Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, mozi said:

A widziałeś CP2077 z PT? Nie chodzi mi o DF czy innego YT. 

Na żywo? Nie. Widziałem film u NRGeeka i wyglada to super. Nie na tyle super, że wyrzucam PS5 przez okno i lece po peceta, ale super. Czy efekt jest dla mnie warty tych 20 tysi i rzeczy z których musiałbym zrezygnować? Zdecydowanie nie. Ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma inne priorytety. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sebas napisał:

Ja nawet chłopa rozumiem. Jakbym wydał 15k na komputer do gierek też chciałbym być w centrum uwagi przy premierze każdego większego tytułu.

 

Akurat nie trafiłeś, skriniki lubiłem robić zawsze, na konsoli też sporo cykałem, tylko tam jest więcej jebania z wrzuceniem tego gdziekolwiek, na PC trwa to sekundę i z tego co widzę to ból dupy o skriny mają tylko konsolomaniaki Twojego pokroju.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


i7 9700 + 3060Ti

 

no ale przyznam, że śmiesznie czyta się, że karta za 6K to minimum

Jeśli chcesz mieć lepiej niż na konsoli to tak. Mi to tez nie pasuje wolałbym siedzieć na 3080 kupionym za 3,5k No ale co poradzisz. 

3 minuty temu, Wredny napisał:

A ktoś tu gra na konsolkach może?

Day one patch coś poprawia, czy czekamy na remaster? :philosoraptor:

Ponoć stabilne 60fps ale nie jestem w stanie potwierdzić. Z recki nrgeeka było info ze na ps5 po patchu jest gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

Jeśli chcesz mieć lepiej niż na konsoli to tak. Mi to tez nie pasuje wolałbym siedzieć na 3080 kupionym za 3,5k No ale co poradzisz. 

 

No właśnie chyba nie chcę, bo wygodnie siedzi mi się na konsoli która oferuje naprawdę przyjemne doznania wizualne i nie kosztowała mnie majątku. 

Odnośnik do komentarza

Z resztą jak poczytać naczelnych blacharzy, nie piję do ciebie mozi, to jest naprawdę coś na zasadzie:

 

install -> benchmark + post "ahhaha śmiedzące komsole w bieda 60 klatkach" -> uninstall

 

brrr ciarki zażenowania 

Odnośnik do komentarza

Na reddicie przeważają opinie, że na wersji 1.02 na PS5 i (z jakiegoś powodu) 1.04 na Xboxie nadal na pierwszej, tej największej planecie jest totalna sraczka 40-50 fpsowa z dropami poniżej. Na następnej jest lepiej, ale nadal nie beton 60. Już jest duża dyskusja, że to może nie day1 patche i na pewno dzisiaj będzie kolejny :kekw: Tak jak tu ktoś pisał UE4 nie lubi dużych otwartych przestrzeni i łatwo może coś pójśc nie tak, no i poszło.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, mozi napisał:

A widziałeś CP2077 z PT? Nie chodzi mi o DF czy innego YT. 

Ja widziałem Cybera z PT u kumpla, kumpel ma rtx 4080 i ryzena 5800x3d, właściwie to nie chce mi się teraz po tym tej gry odpalać na ps5, niesamowicie to wygląda, w taki sprzęt będę celował za parę miesięcy, bo planuje coś dobrego złożyć, liczę, że może ceny trochę zejdą. Ale są takie gry gdzie różnice w grafie są bardzo duże i konsole są mocno w tyle a są też takie gdzie trudno mi je zobaczyć bez szukania ich z nosem w ekranie. Ostatecznie jednak tam gdzie RT jest dobrze zaimplementowane to różnice uderzają od razu.

  • Dzięki 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Duzo jest takich gier, nawet mając w nie przegrane 60-300h do tej pory jak zrobie sobie przerwe i odpalam, to szczenę zbieram z podlogi.

Sam sobie np. ubzdurałem, że musze mieć BF 2042 w najwyższych ustawieniach z RT w 120 klatkach, wydałem sporo kasy na taki zestaw o którym piszesz - nie załuje nawet złotówki - grywam praktycznie codziennie w tak wygladajaca gre, ze do dzisiaj potrafia mnie zabic, bo podziwiam grafike i efekty cząsteczkowe zamiast strzelać. 

 

Inna sprawa, że jak już złożysz swój 1 komputer to te upgrady naprawde nei wychodza aż tak kosmicznie, jak niektorzy myslą.  Tylko 1 wydatek boli, gdy nic nie masz, a pozniej juz wymiana procka, czy karty - mniej niż przejscie z PS4 na PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

Tak jak tu ktoś pisał UE4 nie lubi dużych otwartych przestrzeni i łatwo może coś pójśc nie tak, no i poszło.

 

Screenshot_20230428-131902_Google.jpg.e8656fe023c3332a724506d360b95df7.jpg

 

Wiem, że robię się nudny z tym przykładem, ale skoro podrzędne bend potrafiło stworzyć tak piękny, duży i żywy świat to chyba w Respawn mogliby spiąć dupę i ogarnąć narzędzia do czegoś bardziej w typie God of War aniżeli prawdziwego open worlda :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

@easye Ja wypadłem z obiegu na wiele lat z gamingiem na PC ale teraz chciałbym właśnie trochę wrócić i się pobawić, tym bardziej, że jednak są rezultaty zdumiewające w wielu sytuacjach no i mój komp to zabytek, musze w końcu wymienic, bo już nawet do codziennych rzeczy może mi za jakiś czas odmówić posłuszeństwa. Ja akurat będę musiał teraz wszystko składać od podstaw ale później już właśnie będzie łatwiej z ewentualnym upgreadem. W większości sytuacji grafika mi odpowiada na konsoli, zwłaszcza jeśli chodzi o gry Sony, uważam, że są to rewelacyjnie wyglądające gry zwłaszcza jak na możliwości konsoli na papierze ale jest trochę innych, które odstaja ewidentnie, no tak jak mówię, ciężko mi teraz grac w Cybera bo co się zobaczyło to się nie odzobaczy, podobnie Wiedźmin 3 z RT lub RDR 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...