Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Damian14 napisał:

Moze bedą jakies naciski zeby wrzucic kilku redaktorków z pixela do extrima, albo Roger dostanie propozycje nie do odrzucenia zeby skasować jakiś dział żeby wcisnąć coś pixelowego

Miejsce zawsze się znajdzie:

-aczytalne rodzyny marnujące kilka sekund życia plus resztki szarych komórek

-wypierdziane przez marcelka gorzkie żale, że ktoś, kogoś obraził w internecie, i dlaczego to wyłącznie wina białego, uprzywilejowanego, hetero mężczyzny

-dział mazziego typu naukowcy odkryli, że walenie konia bez gumy pomaga przejść soulsy jedną ręką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurla czyli jak teraz PE miało opóźnienie, to szczerze wątpię ze chodziło o szpital, tylko ktoś tam już nie miał siły tego wydawać. A na pewno Lapusz nie tworzył idea ahead z myślą by wydawać konkurencyjny magazyn. Jak dla mnie, sprawa z PE tez nie jest oczywista i nie czuję spokoju. 
Roger Ty tam może sprawdź i miej plan awaryjny, czy te całe meczyki (właściciel PPE) są zainteresowane wydawaniem pisma dla koneserów. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. O ile rodzyny to zbiór losowych znaków, o tyle inne działy (czy Graczpospolita, czy komiksowe i filmowe) budują kontekst. Ze swojej perspektywy widze, ze nie da się pisać i rozmawiac o grach po prostu grając, trzeba też czytać, oglądać,  spotykać się z ludźmi, kto wie, kiedy wiedza, ze myszy szybciej sie mnożą po partyjce w DOOMa zmieni wasze postrzeganie danego tytulu/ mechanizmu społecznego/ medium jako całości. ;)

 

Warto znac serię Resident Evil i warto wiedzieć czym jest swatting ;]

 

Jak tworzyłem artykul o koncept artystach to zdziwiłem się, bo zaskakująco dużo z nich podkreślało, jak wazne w poszukiwaniu referencji jest codzienne spacerowanie. Nie spędzanie czasu z poznawaniem coraz to nowych gier (choc i to często i gęsto robia).

 

Różnorodność jest kluczem i dla każdego działu jest miejsce, o ile ma merytoryczną wartość ;) i oczywiście nie każdemu wszystko musi pasować, mamy prawo do prywatnych preferencji, na tym polega piękno krytycznego patrzenia na świat.

 

To pisałem ja, stojący na deszczu o 5 rano w drodze do tyry wiec wybaczcie strumien myśli.

Smacznej kawusi oby Mikołaj był dla Was łaskawy przynosząc rózge tylko wtedy, kiedy jest to Wasze ukryte pragnienie ]:>

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mazzi napisał:

Nie chcę robić niczego na siłę, więc przyjmuje negatywne opinie do wiadomości i w przyszłym roku, bazując na zebranych opiniach zastanowię się nad dalszą egzystencją działu.

 

Nawet się nie wygłupiaj. Tak jak Kacper wyżej pisał - nie da się każdemu dogodzić, zawsze komuś coś pasuje bardziej, komuś mniej. Nie to ładne co ładne, a co się komu podoba. :) Mnie osobiście trochę śmieszą utyskiwania na treść, która zajmuje mniej niż 1% objętości pisma, bo nie wiem co miałby taki krytykant zyskać, gdyby tego działu się pozbyć. Ja mam taką rewelacyjną i szokującą strategię, że jak mnie jakiś dział nie interesuje, to go po prostu nie czytam. :D

 

A Graczpospolita to dział, który czytam zaraz po felietonach, tematach numeru, listach i hydeparkach, a więc priorytetowo, zatem proszę go zostawić w spokoju. :D

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...