Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Perez napisał:

Wlasnie troche odwrotnie - skoro jest fajny ruch, troche odslon, to moze cos z tego wpadnie. 

Najbardziej widać po randomach w temacie „szukasz jakiejś piosenki i nie znasz tytułu?” W sumie Google dość wysoko pozycjonuje forumek, bo i jest tu masę ciekawych postów - na pewno więcej niż posty w grupkach fejsowych. 

Odnośnik do komentarza

W ramach kredytu zaufania dla Nowego/starego Prezesa odnowiłem roczną prenumeratę, trochę jedynie dziwnie, kiedy wszędzie  widnieje jeszcze stary wydawca i jego adresy, a w ogóle to zamawia się przez stronę pixel'a, ale śpię spokojnie skoro kasa  leci w odpowiednie ręce. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Yankiee napisał:

W ramach kredytu zaufania dla Nowego/starego Prezesa odnowiłem roczną prenumeratę, trochę jedynie dziwnie, kiedy wszędzie  widnieje jeszcze stary wydawca i jego adresy, a w ogóle to zamawia się przez stronę pixel'a, ale śpię spokojnie skoro kasa  leci w odpowiednie ręce. 

 

Tak jak wspominałem, teraz mamy okres do 2 tygodni, kiedy będą wszelkie "przeprowadzki" :). Powoli już zmieniam dane, póki co m.in. na FB, ale zaraz będą kolejne miejsca, bo trochę tego jest. Dzięki! 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

No kojarzę Zooltara ale nawet nie zauważyłem ,że go już nie ma a prenumeruję regularnie od lat xd

 

Tam gdzie jest strona z Marcellusem, to lewą (chociaż obydwaj powinni mieć lewą ;D) połowę zajmował Zooltar. Teraz jest tam Mielu, który chociaż pisze coś o gamedevie stricte, a nie jak Marcellus, który żyje w swoim świecie. 

9 minut temu, Raptor napisał:

Moze to pora aby moj syn zaczal czytac PSXE (8lat) ;)

 

Ale zauważyłeś, że to raczej pismo celowane w starych zgredów? ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...