Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PiotrekP napisał:

Klimat trochę jak z Mad Maxa na tej pustyni. Dziś sprawdzę jak ten koreański/japoński brzmi, bo tylko chyba jeden mamy do wyboru. Chyba, że można coś dociągnąć? 

Koreański rzecz jasna :)  ja NG+ lecę w tym języku 

Teraz, Szermac napisał:

No ja sobie na pewno zostawie znajdźki na NG+, nie zbiore wszystkiego pewnie. Chociaż staram się wyzbierać wszystko w danej miejscówce. 

Ale lece wszystkie questy.

Niektóre, np z Enyą to :fsg:

No i fajnie się ten wątek też kończy :) 

Dla mnie Stellar Blade to połączenie Niera Automaty bo najbliżej mu w większości kwestii z systemem walki z innych gier, trochę DMC a trochę Sekiro z systemem kontr (ale umówmy się poziom trudności jest niski :) ).

 

Ok, lecę łowić :) 

Odnośnik do komentarza

Pograłem 3h i już czuję, że nie oderwę się szybko od telewizora. Zaczynam ten system walki bardziej rozumieć, gdzie w demie miałem z tym trudności. Idzie mi o wiele lepiej niż w demie. Graficznie gra naprawdę robi spore wrażenie. Fabularnie mam podobną ciekawość jak podczas przechodzenia pierwszego Horizona, gdzie także chciało się wiedzieć co doprowadziło do zagłady ludzkości.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie będzie ciężko, raczej wręcz przeciwnie. Po za tym Eve dość szybko staje się potężna i rozwalasz wszystko na malownicze sposoby w pięknym tańcu siekania.

Trafią się trudniejsi, ale nie do takiego poziomu jak w Sekiro czy innych. 

Ale jestem ciupke w ponad połowie to nie wiem jak tam dalej.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

Pewnie trochę jej w tym będzie gorąco na tej pustyni, ale póki co styknie 

18f2109463689-screenshotUrl.jpg


Chyba najbardziej stonowany i sensowny z tych strojów - moja "Ewka" przez jakiś czas też w nim biegała, ale przed chwilą zmieniłem na to:

18f20d3063511-screenshotUrl.thumb.png.49f7f5beb45c76827177eedbb320141d.png

W ogóle widzieliście nagrodę za zebranie wszystkich puszek? Jest motywacja :fsg:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:


"Nano Suit" :kekw:
 

  Ukryj zawartość

18f20d2a93c85-screenshotUrl.thumb.png.3f014bd8b54ef9fee15237c49ff69457.png

 

Aktywiści skupili się na "znerfieniu" suita z trailera i jakiegoś debilnego napisu, a tutaj takie rzeczy xD. 

 

@Donatello1991 z tym user score to było do przewidzenia, zresztą kto gra to widzi, jeszcze nie widziałem negatywnej opinii od grających. Mix Niera, Soulsów i premierowej gry z czasów X360/PS3 :). 

A i coś dla fanów RE się znajdzie. 

Jest też zadziwiająco różnorodnie. 

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...