Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Some people claim that soaking all nuts before eating them improves digestibility. Brazil nuts, on the other hand, lack the inhibitor found in other nuts. So there's no need to soak them. Don't overeat because of the selenium content, which is extremely beneficial to your health.

 

a tu grubsza dyskusja - moczyć brazylijskie orzechy, czy nie: https://baumancollege.org/forum/index.php?topic=14150.0

 

 

tak w ogóle to po dłuższym spojrzeniu ten Skoczylas jest trochę chujowy. Nie widzi różnicy pomiędzy typami płatków owsianych, nie widzi różnicy pomiędzy kapustą kwaszoną, a kiszoną, taki typowy "doktor dietetyk" z powierzchną wiedzą. A zapowiadał się fajnie.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, maciucha napisał:

Nie wiem jak można żyć bez płatków owsianych. Co rano wlatuje 100g owsa, szklanka owoców leśnych z lidla, białko bezsmakowe, zalane na kwadrans mlekiem migdałowym. Do tego yerba :banderas:

 

No kurwa aż się nie mogę teraz doczekać rana jak ten pies co się cieszy na to samo jedzenie 1000 raz :pawel:

Nie ma lepszego połączenia niż płatki i kawka na śniadanie człowiek staje się po paru minutach lżejszy na reszte dnia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ten Skoczylas jest nawiedzony, bo wierzy w homeopatię. Widziałem pare jego filmików i nie mam ochoty na więcej. Oglądałem ten o płatkach, ale dałem rade tylko do połowy. Płatki dzielił na rodzaje w sensie górskie, błyskawiczne i te niby jakieś całkiem nie przetworzone, których w sklepie nie widziałem żadnym. Może figarowi chodziło o płatki owsiane, jaglane itp. No nie wiem. Wolę xenomorphkę z Okiem Chemika, aspergerowca z Pod Mikroskopem albo od biedy tego kolesia co wygląda jak nosfer i gada jak anemik, nie pamiętam nazwy kanału. Edit. Dr Bartek Kulczyński.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez woda z kawy pita rano na pusty zoladek sie praktycznie nie trawi bo co ma sie tam trawic? Praktycznie przelatuje przez zoladek popychajac gownienko. To nie jest przypadek ze po wypiciu kawki z rana za 5 minut mozna isc srac. Ba trzeba , bo nie utrzymasz jak juz ruszy mechanizm. Chyba kazdy potrafi zauwazyc roznice pomiedzy zwyklym porannym klockiem a klockiem "zmotywowanym" kawką. W przypadku tego drugiego zazwyczaj bardziej sie jednak spieszymy :)

 

Ja zrezygnowalem z owsa. Mam po nim straszne pierdy. 

 

Z rana to wlatuje potreningowy szejk warzywno-owocowy + wpc.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Robił ktoś te ciasto z mikrofali? Wczoraj pierwszy raz spróbowałem zmieszać miarke białka waniliowego , troche proszku do pieczenia , łyżka kakao , białko jaja i słodzik . Matko bosko jakie to jest dobre , na redukcji to tak kozacka aż szkoda mi że wcześniej tego nie próbowałem. Wymieszałem i wrzuciłem na 45s do mikrofali(po 60 było za suche) i teraz wiem co będzie wpadać między posiłkami jak ochote na słodkie złapie . Tylko zastanawia mnie kwestia surowego jaja po 45 sekundach w mikrofalii , średnio raczej to zdrowa opcja :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś może polecić jakąś dietę albo osobę co tę dietę by mi ułożyła. Jestem kierowcą i mam 37 lat, oraz otyłość 1 stopnia(167 cm przy 90kg) Sport sportem ale nie oszukujmy się dieta albo zdrowy sposób odżywiania to podstawa tyle że im starszy jestem tym mniej chce mi się gotować. Depresja, lenistwo i brak motywacji, zmęczenie( mentalne) po robocie. Mieszkam w UK jak niektórzy z was wiedzą i te serwisy co dostarczają posiłki są raczej drogie i nie na stan mojego konta niestety.... Potrzebuje jakiegoś planu, rozpiski właśnie żebym mógł fizycznie się go trzymać  z treningami jak już bym miał ogarnięte to, to powinno być lepiej    

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...