Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bez XC na fullu nie podchodź :obama:

 

@kanabis miałem dokładnie ten trenażer, który wysłałeś w linku. Fajny patent z tą rolką, tylko u mnie niestety cholernie hałasowała i żadne smarowania pomagały.

 

@chodznaspacer co jeszcze testowałeś z ochraniaczy? Coś ze stajni Shimano się nada? Poświęciłem wczoraj wieczór na mały risercz, no i trochę bieda. Żaden producent nie podaje wprost, do jakich temperatur sprawdzają się konkretne ochraniacze.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miałem prawie dwa miesiace przerwy od roweru, dziś kupiłem Wahoo Kickr Core i już wiem, że muszę kupić więcej kompletów ciuchów rowerowych. Okno otwarte, nawiew z klimy puszczony a i tak w 30 min spociłem się jak świniak.

 

Ta przerwa zrobiła duża wyrwę w kondycji. 3 razy sprawdzałem czy w Zwift nie przestawił mi wagi z 80kg na 110 kg xD

Edytowane przez shinian
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, taki byłem mądry, tak to się chwaliłem ile to ja w zimę zrobię treningów mtb na dworze, i co? Dzisiaj już było kręcone na trenażerze :kekw:

 

W ciągu ostatnich trzech tygodni, dwa razy miałem lekkie przeziębienie, więc stwierdziłem, że to nie ma sensu. 

 

Nadal jednsk planuje chociaż raz w tygodniu śmignąć na dłuższy wyjazd do lasu. Tyle sprzętu zimowego nakupione, to musi się jakoś spłacić :sadkek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem zgarnać Trek FX Sport 4 w ramach Black Friday. Niestety jak na razie nie było rozmiaru ale za to żona wróciła z kolejnym rowerem. Trek X-Caliber 8. Przejechałem się dziś nim 7km i to bardzo przyjemny model.

 

Kot już mi robi pierwszy przeglad.

spacer.png

Edytowane przez shinian
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.07.2022 o 13:17, gtfan napisał:

https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-7-etap/3085.html?dwvar_3085_pv_rahmenfarbe=BK%2FBK

 

Niecałe 15k. Obiektywnie oczywiście to dużo, ale dla pasjonata za szosę 8.5kg na karbonowej ramie z elektryczną grupą 2x12 i hydrauliką, to chyba mega uczciwa cena. Jest też wersja z oponami gravelowymi za tą samą cenę. 

 

 

głupio trochę cytować siebie, ale chciałem do tamtej szosy (która co warto podkreślić mimo nowego rocznika nie podrożała) dorzucić jeszcze jedną - Canyon dodał ten sam model na elektrycznej grupie Shimano 105 DI2, która jest nawet tańsza niż ta z poprzedniego roku na AXS :) 

 

https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-7-di2/3478.html

 

Edytowane przez gtfan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, gtfan said:

właśnie ja wstrzymuję się z zakupem bo w moim rozmiarze dostępna jest tylko niebieska, jakoś za jaskrawa dla mnie. czekam do marca na czarną wersję

 

To chyba czekamy na tę sama dostawę. Masakra z dostępnościa modeli. Na Trek FX Sport 4 w rozmiarze L czekałem pół roku a teraz wyglada na to, że wstrzymali produkcję. Zwróciłem więc uwagę w stronę Canyon Grizl CF SL 6 lub 7 i przewidywany termin dostawy - z lutego już zmienił się na marzec lub kwiecień xD Mam nadzieję że do majówki się wyrobię.

 

A potem to już zaczynam poszukiwania Pinarello Paris.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny nabytek do garażu:

Pashley Speed 5 na ramie 22,5'

spacer.png

 

Ma fajne dodatki typu siodełko z Brooks of England, czy miedziany dzwonek xD

 

spacer.png

 

Przerzutki wewnatrz piasty (mój pierwszy rower z takim rozwiazaniem, zastanawiam się jak będzie z serwisowaniem

 

spacer.png

 

Interesujacy, niewspółczesny model. W instrukcji zawarta etykieta również etykieta jazdy xD

 

spacer.png

 

Po pierwszych paru km - przerzutki chodza bardzo miękko, pozycja na rowerze nie jest zbyt agresywna. Hamulce za to bardzo wolno reaguja. Nie chciałbym tym modelem hamować przy 40 km/h. Model do niedzielnej jazdy/ dojazdówka do pracy. Na majówkę mam plan na 400km w kilka dni więc dam znać jak na dłuższych trasach się sprawuje.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

cudo :) daj koniecznie raport jak się marka sprawuje bo myślę nad miejskim od nich...

 

ja tymczasem zamówiłem Canyona które wklejałem wcześniej ale nie w wersji Di2 ale na zwykłej 105 11s, Di2 byłoby spoko ale nie jest dostępne, poza tym na moje amatorskie wożenie grubej dupy podstawowa wersja to i tak za dużo ;) 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...