Skocz do zawartości

Nowy wydawca PSX Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Butt napisał:

Kurde, czyli ten męczybuła, który pisał o upadku PE w każdym temacie nowego numeru, miał trochę racji. :frog:

Jeszcze dwa miechy i by mu kuponik wszedł, a tak to co? Wyszedł na jeszcze większego dałna niż faktycznie jest, wielkie dzięki Pereza.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Roger napisał:

Upiłem się ze szczęścia i trzeźwieję. I nie jest to przenośnia. Numer 320, choc magazyn był rentowny, miał być pożegnalny. Z różnych względów a też ja wyszedłem z taką inicjatywą. Kiedyś o tym opowiem, jak kurz opadnie, teraz nie ma sensu, bo lepszej opcji niż Perez dla Szmatławca sobie nie wyobrażam (a były inne opcje na horyzoncie, o czym może kiedyś też opowiem). Perez to gość mega ogarnięty, żaden biznesmen, to "nasz człowiek", do tego mój dobry przyjaciel a tak prywatnie, dobry człowiek, który muchy by nie skrzywdził. Tutaj ma moje wsparcie w 300 procentach. A że w piłkę nie jest tak dobry jak ja - no nie można mieć wszystkiego w życiu. 

 

No ale po co tak... Przecież mamy nagrania z piłki, to Twoje dreptanie po boisku i dobijanie do pustaka z dwóch metrów... Bo padnie mit Rogera człowieka-orkiestry i forumek zapłonie! 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Jednak plot twist był blisko, bliżej niż myśleliśmy :obama: Kupowanie szmatławca to jednak część życka od 25 lat, to jak kupowanie chleba, czy chodzenie na dwójkę. Mimo, że już od dawna nie czytam od deski do deski, to zawsze się kupuje, wącha farbę i odkłada na pólke na godne miejsce,

  • This 2
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Roger napisał:

niż gdyby pewnego dnia ktoś po prostu odciął wtyczkę, bo zarobione na druk środki poszłyby na inne cele

 

Uuu, no to jeśli już takie potencjalne sytuacje mogły być grane to tym bardziej niebywałe szczęście, że korporacja Perez Publishing zainteresowała się tym skromnym polskim magazynem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Roger napisał:

Perez to (...) żaden biznesmen

@Perez Patrz jaka wdzięczność :) . A co do kwestii o której pisze Roger, może faktycznie będzie kiedyś okazja o tym opowiedzieć szerzej bo ja sam pamiętam już kilka "ostatnich numerów" (pierwszy który kojarzę to 221, okładka z Gwiazdą Śmierci), ze wszystkich wyszliśmy zwycięsko jedynie dzięki oddaniu i zaangażowaniu ekipy. Na przestrzeni lat przywykliśmy do życia na granicy spadnięcia z rowerka do tego stopnia, że ten najnowszy "ostatni numer" (320) na wielu nie zrobił szczególnego wrażenia :D . Tym jednak razem po raz pierwszy od dawna faktycznie patrzymy na przyszłość marki z optymizmem i pewnością, że jeżeli kiedyś znów nadejdzie widmo "ostatniego numeru" to będzie oznaczać tyle, że już autentycznie nic więcej nie da się w tej sprawie zrobić. Wierzę jednak, że prędko to nie nastąpi :) 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Chłopaki, a może to jest dobre miejsce do tego, aby zrobić rachunek sumienia i zastanowić się, czy szmatławiec potrzebuje zmian.
 

Szata graficzna

Niektóre działy

Cena 

Ilość stron?

 

Perez, co o tym myślisz? Może warto, abyśmy się wypowiedzieli. 
 

Moim zdaniem szata jest do liftingu. Analogicznie niektóre działy jak komiks itd powinny odejść na emeryturę.

 

Chcę dłuższych i bardziej obszernych recenzji na 4 strony. Wiadomo, że chodzi o gry AAA.

 

To tylko taka mała zajawka. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...