Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ludki, jedyny problem z tym tytułem jest taki, że te patafiany z ND żądają za niego 70 zielonych jak wiosenny liść dolarów.

Czy ktoś psioczył w ten sposób na remake SotC? Nie, bo było za połowę ceny. A zrobili DOKŁADNIE to samo co teraz ND.

 

Założyłbym sie z każdym tutaj, że gdyby od początku to miało być za 40$ to praktycznie nikt by nie jojczył.

 

 

Odnośnik do komentarza

No ja mówie od początku że nie mam problemu z istnieniem tego tworu. Nie jest dla mnie bo skończyłem gre na ps3 i 4 ale ja nie jestem całym światem dużo casuali mogło ominąć + pecetowcy i ludzie którzy obejrzą serial pewnie się skuszą. Ale do c0rwy nędzy jak można robić takie fikoły jak wy typu "no jak ktoś nie chcę płacić 350zł to niech poczeka" xD Wydają wam połowę produktu za 100zł więcej i wy nie widzicie w tym nic pojebanego. Drugi rok życia ps5 a jego biblioteka poza returnalem opiera się na żywych trupach sprzed dekady

Odnośnik do komentarza

Figaro, czyli to nie kwestia tego ile kosztuje tylko jaki to tytuł :) Ja za kolekcję God of War nie dałbym nawet 100zł. Nawet gdyby je odjebali tak jak Part 1. Skończyłem je kiedyś, ale w życiu bym nie chciał do nich wracać. Tak samo bym nie dał 100 zł czy nawet 50 za remake Demon Souls, bo zwyczajnie mnie ta gra nie interesuje. Nie kupię też Piasków Czasu i pewnie wielu innych kolekcji i remasterów. A inne kupię. Czy za pełną cenę? Nie wiem, nie ma zbyt wielu gier, które cenię równie wysoko jak The Last of Us. Pełną cenę dałbym za remake każdego MGSa. Tak samo z Metroid Prime każdą częścią. Z przyjemnością zakupię kolejny już raz Resident Evil 4. Ale już takie Call of Duty, czy remaki jrpgów (z wyłączeniem FFVII) olewam, niezależnie od jakości. Jest to wolny otwarty rynek. I to klient decyduje na co wydaje kasę. Ja jestem klientem i ja decyduję. Kilku forumkowych frustratów nie sprawi, że zmienię zdanię :)

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, Jakim said:

Ludki, jedyny problem z tym tytułem jest taki, że te patafiany z ND żądają za niego 70 zielonych jak wiosenny liść dolarów.

Czy ktoś psioczył w ten sposób na remake SotC? Nie, bo było za połowę ceny. A zrobili DOKŁADNIE to samo co teraz ND.

 

Założyłbym sie z każdym tutaj, że gdyby od początku to miało być za 40$ to praktycznie nikt by nie jojczył.

 

 

Powiedziałbym, że przy remake SotC napracowano się bardziej, różnica pomiędzy grą z PS2 a PS4 jest bardziej zauważalna.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Gracze, co kupili tego chuja do dupy za pełną cenę nie mają w sobie za grosz godności, powinno się po piętach jebać aż do krwi. Dajecie po prostu przyzwolenie devom na takie praktyki w przyszłości. 

 

Ale recenzenci mówią prawdę! Meta nigdy się nie myli! Tylko trzeba się WYPIĄĆ 

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Homelander said:

Jest to taki sam skok na kasę jak każda inna gra, film, produkt jakikolwiek wyprodukowany przez kogokolwiek. Klient decyduje czy kupuje czy nie

 

Jesli definiujesz skok na kase wypuszczenie produktu na rynek celem zarobienia pieniędzy, to ok zgadzam sie z tobą. Ja jednak inaczej interpretuje „skok na kase”. Jesli chodzi o branżowe gier video, to próba zarobienia pieniędzy, jak najniższymi kosztami, przy niskiej wydajności pracownikami (jeden z dev nawet sie chwalił ze nie miał stresa przy tworzeniu Remake) oraz w jak najkrótszym czasie. A takim przykładem jast właśnie TLOU part 1. Ja jestem przeciwko takim praktykom, szczególnie, ze ta gra tak bardzo sie nie zestarzała, i kompletnie nie wymaga odreastaurowania. Ale najgorsze w tym wszystko jest to, ze to „platforma” promująca nadchodzący serial, za ktora trzeba płacić 350zl! Z jednej strony to marketingów majstersztyk. Po co wydać na reklamę miliony dolarów, niech lepiej za nią zapłacą klienci. :) Ja apeluje do wszystkich aby byli wstrzemięźliwi i poczekali aż gra stanieje do rozsądnej ceny. Bądźmy cierpliwi i pokażmy środkowy palce takim praktykom! Pozdro, peace :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...