Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PiotrekP napisał:

Najwięcej narzekań i tak będzie na prenumeratę nie w terminie i niezbyt przejrzysty layout/układ niektórych stron. Z jednej strony jak się wyjaśniło, brałbym znowu prenumeratę, z drugiej to ewentualne czekanie. :dunno:

Czekasz chwilę dłużej, ale do kieszeni Pereza trafia więcej kasy = pismo dłuzej żyje

Odnośnik do komentarza

Czytając takie tematy, czy chociażby nowego Szmatławca, cieszę się, że jestem częścią tej społeczności, od strony czytelnika magazynu, jak i tego forum.

Co prawda jestem względnie świeży w temacie (leci drugi rok prenumeraty, trzeci też opłacony) i żałuję, że nie wszedłem w to lata temu, ale lepiej późno niż wcale. No ale kiedyś byłem zaciekłym pcmr i z "plejem " nie było mi pod drodze.

Czuć tutaj zaangażowanie nie tylko redaktorów, ale także całej społeczności, co jest piękne i optymistyczne.

Jeszcze raz, powodzenia Perez, oby ta przygoda trwała jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, oFi napisał:

Jak mają być dodatkowe reklamy na forumku to może jednak warto wprowadzić wersje premium dla wspierających tym razem + oczoyebny podpis pod nickiem, ze jest się uzytkownikiem PREMIUM.


Bardzo spoko pomysl, ze dla patronow forum bez reklam. 
 

Uzytkownik Premium - mam wrazenie, jakbym ten temat przerabial wczoraj ;). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LeifErikson napisał:

A tak z ciekawości, o ile to nie jest zbyt wnikliwe pytanie, wchodzisz w to Perez na full time i porzucasz wszystkie dotychczasowe zajęcia, czy będziesz łączył prezesowanie z tym co robiłeś dotychczas bodaj na Meczykach, o ile dobrze pamiętam?

 

Na dzisiaj jak najbardziej oba tematy do połączenia. Przy PE zależy mi głównie na skupieniu się na tych tematach logistycznych czy ogarnięciu reklam do pisma, a to nie jest aż tak czasochłonne. Znaczy fajnie byłoby któregoś dnia mieć taką rozkminę, że "kurczę, ale tych wysyłek archiwów, ile prenumerat, nie daję rady ogarniać", ale póki co intensywniej bywa przy zamknięciu numeru, a potem jest spokojniej. 

1 godzinę temu, Shen napisał:

Właśnie, panią Marlenke przejmujecie? Czy kto bedzie odpowiedzialny za kontakt z klientem? @Perez

 

Na razie sam. Na spokojnie to wszystko opanować i będę obserwował. Za czasów prac przy tym miałem jeszcze prenumeratę Teraz Rocka i nawet łącznie z archiwami to zajmowało do godzinki dziennie, a bywało, że raz na 2-3 dni wystarczyło przysiąść. Tak jak odpisywałem @LeifErikson - super byłby problem bogactwa, ale na dzisiaj przy tych co jest to na spokojnie do opanowania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracam do prenumerowania i jak tylko Perez wyznaczysz nowe zasady na patronajcie, to wracam też do wspierania finansowego pisma. Mam pełne zaufanie, Twój kontakt z czytelnikami to był zawsze idealny przykład, jak to powinno prawidłowo wyglądać. 

Pewnie zejdzie Ci się kilka tygodni na ogarnięcie bałaganu i wyznaczenie nowego kierunku, ale jestem spokojny o najbliższą przyszłość Szmatławca.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

Na razie sam. Na spokojnie to wszystko opanować i będę obserwował. Za czasów prac przy tym miałem jeszcze prenumeratę Teraz Rocka i nawet łącznie z archiwami to zajmowało do godzinki dziennie, a bywało, że raz na 2-3 dni wystarczyło przysiąść. Tak jak odpisywałem @LeifErikson - super byłby problem bogactwa, ale na dzisiaj przy tych co jest to na spokojnie do opanowania. 

Myślałem, że potrzeba na to poświęcić o wiele więcej czasu i dlatego Łapusz w pojedynkę czasami nie wyrabiał

Odnośnik do komentarza

Ta, Patronite jeśli odpowiednio i rzetelnie sterowany ma ogromny potencjał, więc nierozsądne byłoby go porzucać. To będzie doskonała okazja dla tych wszystkich czytelników, którzy deklarowali, że podwyżka ceny nie byłaby problemem i są w stanie więcej zapłacić co miesiąc za PE. Oni będą mogli dorzucić nadwyżkę na Patronite, a "zwykły" czytelnik zadowoli się regularnym wsparciem.

