Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Wydawało mi się, że po sukcesie Steam Decka tym razem Steam Machine zażre, ale wygląda na to, że czeka nas kolejna porażka tego projektu. Kiedyś chcieli aby to inni producenci tworzyli własne SM i się nie przyjęło, teraz wzięli to na siebie, ale z takim hardware przy tych cenach nie wróżę im sukcesu.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. tyle to nie, jak cen pamięci jeszcze nie popierdoliło to Steam Deck był wspaniale wycenionym sprzętem, liczyłem na stacjonarną powtórkę ale skoro ta słaba kostka tyle kosztuje to ja podziękuje.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):Ważniejsze dla mnie i innych graczy to jak rozwinie się Steam OS i jak szybko zastąpi Windowsy.Jeśli będzie się dało odpalić wszystko to co na windzie to poleci już z górki, ale póki co się na to nie zanosi.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Dla kogo jest ten sprzęt? Prosiak najlepszy stosunek ceny do mocy, a jak ktoś chce w max detalach grac, to sobie normalnego peceta złoży.
Opublikowano 16 minut temu16 min No ale sprzęt na bank jest fajny. Gdyby kosztował 3tys zł z padem to bym się zastanowił.
Opublikowano 12 minut temu12 min Nie no 4400 zł bez pada za wydajność PS5 to za dużo. Mogli tego nie wydawać jak są takie ceny.
Opublikowano 8 minut temu8 min 2 hours ago, jimmy said:Valve prokonsumenckie? Mówicie o grubasie który 22 lata temu za full price sprzedał ludziom licencję na wypożyczenie HL2 w postaci jednorazowego cd-keya przypisanego do konta Ta licencja wciąż działa, gra odpala na Windowsie i Linuxie i będzie to robić pewnie za kolejne 22 lata. Żadna z licencji sprzedanych w 2004 przez Nintendo i Sony nie działa na ich najnowszych konsolach.
Opublikowano 8 minut temu8 min "IGN dał Mixtape 10/10? Nie no, na pewno nic bardziej zjebanego już nie wymyślą w tym roku" Tymczasem IGN parę miesięcy później
Opublikowano 7 minut temu7 min Zapewne już było za późno na niewydawanie - choć fakt, przy tych cenach to sukcesu nie wróżę.
Opublikowano 6 minut temu6 min A czy ktokolwiek coś by zyskał jakby tego nie wydali? IMO kto chce ten sobie kupi, a jak dla kogoś jest za drogi to może poczekać aż kryzys się skończy i liczyć na spadki cen.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.