Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Już spokój? Emocje opadły? To teraz na chłodno.

Nie ma to rewolucji jak między GTA 2 a 3 lub San Andreas a GTA IV, niestety rewolucji już nigdy nie będzie w grach a jedynie ewolucja. Dla mnie VI przypomina klimatem GTA V, czuję różnice tak jak między vice city a san andreas gdzie San Andreas po prostu miało naprawione wszystkie bolączki z vice city, miało o wiele większe miasto i kilka więcej aktywności. Także jest dobrze i czekamy na pierwszy gameplay

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, aset napisał:

Już spokój? Emocje opadły? To teraz na chłodno.

 

Dla mnie VI przypomina klimatem GTA V.

 

Także jest dobrze i czekamy na pierwszy gameplay

 

To chyba główny zarzut który się przewija w komentarzach i filmikach z reakcją na zwiastun. Momentami to wygląda jak dodatek do GTAV zmieszany z jakimiś elo shooterami. Wczoraj ze sto razy oglądałem ten trailer + różne analizy i komentarze. Jeszcze jedno mi się nie podoba, Jason to totalny random. Wiem że skupili się na tej babce (i bardzo dobrze), ale typ wygląda fatalnie, jak jakiś placeholder albo postać z generatora. Tak, oczywiście że będzie dobrze i dostaniemy mega hit a Rockstar pobije kolejne rekordy. Teraz oceniamy tylko pierwszy zwiastun. Niektórzy w tym temacie zachowują się jakby im kto obrażał matke :)

 

Rozwalił mnie filmik - reakcja na trailer od niejakiego Nitrozyniaka z Youtuba. Koleś wkurzył się jak zobaczył datę 2025 i mówi mniej więcej tak: "będę miał wtedy 40 lat!! Czy nadal będę graczem, czy gry będą mnie jeszcze jarać?".

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MYSZa7 napisał:

 

Nasz stary forumowy znajomy wyjaśnia pewnych userów nazywających innych pelikanami wierzących w poziom oprawy trailera.

Oczywiście finalne wyglądały lepiej niż trailery... za wyjątkiem pierwszego trailera GTA V (nie gameplay trailera, z którego są tu screeny), który to wyglądał dużo lepiej niż wersja finalna. Są też do znalezienia screeny z bety GTA V, gdzie widać że tereny miejskie miały znacznie więcej detali i obiektów w otoczeniu. 

Poza tym wyjątkiem w sumie się zgadza.

Szkoda, że premiera tak daleko, więc pewnie znowu przez jakiś czas nie zobaczymy nic nowego.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, MYSZa7 napisał:

jest spoko dyskusja, aż tu nagle wpierdala się rufi, pan dziewiątka albo pipolino czy inne weskery i chuj w bombki strzelił, ręce opadają

ale o czym ty chłopie pierdolisz w ogóle? jedyne co napisałem, to że gra nie ma prawa wyglądać aż tak dobrze w trakcie gameplayu i to jedyna "negatywna" rzecz ode mnie na jej temat. 2023 i 40 letni fanboje dalej dostają sraczki jak ktoś napisze coś nie tak o jego ukochanej gierce, która istnieje póki co na 1,5 minutowym trailerze XD 

Odnośnik do komentarza

Polish_20231206_063449485.jpg.7053f4c32acb16f4993debd2b7062d6b.jpg

 

Ja tam czekam na Gje Te A sześć ale bez jakiejś podpałki, po prostu będzie grane w odpowiednim czasie. Nie na premierę i bez pre-orderów ale ciut później jak już ponaprawiają bo fakapy będą napewno. Spusty i dramy nad laską w grze bo wygląda jak prawdziwa kobieta a nie terminator albo jakiś nowozaimkowy wynalazek? Meh, normalnie stworzona postać jakich wiele w innych grach. Dla mnie na plus zdecydowanie. Mam nadzieję że budynki w końcu nie będą pustymi kartonami i będzie się dało do większości z nich wchodzić. To mi się najbardziej nie podobało w GTAV, już nawet SA był pod tym względem lepszy. No i więcej interakcji ze wszystkim w świecie gry oraz zaludnienia mapy bym poprosił. W piątce moduł online wyglądą strasznie ubogo w porównaniu z singlem, dużo elementów jest pousuwanych.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Luqat napisał:

Bardziej z twarzy. Taki podobny zupełnie do nikogo. Też mi się to rzuciło w oczy.

