Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 368,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Oby szybko, bo tego pierdolenia nie da się czytać. A JA NIE MA HAJPU I NIE CZEKAM KUPIE W GRUDNIU PATRZCIE JAKI JA JESTEM NIE INTERESUJE MNIE GRA KUPIĘ PÓŹNIEJ 8)

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

Opublikowano
2 godziny temu, Antihero_ napisał(a):


Ależ oczywiście, że Rockstar i 2K też potrafią, ale pewnie wg ich kalkulacji to się nie opyla.
Wydając grę w płytce narażają się na mniejsze zyski ze względu na obieg używek.
Załóżmy, że drugi rzut z "pełnowartościowymi" fizykami z płytkami się pojawi (ploty się potwierdzają) - to też jest zawsze świetna okazja do double dippingu. Ludzie za pierwszym razem zapłacą za digitala, bo FOMO i jednak nie po to czekali lata na kolejną część, żeby nie zagrać w mesjasza gamingu na premierę.
Ale jak wyjdzie prawilny fizyk przed świętami w grudniu, to przecież nie omieszkają zapłacić drugi raz, bo fajnie by było mieć to w swojej kolekcji.

Jestem sobie w stanie wyobrazić kolekcjonerów, że znajdą się tacy, którzy do kompletu dokupią jeszcze to puste pudełko z preorderów po wykorzystaniu kodu. Potem wiadomo, nowe konsole to będzie trzeba kupić nowe wersje na nextgeny i na next next geny, a może nawet next next next geny jak dostaną wersję definitywną poprawioną przez AI. To by się nawet zgadzalo z tym co mówił ich prezes czy wydawca, że ich gry są tak dobre, że gracze powinni je kupić aż trzy razy.

Opublikowano

No to ten tego. Karawana jedzie dalej

FB_IMG_1782441206478.jpg

Opublikowano

Pierwszy raz widzę, żeby ikone apki zmienili dla jakiejs gry

Screenshot_20260626_081526_One UI Home.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, suCCHy96 napisał(a):

No to ten tego. Karawana jedzie dalej

FB_IMG_1782441206478.jpg

skąd masz to info?

Opublikowano
12 godzin temu, aset napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy fakt, że developerzy od Crimson Desert potrafili wydać wersję z płytą na premierę i zabezpieczyć granie od dnia premiery dając patch umożliwiający odpalenie gry dopiero w dniu premiery a rockstar tego nie potrafi? Jak to możliwe?

Przecież to nie chodzi wyłącznie o leaki. Zabijają handel używkami (przynajmniej na starcie, jeśli późniejsza premiera z płytą się potwierdzi), obcinają koszty, a do tego dają sobie więcej czasu, bo nie muszą robić mastera do tłoczni.

Opublikowano
15 minut temu, Shen napisał(a):

Pierwszy raz widzę, żeby ikone apki zmienili dla jakiejs gry

Screenshot_20260626_081526_One UI Home.jpg

Promują maksymalnie, bo im się to bardzo opłaci, skoro biorą 30% od każdej kopii. Zarobią więcej niż od każdej swojej gry.

Opublikowano
18 minut temu, Shen napisał(a):

Pierwszy raz widzę, żeby ikone apki zmienili dla jakiejs gry

Screenshot_20260626_081526_One UI Home.jpg

Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?

Opublikowano
29 minut temu, Shen napisał(a):

Pierwszy raz widzę, żeby ikone apki zmienili dla jakiejs gry

Screenshot_20260626_081526_One UI Home.jpg

Sony: jak nie będzie płyt na premierę to zmienimy ikonę PS Appkaz

Opublikowano

Ciekaw jestem co się jeszcze wydarzy do listopada odnośnie GTAVI, ja na razie czytam i mam niezły ubaw z całego zamieszania. Bo z graczami tak jest jak z moim kumplem. Przez ostatni czas się odgrażał, że wali Rockstar jak nie dadzą płyty, że nie będzie wspierał takich praktyk, a poleciał preorder na cyfrę facepalm

To premiera jedna z największych ostatnich lat i tam pieniądz do R musi płynąć szerokim strumieniem więc obawiam się, że tu jeszcze więcej kwiatków się pojawi. Dla mnie bez ekscytacji do 5 podchodziłem dwa razy i nie skończyłem więc do 6 podobne podejście.

