Skocz do zawartości

Banishers: Ghosts of New Eden


Rekomendowane odpowiedzi

Kapitalna gra, jestem po żyznych polach i teraz porobie tam trochę pobocznych, fabuła bardzo mocno wciąga, świat eksploruje się z przyjemnością, nie odczuwam żadnych irytujących dłużyzn. Mamy tutaj mix różnych gier, God of war w połączeniu trochę z tomb raiderem jeśli chodzi o strukturę świata, jest momentami podobny klimat jak w wiedźminie 3, jest nawet trochę soulsow, np opisy przedmiotów mi się kojarzą z grami from soft, jeden boss bardzo przypomina takiego z Elden ring, kto grał w eldena tak wnikliwie to na pewno też to skojarzy. Poza tym bardzo fajne oryginalne pomysły jak te nawiedzenia i rozwiązywanie ich. Gra naprawdę bardzo mocno wciąga, jest bardzo emocjonalna i przemyślana, aż dziwne że tak cicho o niej. Mogłoby być trochę wieksza różnorodność przeciwników no ale biorąc pod uwagę, że gra nie miała wielkiego budzetu to na pewne nie będę takich rzeczy wytykał.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem jakieś ~15h i jest :obama: Fabularnie questy cały czas dobre, gameplayowo co chwilę coś nowego dochodzi i co ważne można sobie nawet robić buildy postaci pod broń co nam pasuje tak więc jak ktoś się zrazi samym mieczykiem z początku to później opcji ma więcej i niektóre skille wydają się mocno OP. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Giera jest kozacka, wciąga niesamowicie, te historie postaci, słucha się tego jak dobrego filmu,  nie nudzą dialogi, bohaterowie którymi sterujemy też dają radę, uzupełniają się w walce (możną przełączać w locie), świetny rozwój postaci, nie przesadzony od początku, powolny, trzeba samemu zbierać klejnoty, rośliny, hubiaki do rozwoju oręża, ubrań, amuletów, pierścieni, baaardzo powoli odkrywamy mapę świata, te duchy zmarłych ,zjawy nadają tej grze świetnego klimatu tajemniczości, plus muza idealnie  dobrana do walki, szybka, z narastającym napięciem, jak eksplorujemy, muzyka staje się spokojna i smutna, idealna do świata tej gry. Jestem  dopiero przy drugim bossie-Bestii  i  mam 8%  odkrycia mapy całej gry, po 10 godzinach grania, więc pewnie na 100% to najmarniej z 60 godzin będzie, graficznie unreal engine 5 daję radę, choć chciałoby się więcej (ostrzejsze, bardziej dopracowane tekstury) ale jest  dobrze, ilość detali otoczenia jest świetna, roślinność, drzewa, horyzont, woda, chaty, osady, jest naprawdę ok  POLECAM sprawdzić samemu. 8+/10  po  10 godzinach gry ode mnie.

Edytowane przez panborysek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...