Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Kurde mole , jak ktoś może niech wyśle mi jak wrzucacie fotki że są od razu widoczne a nie jako link bo mój poprzedni patent przestał mi działać :D

A to moje zakupy w sumie wyszło 30e z czego Left alive kupiłem bo kosztował 5e ale mam przeczucie że zostanie w folii jeszcze na długo.

https://imgur.com/a/bSc4Y7J

ja nie rozumiem :dunno:
 

dodaj plik.jpg

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:

20220603_102434.thumb.jpg.3c83dd7da9df064595ed5011e25900ee.jpg

 

OMG, ile za to cudo? :obama: Turok 2 Seeds of Evil to jedna z gier życia, na Nintendo 64 zagrywałem się w nią potężnie (czarny kartridż!). Wciąż pamiętam pierwsze przejście przez fake portal, dzwięki cerebral bore poprzedzające eksplozję głowy przeciwnika i pełne agonii animacje ich śmierci. Ogromny wachlarz broni, jazda na triceratopsie, walka z primogenem w laboratorium i multiplayer na split screen.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ukukuki napisał:

Prezent od siebie na dzień dziecka :turned:

 

9340337D-3A5A-46E1-9635-A40CAC5A0483.thumb.jpeg.41974603f645e3c27c0bc66e8901cda4.jpeg

Ech, z tymi indykami. Patrzę na okładkę Panzer Paladin - o, coś fajnego, mechy. Sprawdzę sobie. Patrzę w google i widzę to:

 

Spoiler

iAgZAtwlXRk-UDHjNzxb0EQDq26PAXmz6arp-fXz

:reggie: Myślałem, że czasu pegasusa się już skończyły. :D

 

W każdym razie + za Dragon's Dogma i Scotta. :hi:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

OMG, ile za to cudo? :obama: Turok 2 Seeds of Evil to jedna z gier życia, na Nintendo 64 zagrywałem się w nią potężnie (czarny kartridż!). Wciąż pamiętam pierwsze przejście przez fake portal, dzwięki cerebral bore poprzedzające eksplozję głowy przeciwnika i pełne agonii animacje ich śmierci. Ogromny wachlarz broni, jazda na triceratopsie, walka z primogenem w laboratorium i multiplayer na split screen.

 

Screenshot_20220603-120221_Chrome.thumb.jpg.e7b3315f595a80322454705c52362ed1.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Myślałem, że czasu pegasusa się już skończyły. :D


Jestem miłośnikiem Famicoma, mam prawie 500 gierek na ten system. Kupuję większość dobrych gier które nawiązujących do tej stylistyki. Omijam wszystko co nie jest platformówką/akcyjniakiem (RPG, wyścigi).

 

Curse of The Moon 2 nie wygląda lepiej :D

 

D9FCCFF5-0847-492E-B8C9-F83AD0BCDAEE.thumb.webp.5dfa2b83f715ea18555124b1148cb563.webp

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Znajomy fan Turoka 2 mówił, że Nightdive podobno trochę obcięło/pozmieniało poziomy względem oryginału (jego zdaniem na minus). Coś trochę na wzór remastera Painkillera (w którego akurat grałem i względem pierwowzoru był bezdyskusyjnie chujowy). 

 

https://steamcommunity.com/app/405830/discussions/0/135512133545298495/

 

Nie wiem ile w tym prawdy, ponieważ sam nigdy nie skończyłem oryginalnego Turoka. Ciekawe jak z Shadowmanem. Tego akurat pierwowzór skończyłem i nie powiem, moja determinacja była poddana niezłej próbie przy błądzeniu po poziomach, ale się udało :D

 

Btw co to za szkalowanie indorów w oprawie retro wyżej? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Kupuję większość dobrych gier które nawiązujących do tej stylistyki. Omijam wszystko co nie jest platformówką/akcyjniakiem (RPG, wyścigi).

 

Curse of The Moon 2 nie wygląda lepiej :D

 

D9FCCFF5-0847-492E-B8C9-F83AD0BCDAEE.thumb.webp.5dfa2b83f715ea18555124b1148cb563.webp

 

To może zainteresuje Cię "Infernax" - u Czezky'ego za około 130zł.

Wygląda podobnie, jak na tym Twoim screenie.

 

Screenshot_20220603-170712_Allegro.thumb.jpg.cfd2e6f7ec4b8f45ce9f20205d3c4bf2.jpg

 

3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Ciekawe jak z Shadowmanem. Tego akurat pierwowzór skończyłem i nie powiem, moja determinacja była poddana niezłej próbie przy błądzeniu po poziomach, ale się udało :D

 

Przy tych słynnych, pływających teksturach, z których pierwsze PlayStation było znane to nic dziwnego, że błądziłeś :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Wredny napisał:

Przy tych słynnych, pływających teksturach, z których pierwsze PlayStation było znane to nic dziwnego, że błądziłeś :D

Na pc grałem :newell: po prostu tamte gry miały mocno pokręcony i nieliniowy (do pewnego stopnia) level design. Nie podpowiadały w żaden oczywisty sposób co dalej robić i gdzie podążać + częsty backtracking w stylu metroidvanii. Szło się naprawdę zgubić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...