Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Jontek80 napisał:

Keep calm. 

Moze Borek dolaczy i komiksy Sledzia. Jesli maja przyciac np Hiva i Konsolite to kiepsko. Ale jak maja rozszerzyc magazyn to czemu nie.

Otton tez tam ma jedna recenzje czy dwie na miesiac albo i rzadziej. 

Nie ma co panikowac za wczasu.

Jak bedzie o amidze znowu to super. Slyszalem ze w cd action bylo ostatnio o gry w kapsle.

o kurwa, ale konsolometry od śledzia to byłoby coś :obama:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, sph! napisał:

Czyli co, można spokojnie założyć, że LEPIEJ JUŻ BYŁO.

Ktoś czytał tego Pixela (ja jak wspomniałem, raz to kupiłem i już nawet nie pamiętam, ale pozytywnego wrażenia nie zrobiło, szczególnie przy cenie) i kojarzy na którym roku się towarzystwo zatrzymało?

Słyszeli, że wyszło PlayStation? ;)

Średnia wieku 60 czy lekko niższa? ;)

Tak, wiem, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów. :D

 

Część tekstów faktycznie tam była o prehistorii, ale część bardziej współczesna i niektóre artykuły nawet spoko, ale generalnie jednak mnie to pismo usypiało. O recenzjach się nie wypowiadam, bo prawie w ogóle ich nie czytam, więc mówię o publicystyce. Jeśli do Szmatławca przemycą jakieś wywiady z ludźmi z branży czy ogólnie teksty o gamedevie, to jak najbardziej na plus. Felietoniści również tam byli na poziomie. Tak więc wierzę, że jakiś sensowny balans uda się osiągnąć bez ciągnięcia PSXa w dół. ;)

No bo generalnie jak dla mnie to ten "duch Pixela", o którym była mowa, bardziej mnie straszy niż cieszy. :D

Odnośnik do komentarza

Nie mam zupełnie żadnych sygnałów o przejściu kogokolwiek z Pixela do PSX Extreme póki co więc dla mnie na razie tematu nie ma, a ja też do nikogo nie pisałem. Znam Micza dobrze i byłoby świństwem w takiej chwili podbieranie autorów magazynu, który wydaje pożegnalny numer. Na pewno jest tam wielu fajnych autorów, Micz zebrał całą śmietankę dziennikarską z czasów panowania komputerów domowych  i nie wykluczam np. poszerzenia o 8 stron magazynu i dorzucenia tekstów bardziej w stylu retro Pixela, ale nic w tej kwestii na ten moment się nie dzieje. 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Są takie działy, które pomijam w całości i takie felietony, które pomijam po pierwszym akapicie, gdy mnie nie zainteresują, ale akurat graczpospolitą autorstwa samuraja @Mazzi czytam zawsze i mam nadzieję, że nie zostanie wyrzucony jak reprezentacja Japonii z Mundialu. 

Edytowane przez Grzes58
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Co jest z Kalim?? ;(

Może to pokłosie imprez TECHNO, na które jeździli przez lata pięcioosobową ekipą w ciasnym aucie (już nie pamiętam marki, chyba Sejczento lub Czikłaczento, Kali pisał kiedyś w HPkach). Norbi i chyba Shiva też jeździli z tego co mi się teraz przez mgłę przypomina. A tam wiadomo, piguły, białe rękawiczki i inne białe rzeczy. Z wiekiem zdrówko siada, zwłaszcza serducho po tym i owym.

 

Norbi też wygląda na zmęczonego życiem, a na ostatnim Extreme Party wręcz podskakiwał na scenie z euforii. Dało się to zauważyć, zwłaszcza dla osób w temacie.

 

Tak tylko gdybam. Co by nie było to zdrowia życzę. Nigdy nie lubiłem bijatyk i w nie nie grałem ale zawsze czytałem recki Kaliego bo miał fajny styl.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
On 12/9/2022 at 6:19 PM, JAZDA said:

Może to pokłosie imprez TECHNO, na które jeździli przez lata pięcioosobową ekipą w ciasnym aucie (już nie pamiętam marki, chyba Sejczento lub Czikłaczento, Kali pisał kiedyś w HPkach). Norbi i chyba Shiva też jeździli z tego co mi się teraz przez mgłę przypomina. A tam wiadomo, piguły, białe rękawiczki i inne białe rzeczy. Z wiekiem zdrówko siada, zwłaszcza serducho po tym i owym.

 

Norbi też wygląda na zmęczonego życiem, a na ostatnim Extreme Party wręcz podskakiwał na scenie z euforii. Dało się to zauważyć, zwłaszcza dla osób w temacie.

 

Tak tylko gdybam. Co by nie było to zdrowia życzę. Nigdy nie lubiłem bijatyk i w nie nie grałem ale zawsze czytałem recki Kaliego bo miał fajny styl.

Norby to tego nie powie wprost ale rowno napierdala z zyciem.

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie rozbawił felieton Rogera, jak to on gardzi przeciekami i jakie to jest krzywdzące dla biednych deweloperów. 

Ten sam Roger, rednacz ppe, na którym nawet najmniej wiarygodny gównoprzeciek dostaje czerwone wielkie PILNE i krzykliwy tytuł autorstwa Gruchy. No ale przeciek już poszedł i tak w świat, to co sobie mamy odmawiać kasy z kliknięć :leo:

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...