Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, łom napisał:

I standardowo jakimś cudem tylko u Ciebie jest w miarę ok

  Ukryj zawartość

 

 

 

Polatałem rano po początkowej lokacji z lockiem na 60, większość czasu w rozdzialce 3840x1620 ultrawide (bo tak gram), miałem cały czas 60 fps przy użyciu karty jakieś 60%-70%. Na chwilę przełączyłem na 4K i też było 60 fps bez spadków, więc może akurat trafiłem na taką miejscówkę. Tylko to nie powinno mieć nic do rzeczy, bo skoro jest CPU bottleneck to rozdzialka nic nie zmienia. Sprawdzę dłużej wieczorem to dam znać.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

 

Polatałem tylko trochę rano po początkowej lokacji z lockiem na 60, większość czasu w rozdzialce 3840x1620 ultrawide (bo tak gram), miałem cały czas 60 fps przy użyciu karty jakieś 60%-70%. Na chwilę przełączyłem na 4K i też było 60 fps bez spadków, więc może akurat trafiłem na taką miejscówkę. Tylko to nie powinno mieć nic do rzeczy, bo skoro jest CPU bottleneck to rozdzialka nic nie zmienia. Sprawdzę dłużej wieczorem to dam znać.

Nie mam pojęcia po co chcesz marnować czas, żeby wrzucać screeny? Na kompie za 15k powinieneś oczekiwać 120 FPS + RT a nie 60 i pisać że jest w miarę ok, nie jest ok. Kolejna żałośnie zoptymalizowana gra ale dopóki ludzie będą kupować i grać w niedokończone produkty na premierę to nic się nie zmieni. Tym bardziej to śmiesznie wygląda porównując do Dead Island 2 które działa jak złoto, ale tak jak już pisałem te dwa dodatkowe miesiące między goldem a wydaniem gry dały odpowiednią ilość czasu a tutaj gold wleciał koło 13 kwietnia a teraz jest premiera więc mamy 1.5 miesiąca na dopracowanie o wiele większej gry...

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, łom napisał:

Nie mam pojęcia po co chcesz marnować czas, żeby wrzucać screeny? Na kompie za 15k powinieneś oczekiwać 120 FPS + RT a nie 60 i pisać że jest w miarę ok, nie jest ok. Kolejna żałośnie zoptymalizowana gra ale dopóki ludzie będą kupować i grać w niedokończone produkty na premierę to nic się nie zmieni. Tym bardziej to śmiesznie wygląda porównując do Dead Island 2 które działa jak złoto, ale tak jak już pisałem te dwa dodatkowe miesiące między goldem a wydaniem gry dały odpowiednią ilość czasu a tutaj gold wleciał koło 13 kwietnia a teraz jest premiera więc mamy 1.5 miesiąca na dopracowanie o wiele większej gry...

 

4K60 max ustawienia z RT w nowej grze AAA? No sorki, ale mi to wystarczy. Tym bardziej, że  natywne 4K z RT w 120 fpsach to raczej Twoje wymysły niż coś czego można (patrząc przez pryzmat innych gier) realnie oczekiwać.

A że optymalizacja CPU ssie to zupełnie inna sprawa.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

No tak jak w temacie TLOU - pisanie, ze gra dziala w miare ok na najlepszym i najdroższym sprzecie do zlozenia, bo chodzi z lockiem na w 60 mozna traktować raczej satyrycznie. Co z tego, ze grasz w 4K, skoro na innych kartach ani rozdzielczosc, ani ustawienia graficzne nie maja zadnego znaczenia, bo roznica miedzy trybami, rozdzielczosciami to 5-10 fps.

 

 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Homelander napisał:

Wydaje mi się, że kupno kompa do grania za 20 czy tam 15 koła to raczej po to, żeby fapać do osiagów (co nie jest niczym złym, hobby jak każde), a nie zadowalać się 4K/60. 

Nie koniecznie. Ta gra akurat jest jaka jest ale Np RE4R chodzi na dobrym PC w 120 fps w 4K z RT. Nie muszę rezygnować z niczego a jednak czuć różnicę między 60 a 120 fps. Na konsoli tego nie dostanę. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, mozi said:

Nie koniecznie. Ta gra akurat jest jaka jest ale Np RE4R chodzi na dobrym PC w 120 fps w 4K z RT. Nie muszę rezygnować z niczego a jednak czuć różnicę między 60 a 120 fps. Na konsoli tego nie dostanę. 

No dokładnie o tym pisałem. Jak wydajesz te tysiace cebulionów na pieca to oczekujesz rezultatów jak wyżej. A nie osiagów trochę lepszych niż na konsoli za 2 tysie z haczykiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...