Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
4 godziny temu, Wredny napisał:

Blacklist też zajebisty - Ubi mogłoby zaorać te Assassiny, farkraje i łoczdogsy na jakiś czas i chociażby zrobić remake Blacklist na nowym silniku, ba nową generację. 

Splinter Cell jest dla dziadków jak my i się nie sprzeda więc nikogo, a asasyny, farkraje i łoczdogsy kupią każuale. 

Odnośnik do komentarza

Zbierania staroci ciąg dalszy :dafuq:
Jakoś moje wewnętrzne OCD nie pozwalało mi spać i musiałem do ostatnich zakupów dorzucić jeszcze pierwsze Gears of War, żeby kolekcja na X360 była pełna (mimo że Ultimate z XONE też mam w pudełku, że o wszystkich częściach w GP nie wspomnę).
A że te gierki są teraz tanie, jak barszcz to znów szukałem czegoś od tego samego sprzedawcy, żeby dobic przynajmniej do tych 40zł i mieć darmową wysyłkę - padło na Mass Effect.
Wiem, że znów Gamepass, a poza tym nadchodzi kolekcja remasterów, ale jakoś nie byłem w stanie przejść obojętnie obok możliwości posiadania takiego klasyka na półce, a że na PS3 takiej opcji nie ma (tzn technicznie może by było można, ale to trudny temat) to będzie wersja z X360 (śmieszy to ONLY ON XBOX , skoro później i tak wyszło na PS3).
Na deser oryginalne PREY (straszna okładka, wygląda jak ujebana, a to taki projekt) - w sklepie MS znalezienie tego graniczy z cudem (na konsoli, inne opcje mnie nie interesują), ale pewnie i tak byłoby nieporównywalnie drożej, niż 19zł, które dałem.

1482889092_GearsyMassEffectPREY.thumb.JPG.73b19e73cb3096329a27adf2a4d17233.JPG

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...