Opublikowano wczoraj o 07:52 1 dzień Wydawało mi się, że po sukcesie Steam Decka tym razem Steam Machine zażre, ale wygląda na to, że czeka nas kolejna porażka tego projektu. Kiedyś chcieli aby to inni producenci tworzyli własne SM i się nie przyjęło, teraz wzięli to na siebie, ale z takim hardware przy tych cenach nie wróżę im sukcesu.
Opublikowano wczoraj o 08:00 1 dzień tyle to nie, jak cen pamięci jeszcze nie popierdoliło to Steam Deck był wspaniale wycenionym sprzętem, liczyłem na stacjonarną powtórkę ale skoro ta słaba kostka tyle kosztuje to ja podziękuje.
Opublikowano wczoraj o 08:32 1 dzień 2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):Ważniejsze dla mnie i innych graczy to jak rozwinie się Steam OS i jak szybko zastąpi Windowsy.Jeśli będzie się dało odpalić wszystko to co na windzie to poleci już z górki, ale póki co się na to nie zanosi.
Opublikowano wczoraj o 08:32 1 dzień Dla kogo jest ten sprzęt? Prosiak najlepszy stosunek ceny do mocy, a jak ktoś chce w max detalach grac, to sobie normalnego peceta złoży.
Opublikowano wczoraj o 09:16 1 dzień Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. IGN zna się zarówno na grach jak i na sprzęcie ;)
Opublikowano wczoraj o 09:23 1 dzień No ale sprzęt na bank jest fajny. Gdyby kosztował 3tys zł z padem to bym się zastanowił.
Opublikowano wczoraj o 09:26 1 dzień Nie no 4400 zł bez pada za wydajność PS5 to za dużo. Mogli tego nie wydawać jak są takie ceny.
Opublikowano wczoraj o 09:31 1 dzień 2 hours ago, jimmy said:Valve prokonsumenckie? Mówicie o grubasie który 22 lata temu za full price sprzedał ludziom licencję na wypożyczenie HL2 w postaci jednorazowego cd-keya przypisanego do konta Ta licencja wciąż działa, gra odpala na Windowsie i Linuxie i będzie to robić pewnie za kolejne 22 lata. Żadna z licencji sprzedanych w 2004 przez Nintendo i Sony nie działa na ich najnowszych konsolach.
Opublikowano wczoraj o 09:31 1 dzień "IGN dał Mixtape 10/10? Nie no, na pewno nic bardziej zjebanego już nie wymyślą w tym roku" Tymczasem IGN parę miesięcy później
Opublikowano wczoraj o 09:31 1 dzień Zapewne już było za późno na niewydawanie - choć fakt, przy tych cenach to sukcesu nie wróżę.
Opublikowano wczoraj o 09:33 1 dzień A czy ktokolwiek coś by zyskał jakby tego nie wydali? IMO kto chce ten sobie kupi, a jak dla kogoś jest za drogi to może poczekać aż kryzys się skończy i liczyć na spadki cen.
Opublikowano wczoraj o 09:42 1 dzień Czyli na premierę Wiedźmina 4 w sam raz. W 10 klatkach na sekunde.
Opublikowano wczoraj o 09:57 1 dzień Ale to obrzydliwie wygląda, jak coś pomiędzy subwooferem, pufą a mikrofalą.
Opublikowano wczoraj o 09:58 1 dzień Nazywać schludną kostke z wymienialnym panelem obrzydliwością w świecie gdzie istnieje ps5? Okejjjjj
Opublikowano wczoraj o 10:04 1 dzień Ten wymienny panel to akurat sztos. Za chwile chinczyki wyprodukuja milion wersji na licencji wszstkiego i bedzie mozna sobie za grosze zmieniac wyglad sprzetu.
Opublikowano wczoraj o 10:04 1 dzień 47 minut temu, DarkStar napisał(a):IGN zna się zarówno na grach jak i na sprzęcie ;)ładny chassis robi swoje
Opublikowano wczoraj o 10:05 1 dzień Przecież jej wygląd i rozmiar to jest jej największy atut (no razem ze Steam OS).
Opublikowano wczoraj o 10:05 1 dzień 23 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):Czyli na premierę Wiedźmina 4 w sam raz. W 10 klatkach na sekunde.19 z frame genemSpróbujemy, zachęcił mnie panel ten drewniany, a właściwie orzechowy
Opublikowano wczoraj o 10:25 1 dzień 37 minut temu, opTa napisał(a):Ta licencja wciąż działa, gra odpala na Windowsie i Linuxie i będzie to robić pewnie za kolejne 22 lata. Żadna z licencji sprzedanych w 2004 przez Nintendo i Sony nie działa na ich najnowszych konsolach.Różnica taka, że kiedy w 2004 gruby traktował z buta pecetowców i ustalał precedens to Sony i Nintendo sprzedawały gry na fizycznym nośniku. I do dziś to robią, choć coraz mniej chętnie.Może to wreszcie karma z tym kryzysem podzespołów w trakcie wypuszczania Steam Machine. Niech wrócą do robienia gier (bo robili cudowne) zamiast siedzenia na jachcie i trzepania 30% ze wszystkiego na PC. Prokonsumencka firma haha
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.