Opublikowano
4 godziny temu, MYSZa7 napisał(a):

image.png

more stable 30 fps? kaz

Jest tego więcej w necie, i l jeżeli to prawda + te zmiany pogodowe i warunki atmosferyczne wpływające na misje….oby te 30 klatek trzymało na bazowej xd

Opublikowano

Ciekawe czy będzie czołg i jeśli tak to czy konsola uciągnie 12fpsów przy totalnym rozpierdolu.

Opublikowano
36 minut temu, MEVEK napisał(a):

Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA?

W sprzedaży Sarosa taka akcja by nie pomogła, a tutaj pójdzie pełno ps5 to trzeba korzystać jak się da.

Podwyżka xboxów może też sensowna bo teraz pewnie chociaż kilka więcej się sprzeda jak ktoś będzie chciał zagrać w to GTA.

Opublikowano
10 minut temu, Uzytnik30 napisał(a):

zmiany pogodowe i warunki atmosferyczne wpływające na misje

Zmiany pogodowe i warunki atmosferyczne wpływające na misje były już w GTA3 CoolStoryBro Zadanie dla Asuki gdzie łodzią trzeba było zbierać paczki musiałem odłożyć na później bo przez wzburzone wody podczas burzy była o wiele trudniejsza niż normalnie. Deszcz też wpływa na sterowanie samochodami od GTA3. No chyba że zaaplikują elegancką deformację terenu i jeśli podjedziesz do misji nieprzystosowanym pojazdem a wylosuje się deszcz to misja będzie o wiele trudniejsza. Trzeba poczekać na więcej szczegółów jak to będzie wyglądało ale na motywy jak w MotorStorm Apocalypse nie liczę.

Opublikowano

kurde to te sklepy nie widzą, że nie będzie płyty w pudełku i dowiadują się tego 2 godziny przed startem preorderów ale za to wiedzą, że warunki pogodowe w grze będą zmieniać przebieg misji. Niesamowita sprawa

Edytowane przez Rooofie

Opublikowano

Podobno miało być w pizdu tych edycji, jak ktoś tu wrzucał x stron temu. Kolekcjonerka za 2k bez gry? I tak kupią.

Opublikowano

Wow, to niesamowite. Brzmi dokładnie jak GTAV.

Opublikowano
2 minuty temu, Josh napisał(a):

Wow, to niesamowite. Brzmi dokładnie jak GTAV.

Dałngradrej imo, było 3 ^^.

Godzinę temu, mario10 napisał(a):

Ciekaw jestem co się jeszcze wydarzy do listopada odnośnie GTAVI, ja na razie czytam i mam niezły ubaw z całego zamieszania. Bo z graczami tak jest jak z moim kumplem. Przez ostatni czas się odgrażał, że wali Rockstar jak nie dadzą płyty, że nie będzie wspierał takich praktyk, a poleciał preorder na cyfrę facepalm

To premiera jedna z największych ostatnich lat i tam pieniądz do R musi płynąć szerokim strumieniem więc obawiam się, że tu jeszcze więcej kwiatków się pojawi. Dla mnie bez ekscytacji do 5 podchodziłem dwa razy i nie skończyłem więc do 6 podobne podejście.

Mnie nie obchodzą ich pieniądze, tylko chciałem sobie dać grę na półkę i mieć na płycie, inne firmy potrafią to ogarnąć, ale nie Janusze z USA.

1 godzinę temu, MEVEK napisał(a):

Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?

Sony bardzo cieszy się , że nie ma płytki, więcej hajsu dla nich.

Opublikowano
1 hour ago, Rozi said:

Niesamowite info, zupełnie tego nie wiadomo od 2 lat.

2 hours ago, tomkill said:

skąd masz to info?

Jakiś losowy portal francuski sobie rzucił taką liczbę i teraz cały świat ich cytuje, tak się robi teraz zasięgi na GTA.

Opublikowano

39 mln? Na rynku nie ma tyle konsol xD, chyba, że dzieciaki Fortnite mają karty kredytowe rodziców podpięte na stałe.

Opublikowano
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

39 mln? Na rynku nie ma tyle konsol xD, chyba, że dzieciaki Fortnite mają karty kredytowe rodziców podpięte na stałe.

reggie

samo PS5 to 80 mln sprzedanych konsol

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 2

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.