Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Może to inne uniwersum xD.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Bardziej chodzi mi o to, że niektóre rzeczy powinny zostać tajemnicą, albo domniemaniami, bo można łatwo zepsuć obraz oryginału, daję im szanse, ale nastroje wokół Konami są fatalne i te np. Preordery bez dat, dziwne opisy, Ascension, MGSy wydane na kolanie, to na razie obraz totalnej beznadzieji, zobaczymy.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    A czym jest origin story najczęściej? Nie wiem, ja akurat średnio chce poznać historię Piramidoglowego, zanim założył na głowę piramidę, ale może się czepiam xD.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    3 akapit xD
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Właśnie gdzieś przeczytałem, że Piramidoglowy będzie grywalna postacią, mam nadzieję, że to jednak tylko żarty xDD.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Odpal sobie na PC jak bardzo Ci zależy na cyferkach:). To gra z 2010, zależy co dla Ciebie jest archaizmem. Pograj, jak gameplay bardziej nastawiony na akcje nie podejście, odpal sobie story recap.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Ja jednak zostanę przy Tomb Raider. Wiadomo, że to placeholder, ale byłoby miło jakby do końca roku pokazali wreszcie ten gameplay z rurkami :). Widocznie wysoka jakość się szykuje .
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    5 Rogue/ 3 Ranger / 2 Fighter A na koniec dorzuc jeszcze 2 Rogue
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Na Steam było 14, ale przeistalowywalo całą grę, tak jakby.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Pamiętam hejt na TV TV TV za czasów premiery Xbox One, na który załapał się trochę niesłusznie Quantum Break. Fakt, tam było to zrobione wielokrotnie gorzej, ale miło, że się nie poddali, bo widać to ich klimaty. Osiągnęli genialny poziom wyważenia tych wstawek filmowych i integracja tychże z gameplayem to nowy poziom immersji. Jestem ciekaw, czy kultowe wstawki komiksowe z MP1&2 też zastąpią, czy jednak zostaną w remake'ach.
  11. Ale z kolei też śmieszny efekt mam na Steam Decku, że jak odpaliłem jedynkę tydzień temu to nie mogłem na nią patrzeć, a teraz nie mogę się nadziwić jak to przyzwoicie wygląda i da się wciąż w to fajnie grać, a tydzień temu nic nie widziałem na ekranie :).
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Na pewno, w taką grałem.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Blizzard
    Coś w ogóle pokazali?
  14. Ile jest osób na forum co ograli poprzednie 137 części i są gotowi, żeby w ogóle zaczynać kolejne 2 w tym roku? Moze jedna, może dwie.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Ja z walki jestem zadowolony, w sumie chyba grę dałoby radę przejść pokonując tylko głównych przeciwników, a resztę omijając, gra wielokrotnie daje nam do zrozumienia, że nie zawsze opłaca się walczyć:). Gra dla kogoś oceniona na 10/10 też może mieć minusy, też kilka znalazłem, ale trzeba przyznać, że to jest sztos nad sztosami w swoim gatunku i inne gry mają prze*****:)
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ornit temat w Blizzard
    Diablo bez Palka to nie Diablo.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Prawie cały dział QA w creditsach to Polacy :). Dzisiaj już nie wytrzymam, zasłoniłem kurtyny i dokończyłem w to mgliste, deszczowe popołudnie, klimat sprzyjający:). plusy: - wstęp! - rozwinięcie!! - zakończenie też jest świetne!!! - najbardziej odjechane audiowizualnie 15 minut w tym medium - pojebane sceny na porządku dziennym, jak na taki typ gry przystało, żadne ugrzecznienia i inne pierdoły nie miały tutaj miejsca - wspaniała oprawa audio, wideo i stopień dopieszczenia lokacji, jakiego nie zobaczysz za często w grach - klimat gęsty jak w Silent Hill 2 - nawiązania do calego uniwersum Remedy - odjechane zagadki (mapa myśli Sagi, fabuły Alana, nie widziałem czegoś takiego nigdy, w żadnej grze) - zupełnie inna gra od AW1, który nie był nigdy moją ulubioną grą Remedy, nie ma tutaj mowy o bezpiecznym sequelu - Saga i Alan: rdzeń rozgrywki inny, to nie tylko zmiana wygladu bohatera, ale i inne mechaniki (i nie chodzi o zwyczajną "walkę", jak to ma miejsce w innych grach) tak to się powinno robić, było ciekawie od początku do końca - idealna długość gry: 28h mi zeszło - Sam Lake w creditsach już prawie tak często jak Hideo Kojima xD minusy: - variery wrogów (nie o to w tej grze chodziło i to jest dla mnie sidegameplay, a nie rdzeń, ale widziałbym jednak więcej np. creepy zwierząt, niż tylko 1 gatunek) - hmm może trochę za dużo backtrackingu? - bugi? W sumie nie pamietam, coś chyba było To jest druga gra w tym roku, która zasługuje u mnie na 10/10 (po Baldurze 3), bo zrobiła coś nowego. Coś wspaniałego, obecnie całość tej gry to najlepszy "Survival Horror" i materiał do nauki. Digital Deluxe już zakupione i rdy for DLC :). Remedy jest teraz w swoim Prime, niech spokojnie pracują dalej i kupujta ich gierki, bo warto . P.S. Gdzie można kupić tą kawę :D? W sklepie Remedy sold out niestety... O Endingu
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Z tym dzwonieniem to dobry hint, ale najpierw trzeba mieć koleguf. Na pewno lepsze dzwonienie i forumek niż Yt.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Przecież masz napisane xD
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Mogli wydać kolekcję a'la to co w MGS, chętnie bym sobie dodał do bilbioteki, a resztę community popatchuje na PC i byłaby najlepsza wersja SH1/2/3:). Mogli to zrobić za te pieniądze, które poświęcili na twór mobilny. Najgorsze, że podobno kilka wielorybów kupiło dla beki za miliony mikropłatności i spamują apkę z wyborami czy coś (bo to tam chyba im więcej zapłacisz tym masz większe poparcie xD), więc firma zarobiła, porażka. Popatrzyłem gdzieś na YT 5 minut dla beki, w życiu bym tego na swój telefon nie zainstalował, gra zasługująca na swoje 0.2/10.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    A to zrobiłem od razu, był w miarę prosty, tzn. tak mi się wydawało. Ogólnie często w tej grze jak są jakieś kody itp. To warto przylepić sobie te karteczki na ścianę, czasami pojawią się jakiś hint itp. To się tyczy chyba tylko fabularnych zagadek, ale jednak, dla nowych - warto pamiętać o uzupełnianiu:).
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Sporo pomniejszych rzeczy, btw. wyszedł też nowy sterownik do kart AMD jak coś trochę poprawił się performance i naprawili flickering w FSR. https://www.alanwake.com/story/alan-wake-2-update-notes/ https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-23-11-1
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Ile lat jedna seria może tak przegrywać...
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Chyba tak, generalnie wydaje mi się, że Alana zrobiłem całego, kino też, ale czy widziałem wszystkie filmy to nie na 100%, sprawdzę wieczorkiem. Dałem w spoiler, bo to jednak ważna scena z TP, hehehe. Nie, ale na TGA to chyba Sam Lake powinien zostać nominowany razem z Ilkką Villi, pytanie kto ma wygrać.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    https://www.resetera.com/threads/recommended-some-clicker-games.35639/ hehehe

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.