Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, oFi napisał:

To pewnie rama stalowa? Ukradli mi takiego kiedys za guwniaka, ale ciężki byl skurwesyn

Stalowa. Moja dziewczyna ma Alu, to w jednej ręce niosę, tego nie ma opcji. Ale ma też plusy jak się w kogoś wjebie. A tak na marginesie, ludzie to ameby. To co się dzieje na ścieżkach to przechodzi ludzkie pojęcie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

Zaraz się sezon kończy i będzie przyjemniej na drogach rowerowych. Co prawda pogoda będzie gorsza i bardziej wietrzna u nas, ale coś za coś.

Pomijając ulewę wczoraj za Władkiem to warunki idealne. Zero wiatru na Helu i za Puckiem, nie wiem ile takich dni w roku jest ale może z 10 :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Kurcze jakby tam zrobili ścieżkę rowerowa do samego helu z Gdyni to byloby banderii. 

Teoretycznie masz R10, ale za Mostami w parku krajobrazowym Beka jest dramat. Płyty są ułożone niedokładnie, strasznie tzresie i jak ktoś nie ma podwójnej felgi jak ja to może scentrować koło. Dlatego następnym razem dojadę do Redy ścieżkami, w prawo przy kościele na ulicę i na wysokości Pucka już są dobre ścieżki aż do Helu. Krupek ja widziałem kolesi poginajacych szosówkami ścieżka z Helu do Władka. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, oFi napisał:

We wrześniu juz chyba powinno być spokojniej na takie wyprawy? Litwin w sumie mnie zainispirowal troche do takiego tripa,  znam dobrze tą trasę Gdynia -  hel ale tylko z poziomu auta, a wycieczka rowerem ze spankiem i powrot brzmi kusząco. 

Na pierwszy raz kup bilet na Hel z rowerem, wysiądź i dzida do Gdyni. Warto poznać ten odcinek R10. Ale jak ktoś nie ma amortyzatorów to jednak radzę przed Puckiem wbić na ulicę aż do Redy. We wrześniu jedyne co może przeszkadzać to tylko wiatr. Deszcz całkiem spoko, fajnie chłodzi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

We wrześniu juz chyba powinno być spokojniej na takie wyprawy? Litwin w sumie mnie zainispirowal troche do takiego tripa,  znam dobrze tą trasę Gdynia -  hel ale tylko z poziomu auta, a wycieczka rowerem ze spankiem i powrot brzmi kusząco. 

Mozna tez na jeden dzien, rano rowerami na półwysep, wieczorem powrót statkiem z Jastarni do Rewy.

3 godziny temu, Litwin81 napisał:

Teoretycznie masz R10, ale za Mostami w parku krajobrazowym Beka jest dramat. Płyty są ułożone niedokładnie, strasznie tzresie i jak ktoś nie ma podwójnej felgi jak ja to może scentrować koło.

e tam pierdolenie, jezdze tam od kilkunastu lat i nigdy sie nic nie stało nikomu z rowerem

Po drodze na Hel polecam zahaczyc o zamek w Rzucewie

Screenshot_20220817-134129_Gallery.jpg.5b5ee3c18fccb89e202ea8816aa89be0.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shen napisał:

Mozna tez na jeden dzien, rano rowerami na półwysep, wieczorem powrót statkiem z Jastarni do Rewy.

e tam pierdolenie, jezdze tam od kilkunastu lat i nigdy sie nic nie stało nikomu z rowerem

Po drodze na Hel polecam zahaczyc o zamek w Rzucewie

Screenshot_20220817-134129_Gallery.jpg.5b5ee3c18fccb89e202ea8816aa89be0.jpg

Może masz też wzmocnione felgi, na pojedynczych niewiele wystarczy by je wykrzywić. W każdym razie następnym razem poginam ulicą. 

Odnośnik do komentarza

Ja bez amorków to bym chyba nie wyrobił. Jestem raczej leśny rowerzysta to z przodu i z tyłu amorki dużo ułatwiają. 

 

Pochodzę znad morza także pedalowanie pod wiatr mi nie straszne. 

Teoretycznie to jeszcze październik jest w miarę ciepły to może uda mi się zaliczyć tą trasę w tym roku. 

Odnośnik do komentarza

Wybrałem się do sąsiadów na przejażdzkę. Wspaniałe trasy mają. Szerokie, równe, oznakowane. Co chwilę jakiś przystanek z ławeczką i zadaszaniem i tablicami informacyjnymi. Poprowadzone też fajnie między polami przez wioski, a nie droga rowera wzdłuż droki krajowej. Częściej się tam muszę wybierać.

 

https://www.strava.com/activities/7704591141

 

image.thumb.png.8c1610aa9c377cd663caefa369d398a0.png

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

A wczoraj był czas na mycie i smarowanie, bo już głośno pracował łańcuch. Mam krzywą korbę chyba z przodu i mi lekko bije przednia zębatka. Muszę sobie w przyszłym roku wymienić, bo nie da rady teraz dobrze przerzutki ustawić tak jakbym chciał.

 

1b38c9e382e8213fb5f21a97667de677.jpg

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...