Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Garmin pod sport chyba lepszy mi się wydaje. Zegarek stricte pod sport, apka bardziej rozwinięta i te całe środowisko. 
Do tego bateria bez gps pociągnie 14 dni. 

Z cena odpłynęli, nie ma co. Aczkolwiek 999 dolarow daje 4700 za iphone’a i nawet doliczając tax, to nie wyjdzie 6,5 jak u nas. 
I dopłaty za pamięć u Apple jak zwykle adekwatne. 1300zl różnicy pomiędzy 256/512GB. Chore…. 

Odnośnik do komentarza

Mam iPhone 12 mini, którego w sumie chcę oddać żonie - świetny telefon i jestem z niego mega zadowolony, ale ona jedzie jeszcze na 6s, który już się trochę wysłużył. 
Wychodzi na to, że te parę dni, które zostały do premiery 14-stek to chyba ostatni dobry moment na zakup modelu Pro w spoko kasie (5k zł) - chyba się szarpnę. 

6,5 k za Iphone Pro 14 to już dla mnie trochę przegięcie, a pewnie ceny już takie zostaną. 


EDIT: czy uważacie podobnie forumowi eksperci? 

Edytowane przez Zajcik
Odnośnik do komentarza

Mnie to zawsze zastanawia, ze nieważne czy mam 16GB, 32GB, czy 64 GB pamięci, to zawsze „dane systemowe” zajmują sporo. Tak aby ciagle brakowało miejsca. Mam wgraną muzę z płyt audio, 2 małe gry i kilka apek i 64 GB zajęte prawie w pełni. Myśle ze nawet jakbym miał 512GB czy 1TB to tam tez 20-30% zajmą dane systemowe/iOS. 

176C22CF-930B-4EB1-9AEC-17BEA46EAEFB.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2022 o 07:03, Ukukuki napisał:

Zostanie pewnie tylko SE, pewnie następny będzie w budzie mini 12.

 

Przecieki podobno zdradzają, że kolejny SE na marzec przyszłego roku ma być nadal w obecnej budzie ale z rozciągniętym ekranem na całość i bez przycisku Home. Ubolewam nad tym bo chciałbym już mojego SE 2020 zamienić na SE w budzie mini.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2022 o 09:45, Czoperrr napisał:

To nie dla Polaków, nie ma sensu żebyś pisał.

 

Screenshot_20220910_094513_org.mozilla.firefox.jpg


 

Czyli nadal się opłaca jechać do Berlina i kupić w Apple Store jak człowiek.

 

W dniu 10.09.2022 o 11:08, Ukukuki napisał:

Kurcze ten tryb makro w wersjach PRO jest całkiem dobry. 
 

4AA7F6C8-A08F-44E8-8D93-4DA4593D95C7.thumb.jpeg.24a651c774afb584c1f6fc16295fabcf.jpeg

 


Mjsialbys wydrukować te zdjęcie. 
Na telefonie u mnie tez ładnie wyglądało, odbita 9x13 ukazała kupę.

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2022 o 15:53, Zajcik napisał:

Kupiłem w końcu 13 pro za 4999 w Euro RTV i się cieszę - ekstra telefon i w moim przypadku na ładnych pare lat mi wystarczy, bo nie mam potrzeby mieć ciagle aktualnego sprzętu, gdzie zmiany są i tak znikome. 
12 mini był super, ale dla mnie jednak delikatnie za mały. 

 


Wydaje Ci się. Za rok już bateria Ci osłabnie i telefon przyhamuje. Przy 15 modelu zobaczysz różnice. 
Od dłuższego czasu są sapy na Apple ze spowalnia telefony. Oni tłumacza debilnie ze to bateria traci swoje pełne możliwości. 
Ten telefon to max 2 lata, potem bateria która na chwile coś poprawi. Ogólnie co 2 model się podmienia.

 

W dniu 10.09.2022 o 12:18, Homelander napisał:

 

Cena w Polsce jest chora, no ale za to to już podziękowania dla rzadu. Ta tabelka trochę nieadekwatna, musisz doliczyć do amerykańskiej ceny około 100$ podatku


100 dolarów to Max i nie w każdym stanie. Nadal to nie tłumaczy różnicy 1600/1800zl względem ceny w USA. Cena 14 jest tak sama jak 13 w dniu premiery. Nie jest to wina złotówki, tylko zjebanych reselerow. Sieciówki jak Mm będą mieć taniej. 
Dopoki nie będzie Polskiego Apple sklepu, tylko jacyś pocieszeni reselerzy to będziemy dymani cenowo. 

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, iluck85 said:


Wydaje Ci się. Za rok już bateria Ci osłabnie i telefon przyhamuje. Przy 15 modelu zobaczysz różnice. 
Od dłuższego czasu są sapy na Apple ze spowalnia telefony. Oni tłumacza debilnie ze to bateria traci swoje pełne możliwości. 
Ten telefon to max 2 lata, potem bateria która na chwile coś poprawi. Ogólnie co 2 model się podmienia.

 


100 dolarów to Max i nie w każdym stanie. Nadal to nie tłumaczy różnicy 1600/1800zl względem ceny w USA. Cena 14 jest tak sama jak 13 w dniu premiery. Nie jest to wina złotówki, tylko zjebanych reselerow. Sieciówki jak Mm będą mieć taniej. 
Dopoki nie będzie Polskiego Apple sklepu, tylko jacyś pocieszeni reselerzy to będziemy dymani cenowo. 

Nie no, żona ma XS prawie 3 lata i dalej śmiga elegancko, stan baterii ma 90%

 

Wymiana telefonu co 2 lata to kaprys

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...