Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Smutna prawda jest taka, że ebay a allegro to dwa różne światy dla graczy/kolekcjonerów gier. eBay ma gry, których allegro nigdy nie widziało na oczy.

Najgorsze to, że aby kupic np. z eBay GB do Polski (ale i innych krajów) trzeba korzystać z ich programu transakcji międzynarodowej, gdzie taka przesyłka za grę to lekko 10-15 funtów. Kiedyś kupiłem Front Mission 4 z US (z 15 lat temu) i koszt przesyłki był jakieś 5 dolców i gra chyba też coś koło tego. Teraz już nawet nie patrzę na Stany, bo koszt wysyłki mnie od razu nokautuje.

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Ken Marinaris said:

Smutna prawda jest taka, że ebay a allegro to dwa różne światy dla graczy/kolekcjonerów gier. eBay ma gry, których allegro nigdy nie widziało na oczy.

Najgorsze to, że aby kupic np. z eBay GB do Polski (ale i innych krajów) trzeba korzystać z ich programu transakcji międzynarodowej, gdzie taka przesyłka za grę to lekko 10-15 funtów. Kiedyś kupiłem Front Mission 4 z US (z 15 lat temu) i koszt przesyłki był jakieś 5 dolców i gra chyba też coś koło tego. Teraz już nawet nie patrzę na Stany, bo koszt wysyłki mnie od razu nokautuje.

Kupilem ME Collection ze steelebookiem wlasnie w USA. Plakalem kiedy placilem. Maja tam najbardziej odjechane blaszane pudelka na swiecie. Do gier, ktore nie maja takiej edycji rowniez. Ale trzeba zaplacic slono. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.09.2023 o 07:52, smoo napisał:

 

200zł, jest niemiecka okładka, ale mi to nie przeszkadza. No ceny potrafią być wysokie tej gierki, podobnie z resztą jak PvZ.

 

 

O cholipka. Hahaha. Ta gra jest faktycznie tyle warta? :D

 

IMG20230919180335.thumb.jpg.7fae1fd498599e4ee922295cebc3fe34.jpg

 

 

Kupiłem to dawno temu i do dzisiaj nie ukończyłem, bo się okazało, że nie moje klimaty. W sumie nawet nie wiem co mną kierowało, że to kupiłem :)

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emtebe napisał:

 

 

O cholipka. Hahaha. Ta gra jest faktycznie tyle warta? :D

 

IMG20230919180335.thumb.jpg.7fae1fd498599e4ee922295cebc3fe34.jpg

 

 

Kupiłem to dawno temu i do dzisiaj nie ukończyłem, bo się okazało, że nie moje klimaty. W sumie nawet nie wiem co mną kierowało, że to kupiłem :)


Ano jest :) https://www.pricecharting.com/search-products?type=prices&q=lollipop+chainsaw

Odnośnik do komentarza

Siedzę właśnie w Korei Południowej i o ile z retro jest tu bardzo słabo (mało, drogo), o tyle nowsze tytuły jeszcze soł soł. Zelda typu małe ludziki biegają wyszła mnie równowartość około 90 naszych złotych za używaną. Na pokładzie jest ENG, więc nie będzie w języku kimchi. 

 

Może jeszcze coś online zamówię z dostawą do hotelu, bo niektóre tytuły na switcha mają przyjemne ceny. No i traktuję to raczej jako pamiątkę :)

PXL_20230922_041030343.jpg

PXL_20230922_041035951.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ProstyHeker napisał:

Siedzę właśnie w Korei Południowej i o ile z retro jest tu bardzo słabo (mało, drogo), o tyle nowsze tytuły jeszcze soł soł. Zelda typu małe ludziki biegają wyszła mnie równowartość około 90 naszych złotych za używaną. Na pokładzie jest ENG, więc nie będzie w języku kimchi. 

 

 


Korea Południowa to była swego czasu Mekka PCtowego grania. Pewnie dlatego jest tam mało retro konsolowego. Sporo gierek PCtowych zostało wydane w pudle tylko tam. Kolekcja metal slug przykładowo, składanka gierek capcom. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:


Korea Południowa to była swego czasu Mekka PCtowego grania. Pewnie dlatego jest tam mało retro konsolowego. Sporo gierek PCtowych zostało wydane w pudle tylko tam. Kolekcja metal slug przykładowo, składanka gierek capcom. 

Dokładnie, do tej pory w tych elektromarketach piętra pecetowe są obładowane gratami - stoją np. wagony RTX-ów. Czytałem, że podczas COVID sprzedaż Nintendo tutaj wystrzeliła, więc oni i Sonka mają tu mocną pozycję. Gry na Xboxa w homeopatycznych ilościach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2023 o 18:21, giger_andrus napisał:

Podsumowanie kilku fantów, które wpadły podczas wakacji.
NFS ładnie zafoliowany przez użytkownika tego forum ale przyznam się, że jeszcze nie zaglądałem czy cart jest w środku -_-
Warto wspomnieć o dwupłytowym albumie winylowym z gry Cuphead - gry w moim odczuciu wybitnej, przy której spędziłem wiele godzin. Muzyka w postaci łatwo przyswajalnego i rytmicznego jazzu idealnie się komponuje z rozgrywką.

RFhz809.jpg

5KH2TtC.jpg

6PFlsnW.jpg

BdJrwps.jpg

 

Nie no cart napewno jest, nie ma lipy ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...