Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

Może wydawcy przypadkiem trafili kiedyś tutaj do tematu zakupy growe i widząc jakie zdjęcia niektórzy wrzucają se pomyśleli kurwa same zarobasy w tej Polsce, tam nie rób taniej.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 369 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Oby szybko, bo tego pierdolenia nie da się czytać. A JA NIE MA HAJPU I NIE CZEKAM KUPIE W GRUDNIU PATRZCIE JAKI JA JESTEM NIE INTERESUJE MNIE GRA KUPIĘ PÓŹNIEJ 8)

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

Opublikowano

Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.

Opublikowano
21 minut temu, devilbot napisał(a):

Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.

i są też klucze na ps5, co nie jest spotykane przy innych premierach

Na francuskim amazonie pudłoklucz jest za 60euro

Opublikowano
31 minut temu, devilbot napisał(a):

Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.

A nawet jeszcze taniej. rockstar pluje ci w mordę a ty piszesz o jakichś wartościach moralnych. Szanujmy się, ja bym tę grę najchętniej spiracił.

image.png

Opublikowano

Szybko widzę się Januszerka odpaliła w internetach, lewe kody już latają, 12 listopada będzie masowa ilość plastiku na niektórych śmieciarkach.

Opublikowano

Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.

Opublikowano
2 minuty temu, Qbon napisał(a):

Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.

Dokładnie

Opublikowano

Pudełko bez płyty to jak nowa gra Druckmanna bez zapinających się gejów i lesbijek = totalny bezsens. Też pewnie wleci cyfra.

Opublikowano

Na allegro Media Markt sprzedaje już po 346 + daje 15 monet. Powoli ceny spadają.

Edytowane przez bebbop

Opublikowano

Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie cebula na spolke z synem.

Jak kuba bogu tak bog kubie drinks

Opublikowano

Gracze konsolowi w szoku- pudełko z kodem.

Na PC przerabialiśmy to dobre 10 lat temu. Jakiś czas normalnie się kupowało takie pudełka w media itp sklepach, trochę czas minęło aż to padło na amen.

Sam mam do dzisiaj trochę takich pudełek. Mogę je śmiało wystawić przed chatę i tak nikt tego nie odpali już :)

Opublikowano

Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam D Mały off top.

IMG_20260626_214448047_HDR~2.jpg

Opublikowano

Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?

Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko.

Trochę nie ogarniam.

Opublikowano

Taka mała iluzja, że faktycznie coś posiadasz na własność.

Opublikowano

Pudelka musza lezec w marketach na polkach bo zwykli ludzie to kupuja tam; niezaleznie od tego co w pudelkach sie znajduje musza byc wystawiane na polkach sklepowych - poki co

Ide o zaklad, ze wydawca wolalby pojsc 100% w cyfre ale tresura nie dziala w mig - trzeba ludzi powoli uczyc

Edytowane przez Ken Adams

Opublikowano

Na PC to już od tylu lat tak działa więc i na konsolach tak będzie, to jest oczywiste, że wszystko idzie w tym kierunku i szczerze oby tylko na tym się skończyło, bo później mogą ludzi zacząć zmuszać do streamingu na wzór GeForce Now a to już jest totalnie uzależnienie od woli korpo i wymóg połączenia internetowego cały czas a nie że ewentualnie tylko raz na jakiś czas żeby system zweryfikował licencję. Oby do tego nigdy nie doszło chociaż patrząc się na to co się w tych czasach odpierdala to nie wiem.

Opublikowano

Aż chciałoby się powiedzieć

Opublikowano
40 minut temu, Qbon napisał(a):

Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam D Mały off top.

IMG_20260626_214448047_HDR~2.jpg

Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej.

Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.

Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą.

Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.

Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.

Opublikowano
27 minut temu, iluck85 napisał(a):

Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej.

Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.

Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą.

Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.

Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.

No ja tam część też z tego mam aktywowane na Steamie, bo już później zaczęło to wchodzić tylko jeszcze instalka szła z płyty z tego co pamiętam ale niektóre tak jak Brothers in Arms były bez żadnego launchera, po prostu szła instalka, wpisywało się w jej trakcie klucz i gra była zainstalowana. Strasznie dużo się zmieniło od tamtych lat. A te pudełka to i tak na nic, bo nie mam nawet napędu teraz gdybym chciał te gry zainstalować, jedynie zewnętrzny jakby co, także stoją sobie od lat nie ruszane i wywołują wspomnienia.

Edytowane przez Qbon

Opublikowano

Nie wchodzę tu co każdy post, ale dzisiaj mi się rzuciło to na fejsie:

IMG_9014.jpeg

Na serio takie ograniczenia w standardowej wersji?

Opublikowano
Godzinę temu, Dahaka napisał(a):

Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?

Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko.

Trochę nie ogarniam.

Trochę pojebana akcja bo ludzie co chcą mieć na własność w pudełku będą musieli przez miesiąc żyć pod skałą i obejść się smakiem albo wywalić kasę na cyfrę i drugi raz na dyskietkę. Zelnick ma nas w garści. Opluć to za mało takiego typa. Wystarczyło zrobić to samo co twórcy Crimson Desert ale tutaj mają wyliczone wszystko pod maksymalny zysk.

Opublikowano

Ja nie rozumiem po co kupować najpierw digitala, a potem drugi raz płytę na tę sama platformę. Jak coś to płytę wezmę już na next geny, bo pewnie będzie w bundlu z konsolą tak jak było z PS4.

No chyba że kolejna generacja nie bedzie już miała czytników rayos

Opublikowano

Bez kitu, czytasz ten wątek i z miejsca widzisz co posiadanie (może nie tyle posiadanie, co wiara w markę) konsoli Sony robi z ludźmi, wiadomo, że można se ponarzekać, a i tak większość GTA VI sprawdzi. Bo to jest za duża gra, żeby przez takie corpo gówno ktoś to zbojkotował. ALE. Rozi, jimymy, nero - ludzie kochani, to jest dosłownie tresura. Złego słowa nie możesz powiedzieć o chujowych praktykach R*, które przełożą się w oczywisty sposób na resztę branży. Mi to wisi, bo i tak ostatnią grę w pudełku kupiłem parę lat temu. Ale jak to czytasz z boku (tu wchodzi mój płacz, bo mimo, że kupiłem ostatnio PRO, to i tak zaczekam na wersję na PC, chlip, chlip), to się moje stare czasy przypominają. Moja wiara w Sony była tak wielka, że jak zobaczyłem na YT RDR2 na PC, to z miejsca weszło, ale ja mam zajebisty TV, HDR, a oni tam siedzą na 19 calach na taborecie. To podchodzi w sumie pod chorobę.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.