Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

20 minut temu, YETI napisał:

Zajebisty, i ten moment od 4:45, banderasik. Ten kawałek obok Chasing i Too far Gone mają świetne refreny, mocno wpadające w ucho. Do tego Darkness, Shadows, Crown i Burn, bardzo fajne utwory. Wywaliłbym Sleepwalk i Lux, pierwszy w ogóle mi nie podszedł, a w drugim refren mnie straszne drażni, wydaje mi się, że James tam śpiewa mexikana ;)

 

Tak w ogóle, to płyta chyba lepsza od Hardwiret.

 

 

Hardwired nie przetrwała próbu czasu i kawałki z niej mnie po jakimś czasie męczyły po prostu. Tutaj jest o wiele lepiej, ale czas pokaże 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
On 1/28/2024 at 12:50 PM, mattaman said:

St. Anger to teraz dzieło sztuki w porownaniu z ostatnimi za przeproszeniem, wysrywami Mety.

 

Po przesłuchaniu obu płyt w kolejnosci

1. St Anger

2. 72 Seasons

Stwierdzam że masz rację :ermm: w Anger utwory różnią sie od siebie, a na płycie Seasons niestety wszystkie są grane na jedno kopyto. Trudno je od siebie odróżnić. :nvmnd:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby ciemność miała syna

XDDDD

 

Zawsze szkalowałem ST Anger - i te 20 lat temu była po prostu kiepska, bo brzmiała kiepsko. I poza St Anger, Frantic, Unnamed Feeling i Some kind of monster no nie ma tam za duzo dobra, ale z perspektywy czasu uważam, że jakiś przekaz był  i coś tam się na niej działo.

Natomiast 72 sezony to o muj borze. Poza tym długim kawałkiem (który i tak jest zlepkiem randomowych piosenek) wszystko jest na jedno kopyto. Serio nie jestem w stanie rozróżnić w większości tych piosenek między sobą. Pewnie też przez to, że płyte chyba z trzy razy przesłuchałem, ale nie jestem w stanie więcej. Tragedia a jestem psychofanem metallicy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie radzę z tym wszystkim tak, że udaję, że po Reload nic nie ma.

 

Akurat dla mnie te trzy albumy od czarnego do Reload to ich najlepszy okres. Bardzo lubię te poprzednie też, ale tu weszli na wyższy poziom. I pamiętam, jak ludzie jeździli po Reload jak się pokazało, nie pamiętam już dlaczego, ale teraz do niego najchętniej wracam.

Odnośnik do komentarza
Ja sobie radzę z tym wszystkim tak, że udaję, że po Reload nic nie ma.
 
Akurat dla mnie te trzy albumy od czarnego do Reload to ich najlepszy okres. Bardzo lubię te poprzednie też, ale tu weszli na wyższy poziom. I pamiętam, jak ludzie jeździli po Reload jak się pokazało, nie pamiętam już dlaczego, ale teraz do niego najchętniej wracam.
Dokładnie. Kiedy wyszło Load i Reload byłem załamany faktem, że moja ulubiona kapela wypuściła takich chłam.

Dziś uważam, że to jedne z najlepszych płyt.
Odnośnik do komentarza

DM było bardzo spoko, tylko Lars się sprzedał activision i legancka wersja trafiła do guitar hero, a nagrywana kalkulatorem wszedzie indziej.
Load był super, ale Reload to juz wybitnie poza singlami odrzuty z Load.

Zryło mi to banie po latach jak rozkminiłem, że Load w wolnym tlumaczeniu moze oznaczać spust, a okladka tam jest z mieszanki spuchy i krwi xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.