 

1 godzinę temu, jakbu napisał:

Hurra!

 

@Kmiot Dawaj Blika co byśmy się dorzucili na tego Farminga.

Czekam na decyzję Pereza kiedy i gdzie xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Grześ napisał:

Myślałem, że potrzeba na to poświęcić o wiele więcej czasu i dlatego Łapusz w pojedynkę czasami nie wyrabiał

 

To znaczy wiesz, ja tego nie chcę zestawiać kto jak to szybko ogarnia, bo wiem, że Łapusz np. działa przy targach, teraz robi PH i to jest ogrom pracy, bo kilka eventów w życiu zrobiłem i wolę piwnicę z archiwami :D. 

 

Damy radę. Nie gwarantuję absolutnie, że to będzie działało na zasadzie "mail i godzina później odpowiedź", ale ten tryb powiedzmy max 24h jest do opanowania spokojnie, zwłaszcza że jak mówię - tego aż tyle nie ma, to nie są setki prenumerat do obsługi czy tyleż samo wysyłek np. archiwów. 

4 minuty temu, Kmiot napisał:

Ta, Patronite jeśli odpowiednio i rzetelnie sterowany ma ogromny potencjał, więc nierozsądne byłoby go porzucać. To będzie doskonała okazja dla tych wszystkich czytelników, którzy deklarowali, że podwyżka ceny nie byłaby problemem i są w stanie więcej zapłacić co miesiąc za PE. Oni będą mogli dorzucić nadwyżkę na Patronite, a "zwykły" czytelnik zadowoli się regularnym wsparciem.

 

Czekam na decyzję Pereza kiedy i gdzie xd

 

Spoko, już tego Farminga odpuścimy, absolutnie doceniam Twoje podejście. Jesteś rozgrzeszony! Napisz po prostu czasami te swoją kozacką recenzję numeru i jesteśmy kwita.

 

Przewrotnie nawet pisząc, to gdzieś w tym wszystkim swoją cegiełkę dorzuciłeś, bo jak zaczęły się śmieszki z Farmingiem, to ja zacząłem z tym GL, jak wrócił GL, to bardziej zaangażowałem się znowu w pismo, a to znowu spowodowało, że zacząłem obserwować, co się dzieje i wykiełkował pomysł z uderzeniem do Łapusza. Tak że w zasadzie w skrócie - zmiana wydawcy dzięki Kmiotowi! Dziękuje! 

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Perez napisał:

 

To znaczy wiesz, ja tego nie chcę zestawiać kto jak to szybko ogarnia, bo wiem, że Łapusz np. działa przy targach, teraz robi PH i to jest ogrom pracy, bo kilka eventów w życiu zrobiłem i wolę piwnicę z archiwami :D. 

 

Damy radę. Nie gwarantuję absolutnie, że to będzie działało na zasadzie "mail i godzina później odpowiedź", ale ten tryb powiedzmy max 24h jest do opanowania spokojnie, zwłaszcza że jak mówię - tego aż tyle nie ma, to nie są setki prenumerat do obsługi czy tyleż samo wysyłek np. archiwów. 

Czytając posty w tym temacie i #318 po dzisiejszym dniu to już może być kilkaset prenumerat ;D 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Perez napisał:

 

Numery specjalne - na pewno będą się pojawiały, bo cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem. Przy okazji informacyjnie – aktualny Dreamcast Extreme wydany zostanie przez Idea Ahead jako ostatni numer specjalny. Również dotychczas wydane numery specjalne dostępne w formie archiwów pozostają w Idea Ahead. Natomiast same prawa przechodzą do nowego wydawcy, co nie wyklucza w przyszłości dodruku. 

Haha, dodrukujcie Ōkami, będzie zabawnie :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kmiot napisał:

O chuj, teraz pękam z dumy, warto było.

#318 już się czyta, recenzja będzie jak w zegarku. 

A Farminga i tak dostarczę.

Doceniam dyspensę, ale nalegam, bo tylko w ten sposób będę spełniony.

Dzięki Kmiot za nowego wydawce!

9 minut temu, Winopijca napisał:

Haha, dodrukujcie Ōkami, będzie zabawnie :)

Tak, nie ma to jak zaczynac od wkurwiania tych najwierniejszych fanów, co kupili wydanie specjalne day1.

 

 

23 minuty temu, Perez napisał:

 

 Napisz po prostu czasami te swoją kozacką recenzję numeru i jesteśmy kwita.

 

Kmiot pisze dobre recki gierek, nie tylko szmatławca, dziwie się, że nie chciał sprobowac swoich sił w piśmie, bo dobrze się go czyta i kilka gier kupiłem dzięki jego tekstom.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...