Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Faka napisał:

 

 No właśnie widzę, a moja gierka siedzi w ME i zastanawiam się czy nie brać, ale widzę, że lepiej odczekać i pograć w inne gierki. 

 No na pewno nie wspierać raków, co wydają takie technologiczne gowno. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Czytałem opinie że są lokacje gdzie na obu konsolach framerate spada grubo poniżej 30 klatek, niezależnie od trybu graficznego

No to nieźle, dobrze, że sobie to odpuściłem póki co, naprawdę, płacenie za tak niedokończone produkty w końcu odbije się na nas wszystkich, bo już totalnie będą olewać widząc,że ludzie i tak kupują niezależnie od tego jak zjebany ten produkt jest. To by było do zaakceptowania jako co najwyżej wczesne beta testy, w żadnym wypadku jako finalna wersja. Jaja i tyle.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Faka said:

Dobrze, że chociaż DIV nie będzie takich problemów, gierka bardzo dobrze zoptymalizowana jest, więc day one będzie brane. No kurwa ta branża to coś się jebie o własną pizdę, że mają problemy ogarnąć z klatkami. 

Tak gierka od blizzarda na pewno bedzie dzialala day one :kekw: przeciez wszystkie ich ostatnie gry wymagajace bnetu dzialaly jak zloto.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Czytałem opinie że są lokacje gdzie na obu konsolach framerate spada grubo poniżej 30 klatek, niezależnie od trybu graficznego

Potwierdzam, ale na okolo 6h grania wg save 23% gry problem pojawil sie w 2 miejscach pod koniec Coruscant i na drugiej planecie gdy docieramy do miasta, wlasnie wlecialem na 3cia planete i tutaj na razie jest ok. Gram na XSX.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Ja wiem, to drobne, ale kurwa nie można tak pozwalać ludziom, żeby takie chujstwa wypuszczali, no nie można pobłażać i tyle. 

To racja, ale polecam w ogóle nie robić preorderow w obecnych czasach. Jak gierka wypali, to na luzie się kupi w sklepie lub esklepie. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Śmigam po pierwszej planecie, ależ w to się dobrze gra. Aż odstawiłem mesjasza Zeldę. Idealnie wyważone elementy walki/platformowe, eksploracji póki co niewiele, jakieś opcjonalne krótkie odnogi ze skrzynką na końcu. Ale to początek i póki co głównie za rączkę idzie. Powtórzę się, ale im więcej walczę tym bardziej mi to siedzi, jest imo o wiele lepiej niż w jedynce, ciacha się cudnie i fajne akcje wychodzą. Także jak już nie będzie trzeba kompa za miliony monet, żeby w to normalnie pograć, to koniecznie do nadrobienia.

 

No i oczywiście to na co wszyscy moi fani czekali i nie mogli się doczekać

 

wYAvYc7.jpg

 

g9vUhBQ.jpg

 

9ruSEcm.png

 

Ale kto to kurwa optymalizował to nie mam pytań, w 3840x1620 UW mam z RT już koło 80-100 fps, mimo, że zmieniła się tylko rozdzielczość, która przy CPU bottlenecku nie powinna mieć znaczenia. Cuda cuda.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Ja tylko napiszę, że wydajność mocno chujowa. Przeszedłem jedynkę i miałem trochę napał, ale jednak zdowy rozsądek i backlog sprowadzili mnie na ziemię.

Patrzę na wygląd tej gry, porównuję do topów, widzę przeciętniaka graficznego, kolejny dzień w biurze z UE4.

4090 w 4k powinien takie coś zjeść na śniadanie, a mamy żałosne 70-80fps na ultra z RT. Zawód w chuj.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, tjery napisał:

Śmigam po pierwszej planecie, ależ w to się dobrze gra. Aż odstawiłem mesjasza Zeldę. Idealnie wyważone elementy walki/platformowe, eksploracji póki co niewiele, jakieś opcjonalne krótkie odnogi ze skrzynką na końcu. Ale to początek i póki co głównie za rączkę idzie. Powtórzę się, ale im więcej walczę tym bardziej mi to siedzi, jest imo o wiele lepiej niż w jedynce, ciacha się cudnie i fajne akcje wychodzą. Także jak już nie będzie trzeba kompa za miliony monet, żeby w to normalnie pograć, to koniecznie do nadrobienia.

 

Ale kto to kurwa optymalizował to nie mam pytań, w 3840x1620 UW mam z RT już koło 80-100 fps, mimo, że zmieniła się tylko rozdzielczość, która przy CPU bottlenecku nie powinna mieć znaczenia. Cuda cuda.

Wczoraj ogladalem gameplay gościa - RTX 4080 w 1440 miał miejscami 40 klatek. XDDD

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Il Brutto napisał:

Tak gierka od blizzarda na pewno bedzie dzialala day one :kekw: przeciez wszystkie ich ostatnie gry wymagajace bnetu dzialaly jak zloto.

 

 

W sensie chodziło mi o to, że technicznie to nie ma co się martwić, bo gierka jest dobrze zrobiona, już zamknięta i otwarta beta dobrze to pokazały, a że serwery się zesrają to już inna sprawna i to jest  pewne, że będą wywalać ludzi z gry, jak to zawsze bywało na premierze. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, YETI napisał:

 

 

 

Nie wiem na uj te porównania. Gra jest spierdolona na każdym sprzęcie. Trzeba poczekać z minimum dwa miesiące aby to zaczęło działać.

i pomyśleć, ze taniej na premierę będzie można kupić nowa Zelde niż ten technologiczny badziew…

 

Ja się wyleczyłem z kupowania gier na premierę (oprócz Nintendo). Zazwyczaj kupując później nie dość, ze gramy w bardziej dopracowany produkt, a co za tym idzie feeling z rozgrywki jest lepszy, to jeszcze płacimy za to mniej siana.

Odnośnik do komentarza

 

@Homelander jeszcze w temacie "console near experience" ja tu pisałem, że tryb performance chodzi na konsolach w 1440p, a tu się okazuje, że to quality chodzi w 1440p, a performance w niepełnym full HD 972-1080p

 

- Quality mode increases the maximum resolution to 2160p with temporal reconstruction from approximately 1440p. Performance mode limits the resolution to 1440p from 1080p-972p. Average resolution is slightly higher in XSX.

- Performance mode cuts beyond resolution, affecting textures, geometry, draw distance or vegetation.

Odnośnik do komentarza

Ale to że ma RT w każdym trybie już pominąłeś, albo tą ciekawą informację xd

- I have decided not to show various graphs on PC performance because I consider the game to be broken on this platform. Numerous performance glitches and lack of optimization force me to temporarily advise against this version, with drops below 50fps using an RTX 4080 with FSR.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...