Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Przecież wystarczą konsolowcy, zobaczycie po premierze co się będzie działo. Lepiej wtedy grać a nie zajmować się forumkiem
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. nie no miałem olać ten temat na forum, ale hype robi swoje, teraz sobie przypomniałem dlaczego chciałem to zrobić
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 27 minut temu, SpacierShark123 napisał(a):Przecież GKC to wciąż jest kart jaki możesz odsprzedać, tutaj jest sam kod byś nie mógł gry odsprzedać więc to jest najniższy poziom zezwierzęcenia.a mimo to niektórzy tutaj się spłakali, także teraz jeżeli nie są jebanymi hipokrytami (są) nie to powinni się nawet wysrać na nowe dzieło Rockstar
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Ja tylko objaśniłem skrót i z tym technicznymi nazwami to jest tak że ponad 90% graczy nie ma pojęcia czym jest pewnie ambient occlusion i inne podobne efekty. Ale jeśli zobaczycie dwa screeny, jeden z AO a drugi bez, to większość ludzi bez problemu wychwyci różnicę.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 8 minut temu, Rozi napisał(a):Dobrze, że te PeCwele nie dostają gry na premierę, mam nadzieję, że nie będą wchodzili do tematu.Ty też mógłbyś nie wchodzić bo znowu obrzydzisz wszystkim kolejną grę jak to masz w zwyczaju.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 8 minut temu, MYSZa7 napisał(a):ja pierdole xdddjak jakieś forum PC formatSam o to pytałeś, mogę zaznaczyć na obrazku gdzie dokładnie widać DOWNGRADE
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Psycha z waty u niektórych, za to lubię to forum Chlip chlip ktoś użył skrótu którego nie znam.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 15 minut temu, MichAelis napisał(a):@Kuba0101 Mhm. Odpal sobie gierki z ps3 bez paczy za 10 lat. Kolekcjonowanie miało sens do ps2, potem to już w większości pudełko na półkę. I pudełko na zainteresowanych KOLEKCJINERÓW nadal jest dostępne przy gta6.Trochę racja, ale rynek wtórny nadal istnieje i działa - ludzie dalej kupują i sprzedają fizyczne gry, nie tylko kolekcjonerzy.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Kolejna kwestia która nie widziałem czy była tu poruszana. Do gry również w trybie single będzie niezbędne stabilne ciągłe połączenie internetowe.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Tutaj na forum w temacie kazdej duzej gry jest wylew day 1 na kilka/kilkanascie stron o grafice i ogolnej wydajnosci. O samej grze to na start zawsze mniejszosc chce gadac.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 1 minutę temu, pawelgr5 napisał(a):Tutaj na forum w temacie kazdej duzej gry jest wylew day 1 na kilka/kilkanascie stron o grafice i ogolnej wydajnosci. O samej grze to na start zawsze mniejszosc chce gadac.A grałeś już, że chcesz o grze gadać?