Nigdy nie zrozumiem jak ma wyglądać postać głównego bohatera w pierwszym trailerze żeby nie wyglądać jak random z generatora?Xd Same shit był przy Arthurze z RDR2. Nie to żebym się czepiał ale może w końcu ktoś by wyjaśnił jak w takim jak wygląda nierandomowa postać 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Tralalala said:

Nigdy nie zrozumiem jak ma wyglądać postać głównego bohatera w pierwszym trailerze żeby nie wyglądać jak random z generatora?Xd Same shit był przy Arthurze z RDR2. Nie to żebym się czepiał ale może w końcu ktoś by wyjaśnił jak w takim jak wygląda nierandomowa postać 

 

Każda nowa postać w jakiejkolwiek grze wygląda na randomową jak dla mnie, potem przestaje być randomowa jak gramy :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ten hype wydaje się mega niezdrowy, cały świat drży w posadach bo będzie kolejna część gierki xd Jeszcze przyda się zrobić ze 2 miliony filmików z analizą trailera i dmuchać balonik, pamiętajcie, że to zwiastun najgorszej wersji gry pod każdym względem bo po premierze VI przyjdzie nam czekać na kolejny trailer wersji PC, nowych mechanik, usprawnień i zalew komentarzy ,,dziękuję konsolowcom za testowanie wersji beta :lapka:'' myślę, że już z tego filmiku można tworzyć analizy i dywagować nad fabułą dodatków :dafuq: pewnie będzie coś o motocyklistach.

  • Haha 1
  • beka z typa 4
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:

Ten hype wydaje się mega niezdrowy, cały świat drży w posadach bo będzie kolejna część gierki xd Jeszcze przyda się zrobić ze 2 miliony filmików z analizą trailera i dmuchać balonik, pamiętajcie, że to zwiastun najgorszej wersji gry pod każdym względem bo po premierze VI przyjdzie nam czekać na kolejny trailer wersji PC, nowych mechanik, usprawnień i zalew komentarzy ,,dziękuję konsolowcom za testowanie wersji beta :lapka:'' myślę, że już z tego filmiku można tworzyć analizy i dywagować nad fabułą dodatków :dafuq: pewnie będzie coś o motocyklistach.

Podejrzewam, że bez takich analiz nie zauważyłbyś co najmniej połowy detali, nowinek i ciekawostek w trailerze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

ale o czym ty chłopie pierdolisz w ogóle? jedyne co napisałem, to że gra nie ma prawa wyglądać aż tak dobrze w trakcie gameplayu i to jedyna "negatywna" rzecz ode mnie na jej temat. 2023 i 40 letni fanboje dalej dostają sraczki jak ktoś napisze coś nie tak o jego ukochanej gierce, która istnieje póki co na 1,5 minutowym trailerze XD 

Ja nigdzie nie napisałem, że gra będzie wyglądać 1 do 1 jak trailer, a latasz za każdym i wyzywasz każdego od bycia pelikanem i bycia 40 letnim fanbojem, gdzie ja sam nawet 30 nie mam. Także zamknij już jape.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Ten hype wydaje się mega niezdrowy, cały świat drży w posadach bo będzie kolejna część gierki xd Jeszcze przyda się zrobić ze 2 miliony filmików z analizą trailera i dmuchać balonik, pamiętajcie, że to zwiastun najgorszej wersji gry pod każdym względem bo po premierze VI przyjdzie nam czekać na kolejny trailer wersji PC, nowych mechanik, usprawnień i zalew komentarzy ,,dziękuję konsolowcom za testowanie wersji beta :lapka:'' myślę, że już z tego filmiku można tworzyć analizy i dywagować nad fabułą dodatków :dafuq: pewnie będzie coś o motocyklistach.

 

pececiarz z bólem wykryty

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

 

Podejrzewam, że bez takich analiz nie zauważyłbyś co najmniej połowy detali, nowinek i ciekawostek w trailerze.

Mi się najbardziej spodobała analiza, którą dzisiaj widziałem (chyba z forum) "podobnych scen" pomiędzy GTA V, a GTA VI, wtedy może buzia się niektórym zamknie, że nie ma dużych różnic, akurat te graficzno-animacyjne są zdumiewające duże, no ale to w końcu aż 2 generacje różnicy. Wiadomo, że już nigdy nie będzie czegoś takiego jak pomiędzy GTA 2, a 3, z czym do ludzi xD? 

 

Pioseneczka z trailera też fajnie wchodzi. Tutaj trzeba ich pochwalić, bo dali jej drugie życie i nie użyli jakiegoś nowego "hitu". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...