Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Mejm napisał:

A minusy dawales? :sonkassie:

Ja uczciwie się przyznaje że się śmiałem z jaranka pamiętnymi "semi remasterami" ale minusów nie dawałem, tylko reakcje "haha", głównie pod postami Roziego.

 

Minusów pod zakupami TLoU też dawać nie będę, bo uważam to za dziecinne

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Widzę, że do niektórych ciągle nie dociera, dlaczego kupowanie tej gry premierowo to zło.
Wciąż tylko "jak chciał to kupił, jego pieniądze itp", ale zero głębszej refleksji, jaki to sygnał wysyła dla wydawców.
Ja rozumiem, jak ktoś nie grał, albo ominął go remaster, ale reszta powinna dać sobie na wstrzymanie i przeczekać - chcecie kupić, bo lubicie ten tytuł? Spoko, ja też go uwielbiam i pewnie sam kupię, ale ręki do oficjalnej sprzedaży nie przyłożę - wleci używka, kiedyś, za około 80zł.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, SlimShady said:

Wiadomo, czy gunplay i gore jest na tym poziomie, co w dwójce?

 

O gore pisałem już w temacie, możesz zerknąć. 

Czy poprawili AI? Możliwe, że tak, albo osłabili molotovy. Kojarzycie poziom z pierwszym sejfem i chyba 5 czy 6 klikaczami? wystarczyło rzucić na środek molotova i wszystkie się zlatywały, zapalały i po problemie. Tak samo w muzeum. Teraz to już tak nie działa, a przez to gra stała się trudniejsza, przynajmniej na początku. Tak jak zawsze zabijałem wszystko tak teraz staram się wymijać, rozpraszać butelkami itp. Tego na normalu nigdy nie trzeba było robić

Odnośnik do komentarza

Wiem z doświadczenia, że agencje reklamowe warte są prącie, ale byłoby super jakby w stolicy Polski mieli taką technologię jak laminowanie.

Albo po prostu lepszy klej od szkolnego biurowego za 2 złote. TO JEST SZYLD GDZIE MASZ IŚĆ PO GRY!!! TO JEST REKLAMA KU.RWA!!!

Jak Perfect Blue może takie rzeczy ignorować...?

58247a1593fc28f3.png

Edytowane przez MarekCol
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw tego rzekomego poprawionego AI. Przeszedłem jedynkę chyba 8 razy i w niektórych lokacjach pamiętam zachowanie wrogów na pamięć. Wiem gdzie się chowają i jakie są ich ścieżki. Wyuczyłem się tego szczegolnie przechodząc ten tytuł kilkukrotnie na Survivalu i Grounded. Dlatego te zmiany powinienem łatwo zauważyć. Ale na razie nie kupuję. Sorry, ale na 60 funtów tak że ciężko się pracuje i nie rozumiem dlaczego mam je wydać. Z wiekiem moze na starosc rosnie szacunek do pieniedzy. Stanieje do polowy albo pojawi sie w plusie to zagram. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kluczowe filmiki na YT i szczerze czasem wolę oryginał :P ND czasem przesadza z mimiką w nowych grach, jakby za dużo i szybko się działo na twarzach postaci, nie wiem czy ktoś tak ma. Czasem "prostota" w mimice jak w oryginale dawała lepszy efekt, co widać w mojej ulubionej scenie w jesieni ("and we are going seperate ways"), która wg mnie lepsza była w oryginale. 

Ogólnie Joel na plus, ale z Ellie mixed bag zdecydowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Donatello1991 napisał:

Już się ośmieszyło. To jest kpina. Dla samej zasady nie kupię nawet jak zejdzie do 100.

 

ja tak samo, 150 wydawało mi się OK ale teraz to cena ~89 jak zleci to może 

 

a w sumie dobrze piszecie z plusem, to akurat jest miejsce gdzie taka gra powinna trafić day one w extra/premium 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...