Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem chyba najlepszy run dotąd (stage 3) a i tak cudem osiągnąłem 60 level w 29 minucie :obama:

 

Wziąłem barbarzyńcę bo ma +1 projectile na starcie, pod koniec bombardowałem wszystko:

- nożami

- różdżka wyewoluowana

- gołębie xd

- Biblie

 

Zero czosnku, shielda, gdyż nic nawet nie mogło się zbliżyc do mnie, a i tak ledwie zdążyłem.

Odnośnik do komentarza

No i wleciały creditsy. Nie powiem, myślałem że więcej mi zajmie ale faktycznie, jak się osiągnęło pewny poziom to kolejne runy są co najmniej bardzo dobre, nawet jak początkowo zapowiadają się na najgorsze runy w historii to potrafiłem bardzo ładnie wyciągać je pod sam koniec. 

 

Jak na początku nie rozumiałem fenomenu i porzucałem grę ze 2 razy w trakcie 2 tygodni tak jak w tym tygodniu mnie wessało to nie puściło aż do końca. Istna kokaina, mega wciągająca gierka. Tak mi się spodobała że chyba będzie maxowanko, zwłaszcza że mam też DLC od Zbysia. :wub:

 

Pani z rewolwerami + pentagram + biblia to jest kozak kurwa połączenie. 

Odnośnik do komentarza

Giereczka super ale chyba odpuszczę granie na smartfonie bo sterowanie niby jest ok ale jakoś dotykowo mi nie bardzo leży, czasami aby zmienić kierunek ruchu muszę dość mocno przejechać palcem po klawiaturze. Oderwanie palca oznacza zatrzymanie co przy natłoku mobków oznacza utratę zdrowia lub w skrajnych przypadkach śmierć. Chyba czas to ograć na innej platformie.

Odnośnik do komentarza

Na ajfonie XR całkiem dobrze się steruje bez żadnego problemu z szybkim manewrowaniem. Nie testowałem na Androidzie.

Ogólnie już trochę przekoksiłem chyba, bo każdy run kończę na 80+ levelu i 30 minucie.

- postać: Gennaro i jego podwójny projectile

- po drodze uzupełniam jak najszybciej w inne projectile (gołębie, różdzkę, fire wand itp.)

- z otoczek co tam wleci, Biblia lub Czosnek. Zwykle ok 20 minuty mam już wyewoluowaną ochronę (czosnek nieśmiertelności FTW, kto dotknie obszaru ginie) i nieprzerwane noże miotane.

Ogólnie zamieniamy się w kosiarkę i tylko czekać na dobicie do ostatniej minuty, aż przyleci śmierć.

Fajne na kibelkową posiadówkę (no może połowę bo pół godziny srania to za dużo xD), ale już trochę czar prysł.

 

edit:

kupiłem sobie nowe postacie. Ta z gitarką co zastawia pułapki, które strzelają harpunami mało wygodna w używaniu.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Wyszła na telefony, gamepassa i Steam Decka. Pierwszy taki przypadek, gdzie forumek nie wie jak to skatalogować:CoolStoryBro:

Z tego co pamiętam to od zawsze było tak, że brano pod uwagę dostępność na konsolach, a resztę sprzętów pomijano. Była na jednej - eks, była na dwóch - multik. Ot, luźna obserwacja, bo w sumie mnie to ni ziębi, ni grzeje.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Suavek napisał:

A jesli gra jest na konsolach i PC, to gdzie temat? Kto pierwszy, ten lepszy?

 

42 minuty temu, Bzduras napisał:

od zawsze było tak, że brano pod uwagę dostępność na konsolach, a resztę sprzętów pomijano

Czyli teoretycznie jeśli gra była dostępna na jednej z konsol i PC to lądowała w dziale danego sprzętu jako eks, PC i mobilki nigdy nie były brane pod uwagę jako wyznacznik tego, gdzie ląduje temat o grze.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

To nie bug, masz Crimson Shroud na sobie, ale brakuje Ci jeszcze Infinite Corridor żeby rozprawić się z nimi szybciej. W końcu padnie.

Dzięki za info. Następnym razem będę już gotowy w 100%:ohboy: wyłączyłem gierkę bo nie chciało mi się czekac, ale gdybym grał dalej to śmierć by padła bez infinite corridor?

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Wiem, że forumkowy boom już minął, ale dam dwa grosze od siebie. Wcześniej jakoś z dystansem patrzyłem na VS - taka se popierdółka, raz odpaliłem i nara, nie dla mnie. No ale z tyłu głowy ciągle miałem zachwyty moich serdecznych cumpli @CoATI @Dantei istnego ambasadora marki Vampire Survivors na Discordzie w postaci @Bzduras Odpalilem wczoraj na telefonie w chmurce tak o, żeby poklikać, gdy w tle leci Kogel Mogel. No i nie wiem o której poszedłem spać, ale było chyba po 2:00 xD

 

Jakie to jest dobre, cholerka jasna. Maxować pewnie nie będę, ale mam teraz taka chcicę żeby pograć naczosnkowanym dziadkiem, że szok. Tę grę stworzył szatan. On mi szepcze do ucha i każe znów włączyć. Dealer przyjemności, upadły anioł.

 

A gierka super :obama:

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...