Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2022 o 13:22, bartiz napisał:

Lubię zaglądać do tego tematu, ale szczerze nigdy tej gry nie przeszedłem. Mam sejwa chyba w zamku gdzie jest ten cały Ganon, a teraz jak wrócę to nic bym nie pamiętał i chyba by trzeba włączyć od nowa.

Stary tylko to musisz pamiętać z fabuły

D7L6o-sWwAAYcye?format=jpg&name=large

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.12.2022 o 08:32, Pupcio napisał:

Kupuj, za pół roku i tak premiera sequela dzieciątka bożego więc się przyda na miesiąc to gówno słiczowe

I dobrze. Po premierze dwójki, jedynka stanieje…:kekw:

Tez musze w koncu wrocic do tej gry, bo po 15-20h cos mnie odciągnęło jak mnie wszyscy bili jeszcze, a czuje ze jak by zassało to na +100h

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No Zeldy szybko tanieją, takie Twilight Princess nówka to kosztuje, hm, 50 euro. Na Wii, bo na GaCka to nawet używki są pod tysiąc złotych, nówki to prędzej tysiąc euro.

 

Wind Waker HD jest cyfrowo za 20 euro/dolarów, w sumie nie wiem czemu, zawsze był. Pudełkowo nówka to rarytas, używka z 50 euro. Twilight Princess HD w ogóle cena w eshopie nigdy nie spadła. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ogqozo napisał:

No Zeldy szybko tanieją, takie Twilight Princess nówka to kosztuje, hm, 50 euro. Na Wii, bo na GaCka to nawet używki są pod tysiąc złotych, nówki to prędzej tysiąc euro.

 

Wind Waker HD jest cyfrowo za 20 euro/dolarów, w sumie nie wiem czemu, zawsze był. Pudełkowo nówka to rarytas, używka z 50 euro. Twilight Princess HD w ogóle cena w eshopie nigdy nie spadła. 

 

Widzałeś jaką dał emotkę :reggie:

Odnośnik do komentarza

Używane to nie rarytasy, no ale z Breath of the Wild to już kompletnie nie do pojęcia - no to jest trochę powalone, że gra może być system-sellerem niezwykle popularnego systemu, sprzedać TRZYDZIEŚCI MILIONÓW sztuk (kurde no, to nie są wszystko kolekcjonerzy gamingu mdr) i dalej ludzie chcą nawet za używkę często i 40 euro... I słusznie, bo w punktach skupu używki znikają bardzo szybko.

Tymczasem takiego Horizona wydanego w tym samym czasie trudno komuś wcisnąć za piątaka.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, falcon87pl napisał:

Też muszę w końcu wrócić do tej gry, bo po 15-20h coś mnie odciągnęło

 

i ja - w marcu roku pańskiego 2017, gdy prawie straciłem pracę przez notoryczne spóźnienia, bo nie mogłem oderwać się od ostatniej gierki Nintendo dla WiiU, która okazała się mesjaszem gamingu... :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...