Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze nie wyjdzie nigdy na ps5 cos w stylu "Before Downgorad Edyszyn", wtedy zabrakłoby skali.

Serce z kamienia nie ma zbyt wiele pobocznych, ale glowny watek zjada podstawkę(plus jeden z lepszych antagonistów w grach). Krew i Wino słabiej, ale tez sztos, CDPR obiecali  konkretna ilość godzin i, co prawda dotrzymali słowa, ale w zamian pierwszy raz sie złamali i wrzucili fetch questyi(cos tam z roślinami/posterunki).

To nie było fajne, ale generalnie nie ma lepszego pakietu na tej generacji niż podstawka plus dodatki. 

 

Spoiler

Pani Priscilla zrobila robote w karczmie co?

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

Bzduras z cały szacunkiem, nie umywa się to do tego

 

To jaki jest poziom detali na tym dolnym gifie to jest jakiś kosmos

Wyglądało to kosmicznie, ale sami przyznali jeszcze przed premierą, że te fragmenty były zrobione na miejscówkach zanim mapa się rozrosła. To co pokazywali na zwiastunie na VGX było nagrywane na lokacjach wielkości pojedynczej wioski z Velen.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, nobody napisał:

Pan Lusterko - najlepsza postać w gierkach ever. Dobór facjaty plus głos Dariusza Odiji to yebane mistrzostwo świata. Serca fabularnie jeszcze lepsze niż podstawka z questami pobocznymi. 

Zgadzam się w stu procentach. Pierwszy dodatek zjada podstawkę razem z talerzem. Niepotrzebny wątek Ofirczyków, których równie dobrze można było zastąpić jakąś nacją z Nilfgaardu.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, gram drugi raz w Wiedżmina 3 i coś mi się tu zepsuło. Muszę teraz

zebrać towarzyszy broni na Skellige, niestety aby to zrobić musze zakończyć walke o sukcesje na tej wyspie, a tego nie mogę zrobić bo powiedziałem po rzezi na uczcie, że się nie będę wtrącał. Nie mam żadnego znacznika na mapie przy tym zadaniu o rozwiązaniu sukcesji,  a bez niego nie mogę zakończyć zadania towarzysze broni, jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2018 o 21:33, nobody napisał:

Pan Lusterko - najlepsza postać w gierkach ever. Dobór facjaty plus głos Dariusza Odiji to yebane mistrzostwo świata. Serca fabularnie jeszcze lepsze niż podstawka z questami pobocznymi. 

 

Pamietam jaki mialem mindfuck jak skojarzylem fakt ze tego pana juz gdzies w podstawce widzialem... :)

 

Zdecydowanie jedna z najlepiej zrealizowanych postaci w grach wideo ever.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...