Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Serio było 10-? Gierka bardzo dobra i miała różnorodne miejscówki i akcje które zapadały w pamięci ale to takie bardziej 9-/10. Pamiętam że jak grałem to największe wrażenie na mnie zrobiła skala i fizyka wody, która była trochę galaretowata ale świetnie reagowała na wszystko.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no tyle to bym nie dał, bez przesady :smutas: to taka sakramencko mocno 8 albo 9ka z minusem. Jeszcze warto wspomnieć że oprócz kozag kampanii singlowej były specjalne misje coopowe (split screen na dwie osoby i przez neta chyba w 4) no i multi na 60 graczy, jak grałem te ~11 lat temu to całkiem fajnie sie grało chociaż pamiętam że fani jedynki mocno narzekali na to ale nie wiem jak było w jedynce bo mnie ominęło multi. Na singla w sumie też narzekali xD Bo jedynka to dość mocno kameralna przy dwójce no ale to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ps3 właśnie w bundlu z R2. Pamietam ze na początku gierka mi się podobała. Te pierwsze lokacje, takie wiejskie. Później chyba wszedł statek obcych i dalej pustynne klimaty i myślałem ze rzygne z nudów. Nie chciało mi się sprawdzać co dalej. 
 

Jednak Killzone dużo lepszy. Zwłaszcza 2 i 3. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

10/10 to tylko shadow of mordor panie kolego :rayos: No ten Resistance to jest strasznie nierówna seria i zdecydowanie nie jest to najwyższa gierkowa półka ale mam sentyment do dwójeczki bo chodziłem grać do ziomka przed szkołą i zachwycaliśmy się graficzką i tym że jak to możliwe że na ekranie może latać tylu żołnierzy jednocześnie 

Odnośnik do komentarza

Domyślam się że gierki z serii Halo mogą dostawać 9 i 10 bo to zajebiste ponadczasowe gierki, ze świetnym singlem, gameplayem i sztuczną inteligencją oraz  wciąż żywym trybem multi (ludzie do dziś grają w pierwszą część Halo dzięki MCC ponad 20 lat po premierze), albo to globalny spisek, nie wiem która opcja jest bardziej prawdopodobna

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie

Skończyłem Trek to Yomi 

 

no i coż mogę napisać, zapowiadało się całkiem nieźle, bardzo charakterystyczna ciekawa czarnobiała oprawa, orientalna muzyka dobrze budowały klimat samurajskiej opowieści. Niestety od 3 aktu miałem wrażenie że gra pikuje w dół, być może to kwestia bardzo powtarzalnej niespecjalnie dobrze wykonanej  drewnianej rozgrywki. Która po czasie stała się zwyczajnie  męcząca. Całe szczęście całość trwa zaledwie 3-4 godziny, dzięki czemu ci którzy lubią japońskie klimaty, a przede wszystkim stare filmy o samurajach mogą się przemęczyć, którymi gra w wyraźny sposób się inspiruje. Reszcie raczej nie polecam, bo poza settingiem i kilmatem nie ma tu w zasadzie niczego co wyróżniałoby się na tle wielu innych indyków. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Pupcio napisał:

szkoda że gra utknęła na ps3 więc oprócz mnie i mejma mało kto może spróbować :smutas:

 

 

Planuję właśnie dla tej serii kupić PS3 (póki co jednak konsola przegrała z zakupem Switcha). Żałuję, że nie wyszedł żaden remaster na PS4, ale raczej według Sony się nie opłacało. 

 

Będziesz jeszcze przechodził 3 część?

 

Odnośnik do komentarza

Taak :rayos: Nie miałem w planach robić replayu serii ale wszystko przez to  że przez przypadek znalazłem jedynke w którą nie grałem a teraz to już z górki leci bo 2 części ograne teraz gram w retribution a potem trójeczke. Najgorsze jest że pewnie kupie też tą chujową część na ps vite no ale jak robie maraton to ogram wszystkie xD

Odnośnik do komentarza

Sunset Overdrive - Świetna giereczka, połączenie Ratcheta, z Jet Set Radio i z Tony Hawkiem. Szkoda że grałem z polskim dubbingiem. Na pewno będę sobie wracał co jakiś czas aby polatać po świecie i pozbierać zbierajki. 

 

Minus za niektóre słabe żart, ale nie wiem na ile to wina PL dubbingu. 

8/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie da się zmieniać wersji językowej jak w gejmingowym średniowieczu?:pechowiec:

Xbox jest upośledzony i jeśli chcesz zmienić wersje jezykową Sunseta  to musisz zmienić język całego systemu i zrestartować konsole.

 

P A T O L O G I A

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...