Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Rotevil napisał:

W tym trailerze pokazali tylko zwykły cinematic, żadnego screena, gameplay'a z gry i już startują z takimi preorderami i edycją kolekcjonerską, ciekaw jestem ile frajerów już pozamawiało :dynia:

 

Ja zamówiłem bo dla mnie granie murzynem w feudalnej Japonii to wystarczający powód, wydaje się mega cool :) Lubię oryginalne pomysły w grach dlatego tak wysoko cenię Zeldę TotK :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamiast przy(pipi)ać się o (pipi)-coiny, cyfrowe edycje za setki złotych czy milion innych nieludzkich i wyrwanych z najczarniejszych scenariuszy globalnego korporacjonizmu praktyk, to banda pożytecznych idiotów zamkniętych w reakcyjnej w bańce ukierunkowała całą parę na czarnoskórego protagonistę, w dodatku mającego swoje miejsce na kartach historii. No jest wszystko w porządku, dobrze robią, dobrze wszystko, jest w porządku, jest git. Ubisoft tak się przejął dislajkami (w ilości 300k, czaicie!!!! 300k!!!! woooo it's over ubiszrot gamerbros win), że z pewnością rozważają już zwinięcie interesu.

 

Co więcej - @Josh i @Observer wyglądają mi na takich przypałowców, którzy całymi dniami przesiadują na jakimś Wykopie, PPE, Reddicie, Neogafie czy innym agregacie podobnych L O G I C Z N I E  M Y Ś L Ą C Y C H opozycjonistów i próbują za wszelką cenę zdemaskować kolorową agendę. xddd Poziom dziwnej wczutki u w/w już nawet nie jest tylko nieprzyzwoity, jest wręcz przerażający. Chodzące ideologiczne naczynia bez własnego zdania, bez osobowości i bez tożsamości jednostkowej, w które można wlewać taką ilość gejmergejtowych bredni, że nie przeleje się jeszcze przez najbliższą dekadę. Może i niedługo będziecie płacić 100 dolarów za podstawową wersję gry, bez kontentu i always-online, ale przynajmniej wydawcy ogarną się z przesadzoną liczbą MURZYNÓW. <3

  • beka z typa 2
  • This 3
  • WTF 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

jednym nowym gimmickiem

 

Niby jeden gimmick, niby nikomu to nie powinno przeszkadzać :) a zobacz co się dzieje w internetach.

 

Jeżeli okaże się, że ta pani z Twittera rzeczywiście nie potrafi napisać interesującej historii to zwrócę honor ale zamierzam bawić się przednio (nikt nie zwrócił uwagi na to, że pomagał jej gość, który tworzył między innymi Guardiansów i inne fajne gry?)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, shoegaze napisał:

Co więcej - @Josh i @Observer wyglądają mi na takich przypałowców, którzy całymi dniami przesiadują na jakimś Wykopie, PPE, Reddicie, Neogafie czy innym agregacie podobnych L O G I C Z N I E  M Y Ś L Ą C Y C H opozycjonistów i próbują za wszelką cenę zdemaskować kolorową agendę. xddd Poziom dziwnej wczutki u w/w już nawet nie jest tylko nieprzyzwoity, jest wręcz przerażający. Chodzące ideologiczne naczynia bez własnego zdania, bez osobowości i bez tożsamości jednostkowej, w które można wlewać taką ilość gejmergejtowych bredni, że nie przeleje się jeszcze przez najbliższą dekadę. Może i niedługo będziecie płacić 100 dolarów za podstawową wersję gry, bez kontentu i always-online, ale przynajmniej wydawcy ogarną się z przesadzoną liczbą MURZYNÓW. <3

Tu nie trzeba nic demaskować, bo agenda jest oczywista. Wystarczy połączyć kropki, a jak dla kogoś to zbyt trudne, to ma ściągę ma na ostatnich kilkunastu stronach tego tematu. Widać dokładnie jakie świry tworzą tę grę i w jakim celu. Zresztą, w najbliższych latach będzie tego coraz więcej, więc nawet jak teraz masz problem ogarnąć rzeczywistość, to wkrótce ta rzeczywistość sama przyjdzie i cię zdzieli po głowie wielką, czarną, lewacką pałą i jeszcze będziesz przepraszał za te słowa :) 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, shoegaze napisał:

Może i niedługo będziecie płacić 100 dolarów za podstawową wersję gry, bez kontentu i always-online, ale przynajmniej wydawcy ogarną się z przesadzoną liczbą MURZYNÓW. <3

 

Przecież to wy wytresowane przez tęczowe korpo lewaczki spamujecie ten temat wpisami że składacie preorder bo gra sie murzynem. Wiec po co ta projekcja, 100 dolarów za podstawową wersję to będzie dzieki wam, idiotom co lecą po preorder każdego gówna bo główna postać to czarny, gej, trans czy cokolwiek akurat teraz lewackie korporacje promują jako modne.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

O wiele bardziej i szerzej działają właśnie te ruchy przeciwne woke działaniom niż protestujące w sprawie cen giereczek. I jeżeli ma coś zwrócić uwagę i uderzyć Ubi po kieszeni to właśnie to. Tak jak dostał po dupie Disney. 