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 4 minuty temu, łom napisał(a):Sam o to pytałeś, mogę zaznaczyć na obrazku gdzie dokładnie widać DOWNGRADE Nie no spoko, ale po prostu nie znam pojęć, które są znane głównie graczom pecetowym. Ja mam na to wyjebane tak szczerze. Dajcie mi lepszą płynność i ostrość obrazu i jestem happy, bez rozkminiania co wynika z czego, dlatego wziąłem Pro.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. A czemu nie? Skoro nie ma innych tematów do rozmowy, a wrzucane są tylko screeny z gry - zamiast fabuły czy czystego gameplayu to siłą rzeczy rozmawia się o grafice.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 minuty temu, Rooofie napisał(a):A grałeś już, że chcesz o grze gadać?napisalem day 1 (w sensie ze od premiery ludzie tak robia). Teraz to nic innego poza jebaniem R* za brak plytki i analiza screenshotow nie ma.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 godziny temu, MBeniek napisał(a):Zwykła za 80$, ultimate za 100$.Godzinę temu, Shankor napisał(a):Żydowskie nasienie liczy sobie 20$ za kilka ciuszków i pojazdy w grze SP (nigdzie nie jest wspomniane, że dot. to GTA:O). Ja pierdole.Jak za grę tego kalibru 80$ to niewygórowana cena na tle rynku ale dopłacanie 20$ za jakieś kosmetyczne pierdoły to nieśmieszny żart. Gdyby to było rozszerzenie fabularne to jeszcze spoko jednak 2 dodatkowe misje, to za mało. Licze, że będzie można dokupić ten upgrejd do wersji ultimate, to jak rzucą w dobrej promocji za 10 lat to mogę kupić dla misji jeżeli będą ciekawe.Wersja online pewnie też wyjdzie za 80% i będzie można sobie dokupićte same kosmetycne pierdoły :) 1 godzinę temu, jimmy napisał(a):trzymajcie się tam na tym xboxie Sam biorę wersje na ps5 ze względu na ten głośniczek w padzie ale ostrożny bym był z tym marketingowym zachwalaniem swojej konsoli przez Sony.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 6 minut temu, Kuba0101 napisał(a):Trochę racja, ale rynek wtórny nadal istniejeNo i dlatego Rockstar pomyslało o rynku wtórnym i masz kodzik a nie że 10 typa się gierką podzieli. Smutne hujowe ale tak to już będzie
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. jeszcze tak sobie myślę, że w tych nieszczęsnych pudełkach nawet tej jebanej mapki nie dadzą, bo to by oznaczało wysprzęglenie się z tego jak wygląda świat gry na tydzień przed premierą. Mocny cios dla fizyków, od samego mistrza wagi ciężkiej
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 1 godzinę temu, jimmy napisał(a):No i wszystko jasne. Plastik z kodem i ewentualnie mapka, ale chociaż równy start dla wszystkich o północy. Pięknie wychujany ten xgamecenter co nocną premierę 19 listopada robi i baner na pół Dąbrowy Górniczej jebnąłtyle razy ludzi tam wychujali w tym sklepie i ceny mają najwyższe w okolicy, więc tym razem nawet im się za baner nie zwróci Nie ma najmniejszego powodu by brać preorder bez płyty, albo stać jak baran o 00:00 pod sklepem
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 4 minuty temu, drozdu7 napisał(a):No i dlatego Rockstar pomyslało o rynku wtórnym i masz kodzik a nie że 10 typa się gierką podzieli. Smutne hujowe ale tak to już będzieDzielić dalej się mogą, tylko na kontach PSN. Ciekawe czy będzie ostra walka ze sprzedażą kont posiadających GTA VI
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. To jest w sumie gorsze niż jakby zaśpiewali sobie 500+ za grę, a jak jeszcze będzie always online(w sportówkach u nich powszechne), to dwa raki w jednym.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 4 minuty temu, drozdu7 napisał(a):No i dlatego Rockstar pomyslało o rynku wtórnym i masz kodzik a nie że 10 typa się gierką podzieli. Smutne hujowe ale tak to już będzieNo dokładnie pomyśleli o rynku wtórnym, tylko szkoda, że tylko w jedną stronę. Bo finalnie chodzi tylko o to żeby każda kopia generowała nową sprzedaż.Smutne czy nie, to po prostu kolejny krok w stronę pełnej kontroli dystrybucji, a przy okazji gracze tracą odsprzedaż, tańsze używki i jakąkolwiek kontrolę nad tym, co kupili.
Opublikowano 52 minuty temu52 min Na stronie MM już zniknął licznik z odliczaniem do startu preorderów. Ciekawe, co teraz wymyslą.
Opublikowano 49 minut temu49 min Dave trzymaj się zawsze możesz z nami pogadać nie odjeb czopera! I pamiętaj że w tym roku zelda a braci big N się nie traci
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.