Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, masz mnie. Nie czytam PE, a poprzednio prenumeratę wziąłem "ratunkowo" podczas pandemii. Ajak się skończyła to nie przedłużyłem, bo były cyrki z wydawcą.
Powiedzmy, że daję Ci @Perez kredyt zaufania i jednak @Kmiot pojawi się na łamach GAZETY z pelnoprawna recenzja. Gość sprzedał mi swoimi wpisami kilka tytułów, pióro ma lekkie, a poza tym forumek miałby swojego przedstawiciela innego niż Ty ; )
Prenumeratę zaraz zamawiam.

EDIT #72
Przy finalizacji zakupu wybrałem BLIK, okazało się że mają przerwę serwisową, więc anulowałem płatność. Zamówienia nie widzę, więc zakładam, że muszę złożyć je jeszcze raz?
Niebiosa chcą powstrzymać mnie przed wydaniem siana na Szmatławca, ale mogą mi naskoczyć!111

Edytowane przez janol
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, janol napisał:

EDIT #72
Przy finalizacji zakupu wybrałem BLIK, okazało się że mają przerwę serwisową, więc anulowałem płatność. Zamówienia nie widzę, więc zakładam, że muszę złożyć je jeszcze raz?
Niebiosa chcą powstrzymać mnie przed wydaniem siana na Szmatławca, ale mogą mi naskoczyć!111

Jesteśmy w okresie Wielkiego Postu, zatem cytat będzie na miejscu:

τετέλεσται
 

Odnośnik do komentarza

@Perez Czy wydania specjalne z Extreme Plusem będą kontynuowane w takiej lub innej formie?

 

Wspieram już od długiego czasu stówką na Patronite i mówiąc szczerze to, że otrzymywałem wydanie kolekcjonerskie priorytetem, w kartonie, najpóźniej dzień po premierze było głównym powodem trzymania się tego progu.

Odnośnik do komentarza

Dla tego lewaka już nie ma ratunku, dobrze, że chociaż miał na tyle godności, żeby przestać pisać. Mój ziomek go znał, bo robił jakiś czas w gamedevie, jeździł po targach itp. Z czymś tam się z nim nie zgadzał i ten go wszędzie poblokował xd Z jednej grupy na fejsie też wyszedł, bo mu psycha siadła, jak ktoś miał inne zdanie od niego.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Perez napisał:

Forum - oczywiście forum niech trwa jak najdłużej. Natomiast sumiennie informuję, że zapewne pojawią się reklamy, które zastąpią te wysłużone banery widniejące już dobrych kilka lat. Tak jak wspomniałem – finansowanie takiego wydawnictwa opiera się na różnych źródłach, a że forum jest w bardzo dobrej formie (chylę czoła przed tą niesamowitą społecznością) to dzięki Wam i Waszej aktywności może uda się coś dorzucić do całej puli.


 

Powiało chłodem. Jak napisać „moglibyście już iść sobie na jakiegoś discorda czy coś, bo swoje kosztujecie” bez napisania „moglibyście już iść sobie na jakiegoś discorda czy coś, bo swoje kosztujecie”. Ale przynajmniej wiadomo, co pierwsze w przyszłości pójdzie pod gilotynę, także zawsze jest to jakaś transparentność.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Shen napisał:

Pamiętacie te czasy, jak Perez po ogłoszeniu przejęcia pisma odpisywał na wszystkie posty?
:frog:


Ja juz Hawaje! Tam Rogera lapcie czy kogos. Moze pomoze ;) 

1 godzinę temu, Eskimos napisał:

@Perez Czy wydania specjalne z Extreme Plusem będą kontynuowane w takiej lub innej formie?

 

Wspieram już od długiego czasu stówką na Patronite i mówiąc szczerze to, że otrzymywałem wydanie kolekcjonerskie priorytetem, w kartonie, najpóźniej dzień po premierze było głównym powodem trzymania się tego progu.


Na pewno beda. To akurat jest jak najbardziej do podtrzymania w progach na Patronite. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tlas napisał:


 

Powiało chłodem. Jak napisać „moglibyście już iść sobie na jakiegoś discorda czy coś, bo swoje kosztujecie” bez napisania „moglibyście już iść sobie na jakiegoś discorda czy coś, bo swoje kosztujecie”. Ale przynajmniej wiadomo, co pierwsze w przyszłości pójdzie pod gilotynę, także zawsze jest to jakaś transparentność.


E, tak to odebrales? Absolutnie nie. Koszt forumka to grosze - jest licencja na IPB dwa razy do roku i hosting, ktory nie kosztuje milionow :). Ja zreszta mam bardzo duzy sentyment do forum, 10 lat adminowania, nie ma powodu, aby cos z tym zlego robic :). Wlasnie troche odwrotnie - skoro jest fajny ruch, troche odslon, to moze cos z tego wpadnie. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, dominalien napisał:

Fajnie by było, jeśli ktoś płaci (patronite, może prenumerata?) żeby reklam na forum nie było.

Tez o tym myślałem, z drugiej strony, niech im leci ta kaska i z reklam. Jedyna strona na jakiej wyłączyłem adblocka.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, dominalien napisał:

Fajnie by było, jeśli ktoś płaci (patronite, może prenumerata?) żeby reklam na forum nie było.


Ten pomysl padl wyzej i jest bardzo OK. Albo jako osobny prog, albo dodac do istniejacych. Czyli wtedy na przyklad grupa z osobna ranga i chocby brak reklam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...