Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Wydawało mi się, że po sukcesie Steam Decka tym razem Steam Machine zażre, ale wygląda na to, że czeka nas kolejna porażka tego projektu. Kiedyś chcieli aby to inni producenci tworzyli własne SM i się nie przyjęło, teraz wzięli to na siebie, ale z takim hardware przy tych cenach nie wróżę im sukcesu.
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. tyle to nie, jak cen pamięci jeszcze nie popierdoliło to Steam Deck był wspaniale wycenionym sprzętem, liczyłem na stacjonarną powtórkę ale skoro ta słaba kostka tyle kosztuje to ja podziękuje.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. 2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):Ważniejsze dla mnie i innych graczy to jak rozwinie się Steam OS i jak szybko zastąpi Windowsy.Jeśli będzie się dało odpalić wszystko to co na windzie to poleci już z górki, ale póki co się na to nie zanosi.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Dla kogo jest ten sprzęt? Prosiak najlepszy stosunek ceny do mocy, a jak ktoś chce w max detalach grac, to sobie normalnego peceta złoży.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. IGN zna się zarówno na grach jak i na sprzęcie ;)
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. No ale sprzęt na bank jest fajny. Gdyby kosztował 3tys zł z padem to bym się zastanowił.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Nie no 4400 zł bez pada za wydajność PS5 to za dużo. Mogli tego nie wydawać jak są takie ceny.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 2 hours ago, jimmy said:Valve prokonsumenckie? Mówicie o grubasie który 22 lata temu za full price sprzedał ludziom licencję na wypożyczenie HL2 w postaci jednorazowego cd-keya przypisanego do konta Ta licencja wciąż działa, gra odpala na Windowsie i Linuxie i będzie to robić pewnie za kolejne 22 lata. Żadna z licencji sprzedanych w 2004 przez Nintendo i Sony nie działa na ich najnowszych konsolach.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. "IGN dał Mixtape 10/10? Nie no, na pewno nic bardziej zjebanego już nie wymyślą w tym roku" Tymczasem IGN parę miesięcy później
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Zapewne już było za późno na niewydawanie - choć fakt, przy tych cenach to sukcesu nie wróżę.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. A czy ktokolwiek coś by zyskał jakby tego nie wydali? IMO kto chce ten sobie kupi, a jak dla kogoś jest za drogi to może poczekać aż kryzys się skończy i liczyć na spadki cen.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Czyli na premierę Wiedźmina 4 w sam raz. W 10 klatkach na sekunde.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Ale to obrzydliwie wygląda, jak coś pomiędzy subwooferem, pufą a mikrofalą.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Nazywać schludną kostke z wymienialnym panelem obrzydliwością w świecie gdzie istnieje ps5? Okejjjjj
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Ten wymienny panel to akurat sztos. Za chwile chinczyki wyprodukuja milion wersji na licencji wszstkiego i bedzie mozna sobie za grosze zmieniac wyglad sprzetu.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 47 minut temu, DarkStar napisał(a):IGN zna się zarówno na grach jak i na sprzęcie ;)ładny chassis robi swoje
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Przecież jej wygląd i rozmiar to jest jej największy atut (no razem ze Steam OS).
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 23 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):Czyli na premierę Wiedźmina 4 w sam raz. W 10 klatkach na sekunde.19 z frame genemSpróbujemy, zachęcił mnie panel ten drewniany, a właściwie orzechowy
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 37 minut temu, opTa napisał(a):Ta licencja wciąż działa, gra odpala na Windowsie i Linuxie i będzie to robić pewnie za kolejne 22 lata. Żadna z licencji sprzedanych w 2004 przez Nintendo i Sony nie działa na ich najnowszych konsolach.Różnica taka, że kiedy w 2004 gruby traktował z buta pecetowców i ustalał precedens to Sony i Nintendo sprzedawały gry na fizycznym nośniku. I do dziś to robią, choć coraz mniej chętnie.Może to wreszcie karma z tym kryzysem podzespołów w trakcie wypuszczania Steam Machine. Niech wrócą do robienia gier (bo robili cudowne) zamiast siedzenia na jachcie i trzepania 30% ze wszystkiego na PC. Prokonsumencka firma haha
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.