Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Grabek napisał:

Amazon.jp xd nie wiedzialem ze europejczyk ma dwustronna okladke a roznics wyszla 40pln :lapka:

 

Chodziło mi o TV ;) Jeżeli też z Japonii to jak wygląda sprawa z kosztami transportu do PL? Z gwarancją, z ceną itp? 

Słyszałem o takich, którzy mając do wyboru nowy produkt made in china woleli wybrać made in japan pomimo tego, że ten drugi był wersją wystawową. W tym przypadku chodziło akurat o aparaty cyfrowe i zakup przez pewnego Chińczyka tegoż aparatu na własne potrzeby w Japonii ;)

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Elitesse napisał:

 

Chodziło mi o TV ;) Jeżeli też z Japonii to jak wygląda sprawa z kosztami transportu do PL? Z gwarancją, z ceną itp? 

Słyszałem o takich, którzy mając do wyboru nowy produkt made in china woleli wybrać made in japan pomimo tego, że ten drugi był wersją wystawową. W tym przypadku chodziło akurat o aparaty cyfrowe i zakup przez pewnego Chińczyka tegoż aparatu na własne potrzeby w Japonii ;)

 

Przeczytaj jeszcze raz jego posta :lapka:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ukukuki napisał:

Moje ostatnie zakupy to Metroid oraz import Tetrisa z Japonii.

 

830D3D11-B19A-46EA-9B59-A1DD1F4980DB.thumb.jpeg.7c0583b03c30312527cf9d788aeb189d.jpeg

3275EADF-8DB5-48D0-9281-5246A40DDE82.thumb.jpeg.06c8e5ecdf05e65eb4be7c6b027af719.jpeg

 

No i trochę prasy, nowego i prawdziwego retro. Uwielbiam Świat Gier Komputerowych, kupuję nawet numer których nie miałem za dzieciaka. Dobrze się to czyta, do tego ta okładka z Fallout z 98 spokojnie mogła by przyozdobić nowy numer PSXE i nie było by wstydu. Okładka z Heroes 3 to się źle zestarzała xd

EB39B913-0618-4E14-9C3E-C53754CC7010.thumb.jpeg.3eb490af46aa46fbf34838d09e017395.jpeg


ten Tetris :obama: skąd i za ile piękny kawalerze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...