Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ziom ale na poczatku 30 min to wlasnie max bo wpada Red Death i Cie kasuje bez wysilku ;). Biblia + woda + toporek + Laurel (tarcza) + pochodnia i jestes niesmiertelny. Tzn jak te bronie beda po ewolucji ktore odkryjesz doslownie po 2-3h grania max (jak nie wczesniej). Dla mnie taki set kasuje wszystko. Jeszcze nie padlem przed 30 min majac to wymaxowane. O tym jak zabic smierc itd juz bylo w tym temacie wiec nie bede duplikowal postow.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ukukuki napisał:

W jakie bronie warto iść? Widzę ,że biblia jest spoko. 

 

Dotarłem dzisiaj do 30 minuty, wiele nie pograłem :dafuq:

Najlepiej eksperymentować, aż się trafi na zestaw, który lubisz.  Ja latam z książeczką, krzyżykiem, pierścieniem  plus ta karteczka piosenka song of cośtam, a do tego co tam jeszcze wpadnie.

Na koniec gry i tak Sigma z jej ostrzem jest OP:) No i teraz sprzęt z DLC można jeszcze potestować, te banieczki i mieczyk nawet fajne są./

Odnośnik do komentarza

Jeśli sama gra sprawia Wam radochę i nie zależy Wam tylko i wyłącznie na osiągnięciach, to lepiej eksperymentować i kombinować samemu. Więcej się z gry wyciągnie moim zdaniem. Jest kilka "najlepszych" buildów, ale ograniczanie się do nich moim zdaniem może zabić frajdę z zabawy. Wolę się pomęczyć czymś gorszym i tym samym poznać sposób działania pewnych broni/przedmiotów, niż iść w jeden sprawdzony schemat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, _Red_ napisał:

Menu PowerUp i kupowanie powerów co dokładnie daje? Umożliwia losowo uzyskanie tych powerów podczas levelup, czy startujemy z nimi jakoś. Nie wyczaiłem.

 

Widzę, że można cofnąć wykupienie, odzyskać hajs i kupić w innej kolejności (drożeją z każdym zakupem).

Power up na stale wzmacnia Twoja postac. Pamietaj tylko ze kazda ma swoje statsy ktore sprawdzasz wlasnie po lewej. Ostroznie z kupowaniem Curse bo to na stale wzmacnia przeciwnikow. Na poczatku to nie jest dobry pomysl.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Power up jest na stałe dla wszystkich postaci i można cofnąć zakup w dowolnym momencie plus odblokowuje się za osiągniecia dodatkowe rzeczy w stylu opcji skip czy banish. Warto na początku poeksperymentować zanim ma się kasę na wszystko.

 

Ogólnie na początek opłaca się bonus do kasy i życie/regeneracja żeby jak najdłużej wytrwać i zarobić na kolejne ugrane lub kupienie nowej odblokowanej postaci.  Z czasem kasy się ma tyle że można ją już tylko wydawać na jajeczka u sprzedawcy żeby dostawać te 0,1 ulepszenia statystyk.  Więc nie trzeba oszczędzać na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza

Osobiście wolałem inwestować - także podczas rozgrywki - w pierwszej kolejności w EXP i przyciąganie kryształów. Im szybciej rośniemy w siłę, tym mniejsza szansa na obrażenia. No i nie marnujemy czasu na chodzenie w kółko i zbieranie dropów, tylko wszystko sami przyciągamy i możemy skupić się na eksploracji mapy.

 

Jeszcze co do DLC - fajny pomysł mieli z mapą, ale mam wrażenie, że jak nigdy wcześniej arena zbyt szybko wypełnia się wrogami o dużych rozmiarach i zaledwie po 10 minutach dosłownie niczego nie widać, nie wspominając o dłuższej rozgrywce. Doszło do tego, że po prostu wybierałem podczas gry Arcanę, która sama przyciągała przedmioty z mapy, bo sam bym do nich nie dotarł na czas nie widząc, gdzie są ściany.

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość. nie tylko dlatego, że gierka mega mi się podoba i prywatnie w tym roku jest na drugim miejscu za Elden Ring. Ogólnie fajnie że mniejszy nietypowy tytuł zostaje doceniony przez masę różnych środowisk.  Na pewno lepsze to niż wręczanie pucharków tym samym serią za robienie ciągle tego samego, bo są od dużego studia i ich stworzenie kosztuje kupę kasy.

 

Może nie dla każdego GOTY, ale wśród osób, które znam chyba każdy wciągnął się chociaż na parę godzin, a to spory sukces.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie dlatego ze cisniesz w czosnek itd to Ci nie wychodzi. Zacznij od tego zeby miec max 3 bronie (i nie chodzi o sztylety czy rozdzke), jak juz do obrony to Laurel a nie czosnek. Samo sie przejdzie za dwudziestą minutę z odpowiednią siłą ognia. Sama tarcza zaczyna byc przydatna po 20 minucie bo dopiero wtedy ekran jest cały zalany przeciwnikami, którzy moga wytrzymać jakis damage.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

I paimętajcie grać mega agresywnie bo liczy się miec jak najwięcej upgradów jak najszybciej. Granie defensywne nie daje absolutnie nic w tej grze.

Tak - podstawa to od razu wiedzieć jaki build chce się zrobić i brać każda broń/ewkipunek na 1lvl i potem jak się ma już wszytsko to upgradeujemy tylko.

 

A, i nie brać itemku na przyciąganie expa bo szkoda miejsca - robić ewolucje pentagramu która nie dość że rozpierdala wszytsko w okół to jeszcze przyciąga orby 

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to zacząłem w to grać dopiero. Dozbierałem, do Revival i zebrałem już kilka nowych postaci jak Poe. Udało się odblokować drugi poziom i tak myślę. Powinienem dalej czyścić to Masz Forest czy iść z achievementami i odblokowywać kolejne poziomy? Z tego co widzę kolejne mają coś do znalezienia a ten Las chyba nic? Mogę na nim wytrwać max 15 minut zanim wjadą duże nietoperze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...