Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie, pograłem godzinkę w San Andreas Updated Classic i tak to powinno wyglądać. Siedzę z padzikiem na kanapie, gierka leci w 1080/60 na 50 calach i wygląda świetnie. Pełen soundtrack, pełna dusza, bugi tylko te dobrze znane i kochane. Dobrze, że jest dostępne za frikolca, skoro R* nie chce mojego 250zł które dałbym za to samo ale na konsolach, to niech się wypchają :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, maciucha napisał:

Ja mam na płytach premierówki klasycznej trylogii więc proszę się odpierwiastkować :)

Post był tylko informacyjny dla zastanawiających się nad różnicami i nie miał na celu atakowania użytkowników :lapka:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mejm napisał:

Ciekwe czy bylby taki odwazny pare dni temu zanim yt nie wylaczyl kciuka w dol.

4 godziny temu, LukeSpidey napisał:

BTW - O co chodzi z tą likwidacją kciuka w dół? Od wczoraj głośno o tym w Internecie, a na YT wciąż można dawać łapkę w dół.

4 godziny temu, Bzduras napisał:

Można, ale ilość łapek w dół jest widoczna tylko dla autora filmiku.

 

Znak czasów i kolejne "safe space", żeby się czasem ktoś nie powiesił, jak dostanie o jedną łapkę za dużo :yao:

 

3 godziny temu, Szajka napisał:

Rockstar to była ostatnia firma która trzymała fason,nigdy się nie skvrwiała i zawsze dostarczała produkt tip top,w odniesieniu do innych devow. Ale widać że obrali drogę EA i UBI. Branża się skvrwiła już dawno i to nie tylko nasza growa. Trochę smutek,że R* poszło ta drogą.


Niekoniecznie Rockstar, a TakeTwo, którego R* jest własnością - przecież ta trylogia to ich dzieło, ale tylko w oryginale, a te porty to sprawka Grove Street Games.
A to, że będzie się "k#rwić" było oczywiste, jak tylko człowiek przeczytał parę wywiadów z szefem TT - Straussem Zelnickiem - typowy multimiliarder, bezduszny biznesmen typu Andrew Wilsona z EA, dla którego liczy się tylko kasa, nawet kosztem utraty zaufania wiernych fanów.
Dzięki GTA Online wytresowali sobie nową bandę wyznawców, którzy spokojnie ich utrzymają, robiąc zakupy kartami kredytowymi rodziców - GTAV to fenomen typu Minecraft czy Fortnite - praktycznie każdy post o tej grze na fb to jakiś dzieciak lat 13.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, iluck85 said:

Gracze chcą zwrotu kasy. PC, ze nie mogą odpalić, ktoś na X wspomina o restartowania się gry. Ciekawe co zrobią :ohboy:

 

Nie mogę odpalić bo Rockstar usuwa oryginalne notatki z gry, które i tak już wyciekły na internet wiec nie wiem co oni myślę ze zdołają uratować  

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Labtec napisał:

 

Nie mogę odpalić bo Rockstar usuwa oryginalne notatki z gry, które i tak już wyciekły na internet wiec nie wiem co oni myślę ze zdołają uratować  

Nie mogą odpalić, bo zapłacili za grę i Rockstar usunął ją kompletnie ze swojej platformy, w tym z bibliotek ludzi, którzy wydali na nią siano. I to się nazywa Grand Theft - wziąć hajs, dać grę na godzinę, po czym ją zabrać i nie oddać ani kasy, ani gierki :notbad: Tego jeszcze nie grali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Bzduras napisał:

[...] Rockstar usunął ją kompletnie ze swojej platformy, w tym z bibliotek ludzi, którzy wydali na nią siano. I to się nazywa Grand Theft - wziąć hajs, dać grę na godzinę, po czym ją zabrać i nie oddać ani kasy, ani gierki :notbad: Tego jeszcze nie grali.

 

12 minut temu, LukeSpidey napisał:

Chyba najwyższa pora przestać się pocić z podniety na dźwięk słowa "Rockstar" i zacząć ich traktować jak Activision czy inne EA. :reggie:

 

No i co panowie z Rockstar, trzeba było postawić veto Take-Two, albo samemu się za to wziąć, bo gówno się niesie :oh_you:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...