Skocz do zawartości

Vampire Survivors


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie tylko to przenikanie wrogów przez ściany na trzeciej mapie. Zalatuje to trochę tandetnym wykonaniem gry, gdzie sprajty przeciwników robią co chcą (częściowo się zakleszczaja, częściowo przenikaja prosto na mnie).

 

Ogólnie odpalam jeszcze na jakieś nasiadowki w kiblu, ale żeby to jakoś było super to niebałdzo :dog:

Odnośnik do komentarza

Ja początkowo miałem mocno mieszane odczucia i nie mogłem osiągnąć jakiegoś sensownego wyniku. Cały czas mam problemy z dobiciem do 60 poziomu na 3 planszy, wczoraj było najbliżej z poziomem 52 i 29 minutami na zegarze ale niestety przez słabe RNG nie miałem dobrych obrażeń. Ale już mniej więcej wiem co chciałbym składać. O dziwo najlepiej mi podchodzi biblioteka gdzie wczoraj zrobiłem życiówkę z poziomem 100 i 5 ewolucjami przedmiotów. Ewolucja ptaka to jest ładny rozpierdol. :obama: 

Odnośnik do komentarza

5TU5Xr7.png

 

Mój run dosłownie przed chwilą. 6 broni ulepszonych na max ale jak widać nie wszystko dobrze ze sobą grało. Jeszcze ten zgon na 7 sekund przed końcem poziomu. :/ Ale i tak się cieszę w porównaniu do wczorajszego gównianego runa. Teraz popróbuję pograć panią rewolwer bo słyszałem że kozak brońka. :xboxssie:

Odnośnik do komentarza

Podstawa to dobierać skille pod pasywkę danej postaci.

 

Ktoś tu narzekał na czosnek, a mój najlepszy jak dotąd run to był właśnie czosnek plus build na AoE na kleryczce (bicz, woda święcona, biblia itd), gdzie praktycznie można było pójść AFK. Postaci które mają rosnące z czasem obrażenia czy obszar też robią niezłą rzeźnię w ten sposób.

 

Jeszcze jedna rzecz, pewnie już ktoś wspominał ale jeżeli na mapie są dostępne do zebrania itemki z pasywkami (np szpinak, koniczyna, armor itd) to należy je zostawić na sam koniec, jak już zapełnimy wszystkie sloty innymi przedmiotami -  wtedy można nosić ponad limit 12 przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, smoo napisał:

Jeszcze jedna rzecz, pewnie już ktoś wspominał ale jeżeli na mapie są dostępne do zebrania itemki z pasywkami (np szpinak, koniczyna, armor itd) to należy je zostawić na sam koniec, jak już zapełnimy wszystkie sloty innymi przedmiotami -  wtedy można nosić ponad limit 12 przedmiotów.

W Moonglow to i 16 przedmiotów nabijesz w eq jak się postarasz. Polecam ten stage na farmę złota - bierzecie największego koksa, arkana z Gold Fever za zebranie woreczka kasy i można w 30 minut nabić około 500k. Przydaje się do farmienia jajeczek.

Odnośnik do komentarza

Ja utknąłem na etapie gdzie znalazłem trumny na każdym z czterech etapów, pojawiał się komunikat, że wampir jest w innej trumnie i teraz za bardzo nie wiem co robić. Postać już moge tak dokoksić, że kiedy pojawia się smierć to w nią walę, ale wtedy pojawia się druga i trzecia :dynia: w bibliotece udało mi się wejść w szafki i wejść na jakiś inny korytarz ale tam nie było potworów i na 35 minucie wyłączyłem gierkę. Gierka fajna ale w momencie jak zwalnia progres i nie wiesz co masz robić zaczyna się nudzić. Rozumiem, że teraz mam jakąś tejemniczą kombinacje skilli ztworzyć? Nie lubie takich zagrywek.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, PanKamil napisał:

Ja utknąłem na etapie gdzie znalazłem trumny na każdym z czterech etapów, pojawiał się komunikat, że wampir jest w innej trumnie

 Aby pchnąć progres do przodu należy używać artefaktów które zdobyłeś (odwrotny etap, mocniejsi wrogowie) aby odblokować 5 etap. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szymek napisał:

 Aby pchnąć progres do przodu należy używać artefaktów które zdobyłeś (odwrotny etap, mocniejsi wrogowie) aby odblokować 5 etap. 

Zaznaczam opcje: hyper, hurry, arcanas i nic więcej nie mam. Zaznaczę, że nie ruszałem tych innych plansz z wyzwaniami tylko te cztery podstawowe plansze. Gram na androidzie więc może ta wersja czymś się różni.

3 minuty temu, XM. napisał:

U mnie tak wyglądał ten run

 

 

 

Ostatni raz coś takiego widziałem jak płytę z muzyką wrzuciłem do psone.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Zakładam że DLC nie kupione? Inaczej byś wiedział :) tam takie cuda są 

 

Tak - w dlc dochodzą że dwie takie bronie że ciężki jest z nimi na początku, ale potem to :yeti: ale w podstawce też idzie zrobić taki build że nie idzie go kurwa ruszyć, także nie tak że dodatek jest tylko przejebany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...