Skocz do zawartości

PSX EXTREME 316


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2023 o 11:46, Mejm napisał:

Perez odblokuj ten licznik postow. Bandyto.

 

A to coś jest zablokowane?! 

Swoją drogą a propos Głosu - w tym numerze wraca w niezmienionej formie, ale docelowo przydałby się lift, bo choćby do Polecanych coraz trudniej kogoś zmobilizować. Tak że pomysły mile widziane - można rozbudować statusy, można wrzucać więcej info o numerze, można dać post miesiąca z forumka (największa liczba ocen). Oczywiście najlepiej całą Betoniarnię wydać na papierze, ale to może kiedyś. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Głos Ludu jak najbardziej można modyfikować wedle potrzeb, tylko do tej pory z racji braku sensownego prowadzącego kącik była to dyskusja bezcelowa. Teraz wraz z Panem Perezem na stanowisku otwierają się możliwości na jakąś ciekawszą integrację forum-pismo. Może to też zachęcić czytelników do zajrzenia tutaj i generowania trochę ruchu. A to z kolei do ciekawych materiałów do kącika.

 

Jeśli to ma być projekt długoterminowy, to fajnie byłoby założyć jakiś dedykowany Głosowi Ludu temat dla ogólnej dyskusji. Albo do podrzucania Perezowi ciekawych kąsków z forum do rozważenia (posty, inicjatywy, wydarzenia, zdjęcia), bo chłop nie może być wszędzie i przeczytać wszystkiego.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Super że wrócił Perez i głos ludu. Popieram przedmówców, przyda się osobny wątek, a "właśnie ukończyłem" to chyba jeden z najlepszych tematów na forum, więc fajnie by było zachować najlepsze recki na piśmie. Od siebie dodam że dawno temu (chyba Sojer to prowadził) co miesiąc było jakieś ciekawe pytanie do czytelników i się wszyscy ładnie produkowaliśmy. Coś jak pytanie miesiąca w HP. Ja bym chętnie poczytał np. jak oceniacie obecną generację?, kiedy kończy się indyk? (to w związku ze sprawą Dave the diver za którym stoi potężne korpo), czy będziesz dalej grał gdy znikną wydanie pudełkowe? No jest sporo możliwości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2023 o 18:20, aux napisał:

Super że wrócił Perez i głos ludu. Popieram przedmówców, przyda się osobny wątek, a "właśnie ukończyłem" to chyba jeden z najlepszych tematów na forum, więc fajnie by było zachować najlepsze recki na piśmie. Od siebie dodam że dawno temu (chyba Sojer to prowadził) co miesiąc było jakieś ciekawe pytanie do czytelników i się wszyscy ładnie produkowaliśmy. Coś jak pytanie miesiąca w HP. Ja bym chętnie poczytał np. jak oceniacie obecną generację?, kiedy kończy się indyk? (to w związku ze sprawą Dave the diver za którym stoi potężne korpo), czy będziesz dalej grał gdy znikną wydanie pudełkowe? No jest sporo możliwości.

 

No właśnie kiepsko, że opinie pojawiają się w tym temacie, a nie w tematach dedykowanych danym grom. Ja zawsze piszę swoją opinię po ukończeniu/splatynowaniu w temacie dot. danej gry i nie zamierzam tego zmieniać. We "właśnie ukończyłem" wszystko ginie pod nawałem postów, a jak Ktoś chce np. zdecydować o zakupie danej gierki, to kieruje się do tematu jej dedykowanemu, a nie do "właśnie ukończyłem", gdzie trudno coś znaleźć.

Edytowane przez [InSaNe]
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, [InSaNe] napisał:

We "właśnie ukończyłem" wszystko ginie pod nawałem postów, a jak Ktoś chce np. zdecydować o zakupie danej gierki, to kieruje się do tematu jej dedykowanemu, a nie do "właśnie ukończyłem", gdzie trudno coś znaleźć.

We "właśnie ukończyłem" jest łatwiej znaleźć bym powiedział, bo wpisujesz nazwę gry i wyrzuci ci posty. W dedykowanym temacie musiałbyś sprawdzać ręcznie i jak temat ma sporo stron to wtedy się gubi.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...