 

Ale jeszcze raz: to nie jest sprawa tak jasna i oczywista jak w przypadku Herkulesa, Kleopatry czy Aragorna. Jasne, jest działanie pod Sweet Baby i inne tego typu gówna, ale w tym wypadku mają jakieś wytłumaczenie. Wiadomo, że to spierdolą, ale dajcie im szansę. Miles Morales czy The Boys pokazują, że się da. Mimo wszystko jakiś promil nadziei zostaje, że wyjdzie. Jeżeli faktycznie zdrowy rozsądek ponad wszystko to zdrowy rozsądek nakazuje poczekać i zobaczyć. Bo póki co guzik wiadomo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, GearsUp napisał:

 

Ja zamówiłem bo dla mnie granie murzynem w feudalnej Japonii to wystarczający powód, wydaje się mega cool :) Lubię oryginalne pomysły w grach dlatego tak wysoko cenię Zeldę TotK :)

Spoko, wiem że masz jakieś problemy psychiczne i nie ma sensu dyskutować, prześledziłem twoje wypowiedzi na tym forum, dlatego życzę ci szczęścia i dobrej zabawy, żeby gra nie okazała się typowym ubisoftowym crapem i żebyś nie musiał żałować wydanych pieniędzy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, shoegaze napisał:

Zamiast przy(pipi)ać się o (pipi)-coiny, cyfrowe edycje za setki złotych czy milion innych nieludzkich i wyrwanych z najczarniejszych scenariuszy globalnego korporacjonizmu praktyk, to banda pożytecznych idiotów zamkniętych w reakcyjnej w bańce ukierunkowała całą parę na czarnoskórego protagonistę, w dodatku mającego swoje miejsce na kartach historii. No jest wszystko w porządku, dobrze robią, dobrze wszystko, jest w porządku, jest git. Ubisoft tak się przejął dislajkami (w ilości 300k, czaicie!!!! 300k!!!! woooo it's over ubiszrot gamerbros win), że z pewnością rozważają już zwinięcie interesu.

 

Co więcej - @Josh i @Observer wyglądają mi na takich przypałowców, którzy całymi dniami przesiadują na jakimś Wykopie, PPE, Reddicie, Neogafie czy innym agregacie podobnych L O G I C Z N I E  M Y Ś L Ą C Y C H opozycjonistów i próbują za wszelką cenę zdemaskować kolorową agendę. xddd Poziom dziwnej wczutki u w/w już nawet nie jest tylko nieprzyzwoity, jest wręcz przerażający. Chodzące ideologiczne naczynia bez własnego zdania, bez osobowości i bez tożsamości jednostkowej, w które można wlewać taką ilość gejmergejtowych bredni, że nie przeleje się jeszcze przez najbliższą dekadę. Może i niedługo będziecie płacić 100 dolarów za podstawową wersję gry, bez kontentu i always-online, ale przynajmniej wydawcy ogarną się z przesadzoną liczbą MURZYNÓW. <3

Ten jak sam siebie zaorał. Nie będę cytował, ale kawałek o ideologicznych naczyniach jest właśnie o was klauny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rotevil napisał:

Spoko, wiem że masz jakieś problemy psychiczne i nie ma sensu dyskutować, prześledziłem twoje wypowiedzi na tym forum, dlatego życzę ci szczęścia i dobrej zabawy, żeby gra nie okazała się typowym ubisoftowym crapem i żebyś nie musiał żałować wydanych pieniędzy :)

 

Spoko i tak zamówiłem tylko i wyłącznie dla figurki, którą zamierzam postawić w oknie żeby na dzień dobry z samego rana kiedy będziesz szedł do pracy witał cię uśmiech pana murzyna :)

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Rotevil napisał:

Sama figurka jest nawet spoko, jest lepsza niż ta badziewna maska z edycji kolekcjonerskiej Gothica remake.

 

Na zdjęciach* Zobaczymy ale wiking z Valhalli jest sztosik figurką pod względem detali itp więc tu powinno być podobnie. 

 

Czarnego pirata przegapiłem :/

 

image.thumb.jpeg.872cd5083a5e43b01ebc5097ae716a20.jpeg

Edytowane przez GearsUp
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Mam dość wtykania lewactwa w każdą dziedzinę rozrywki i śmieszą mnie race-swapy, ale to co tutaj się odpierdala nie za bardzo ogarniam.
W sensie - tego striggerowania ludzi, którzy wcześniej nawet by nie zajrzeli do tego tematu, a teraz nagle oburzenie, jakby im ulubioną serię zeszmacili.
Ogarnijcie dupy, serio.
Mieliście przynajmniej z 5 lat, żeby się przyzwyczaić, że UBI jest matecznikiem woke-spierdolenia, a każdy ich tytuł to fabularny rynsztok, czego mozna się było spodziewać po ludziach, wrzucających na początku swoich gier disclaimer o "various gender identities".
Można zagrać, pokręcić bekę z kolejnego gównianego scenariusza, cringe'owych dialogów i wk#rwiających postaci i tyle - ja tak zrobiłem w przypadku AVATARa i choć ogólnie grę będę wspominał to we wspomnianych wyżej kwestiach ta korporacja jest nie do odratowania.
Jeszcze, żeby nie wyszła nigdy jakaś dobra gra o Japonii i samurajach to może bym trochę rozumiał ten skowyt, ale teraz, gdy mamy Ghost of Tsushima, Rise of Ronin i NioHy?
To tylko kolejny Assassin - japońska (a nawet nie do końca, bo Japończycy już wytknęli, że strasznie tam chińsko na trailerze) tapeta na tynk z Origins/Odyssey i Valhalli.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uczepili się tego czarnego chłopaka, że hej.

No jest i będziecie nim piękne combosy napyerdalać i salta nawet moralesy. Sprytny, młody, wyćwiczony. A co najważniejsze - zabójczy.

A że czarnoskóry to nawet lepiej. Może jeszcze przerobią go  pod wpływem presji graczy na aborygena. Tylu już było białych bohaterów, że wieje nudą. Rozumiem poruszenie, gdyby dali np marsjanina z zieloną skórką, ale czarny to norma ostatnio wszędzie. Do tego na pewno ma sporego siura:bella:więc niejeden będzie miał mega immersję, jak Pupcio np.

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...