Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jakby się zastanowić to gościu kupił normalnie działająca grę z tego co mi wiadomo. Ma kampanię singlową i multika więc chyba wszystko się zgadza. 

To już będąc konsekwentynym ostatnie zakupy Bajon3ty też mogłyby być bekowe bo sami piszecie ze gra działa jak guwno trochę 

 

Odnośnik do komentarza
20 hours ago, Wredny said:

Do Ragnaroka miało już nic nie być, ale że kobita naciągnęła mnie na ciuchy i buty to stwierdziłem, że i ja się nie będę ograniczał w tym miesiącu:kaz:

2009320137_2DarkTheChantCoDyiHALO.jpg.c76dd71d3c16a0b3b5cff79ada7a9361.jpg

Zaczęło się od The Chant, które jutro ma swoją oficjalną premierę - intryguje mnie ten tytuł od pierwszych zapowiedzi, a że teraz mamy idealny czas na horrory wszelkiej maści to zapragnąłem sprawdzić, co tam w leśnej sekcie piszczy.
Do kompletu wziąłem jeszcze HALO Infinite od tego samego sprzedawcy - niech ten XBOX też ma coś od życia, a mi się bardzo podoba okładka :wub:

Później stwierdziłem, że trzeba uzupełnić brakujące CoDy na PS4, więc wziąłem Call of Duty WWII i Call of Duty Modern Warfare - oczywiście używki, żeby było jak najtaniej, bo ch#j wie, o co chodzi z tym raczyskiem, ale strasznie długo trzyma cenę.
Tym samym chyba już zamknąłem serię na PS4, bo następne odsłony wychodziły także na PS5, więc kolejne, jeśli kiedykolwiek kupię (a trochę już tego się uzbierało), będą mieć okładki z białym paskiem.
No i na koniec 2 Dark, które często widuję w różnych zakupowych postach na fb, aż wreszcie sam postanowiłem się zaopatrzyć w to bardzo fajne wydanie.

181479428_2DarkTheChantCoDyiHALOgrzbiety.thumb.jpg.94e94456e858ad5546325c55f7b9c222.jpg

Powodzi się ostatnio widzę, tyle gier to ja nie kupiłem w ostatnich latach :notsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...