Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 10 minut temu, bebbop napisał(a):Na stronie MM już zniknął licznik z odliczaniem do startu preorderów. Ciekawe, co teraz wymyslą.to w sumie ciekawe, bo oni wczoraj mocno popłynęli na zagranicznych twitterach za to co powypisywali na tej preorderowej stronie więc może smutny pan w garniturze z R* zapukał
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 3 minuty temu, jimmy napisał(a):to w sumie ciekawe, bo oni wczoraj mocno popłynęli na zagranicznych twitterach za to co powypisywali na tej preorderowej stronie więc może smutny pan w garniturze z R* zapukałMożliwe, ponieważ po ich bardziej rozbudowanym opisie, też już nie ma śladu.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Wszystkie sklepy próbują zmniejszyć zamówione kopie o 300%. Xgamecenter siedzi cicho to chyba poprawiają plakat Edytowane 59 minut temu59 min przez Patapon
Opublikowano 59 minut temu59 min 37 minut temu, drozdu7 napisał(a):No i dlatego Rockstar pomyslało o rynku wtórnym i masz kodzik a nie że 10 typa się gierką podzieli. Smutne hujowe ale tak to już będzieDla mnie to jest informacja żeby olać te wszsytkie konsole grubym siurem. Do tej pory taka akcja przy dużych grach była tylko z Alan Wake 2. Nie będę głosował za mniejszymi prawami użytkownika i to mimo że większość gier na płytach które kupiłem w trakcie ostatnich 2 generacji nadal leży na półce. PC już jest pogrzebany, więc sytuacja inna, możliwość odprzedaży była mocnym plusem posiadania osobnego pudełka. Edytowane 58 minut temu58 min przez Kangus
Opublikowano 54 minuty temu54 min 4 minuty temu, Patapon napisał(a):Wszystkie sklepy próbują zmniejszyć zamówione kopie o 300%.Xgamecenter siedzi cicho to chyba poprawiają plakatJak to mówią, nie mów hop dopóki nie skoczysz
Opublikowano 36 minut temu36 min 21 minut temu, Kangus napisał(a):Dla mnie to jest informacja żeby olać te wszsytkie konsole grubym siurem. Do tej pory taka akcja przy dużych grach była tylko z Alan Wake 2. Nie będę głosował za mniejszymi prawami użytkownika i to mimo że większość gier na płytach które kupiłem w trakcie ostatnich 2 generacji nadal leży na półce. PC już jest pogrzebany, więc sytuacja inna, możliwość odprzedaży była mocnym plusem posiadania osobnego pudełka.Czyli co proponujesz? Bojkot?Nie no my przecież wszystko przelkniemy
Opublikowano 35 minut temu35 min Ładnie handlarze po pizdzie dostaną. Można już myślę odwoływać te słynne nocne premiery. Przyjdzie tylko rodzina handlarzow i jakieś klakiery z forum psextreme beka wnusiu
Opublikowano 35 minut temu35 min Teraz, drozdu7 napisał(a):Czyli co proponujesz? Bojkot?Nie no my przecież wszystko przelkniemyJa kupować nie planuję, nie wydałem na żadną grę w cyfrze więcej niż 150zł. Wydałbym więcej niz 200 tylko na Half Life 3 :D.
Opublikowano 34 minuty temu34 min Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/ Te game key carty juz nie takie zle od nintendo, bo chociaz idzie pozyczyc albo opierdolic na olx.
Opublikowano 29 minut temu29 min 5 minut temu, Kangus napisał(a):Ja kupować nie planuję, nie wydałem na żadną grę w cyfrze więcej niż 150zł. Wydałbym więcej niz 200 tylko na Half Life 3 :D.Ta? Nieźle. A złoty zegarek też masz?
Opublikowano 19 minut temu19 min 2 godziny temu, Figaro napisał(a):Wcześniej:Teraz:A trzeba zakładać, że dzisiejsze screeny też są nieco podrasowane.Te tekstury, buhahaha Amerykanie wszyscy są jak mózg, sprzedaj gówno i potem zjedz.Nie ma dyskietki, nie ma fanów.
Opublikowano 12 minut temu12 min 20 minut temu, Soban napisał(a):Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/ Te game key carty juz nie takie zle od nintendo, bo chociaz idzie pozyczyc albo opierdolic na olx.Naprawdę uważasz że jak jakiś Ubisoft albo EA wyda grę w pudełku z kodem za 80$ to ludzie się na to rzucą? Nie oszukujmy się jeżeli istnieje jakaś firma która mogłaby to zrobić to jest R*.
Opublikowano 12 minut temu12 min 16 minut temu, tlas napisał(a):Ta? Nieźle. A złoty zegarek też masz?Nie, ale przynajmniej nie musze żyć od pierwszego do pierwszego :P.
Opublikowano 9 minut temu9 min Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.
Opublikowano 2 minuty temu2 min 4 minuty temu, suCCHy96 napisał(a):Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.W takim razie mogli zrobić 80$ za wersję cyfrową albo kod i wersję pudełkową dla kolekcjonerów z płytkami za te nawet 120$, jestem pewien że wersja ta i tak by raz dwa się wyprzedała. Pamiętam czasy pierwszego RDR gdzie jedną kopię odłożył mi sprzedawca i udało mi się ograć tytuł na premierę a mój kumpel z ówczesnego technikum czekał kilka tygodni aż będzie gdzieś dostępna w cenie sklepowej. Rockstar dał dupska i tyle, pewnie kupie bo to przecież będzie kolejny kamień milowy gamingu natomiast jakby np. Call Of Duty wyszło z kodem albo nawet i ten Wiedźmin 4 to był odpuścił bo nie są to dla mnie tak istotne marki.
Opublikowano Teraz1 min 19 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):Te tekstury, buhahaha Amerykanie wszyscy są jak mózg, sprzedaj gówno i potem zjedz.Nie ma dyskietki, nie ma fanów.AI pisało Ci tego posta czy o co chodzi?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.