Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.03.2023 o 10:20, smallv86 napisał:

alienware aw3423dw
175hz, QD-Oled 1000 nits. Rozdzielczosc 3440 x 1440.
Jak sie zachowuje? Jak oled, piekne kolory, nieskonczony kontrast, czarna jak smola czern   i ten hdr.......Szczegolnie w gierce jak wlasnie dead space gdzie masz ciemne pomieszczenia i latarke, jakies male ale oczojebne zrodla swiatla. Grajac w taka horze jak sie spojrzy na miejsce gdzie swieci slonce to oko musi sie przez chwile przyzwyczaic.

Do kompa zarąbisty, szkoda, że konsole nie obsługują takich szerokich ekranów.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bigby napisał:

W porównaniu z Litem jest naprawdę masywny i wydaje się hmm...mniej plastikowy.

Nie wiem, jak Lite, ale ze Split Pad na pewno będzie uczucie masywności. Niemniej jednak dla mnie był to najlepszy zakup do Switcha, który tak naprawdę uratował tę konsolę, bo normalne joycony były okrutnie niewygodne w formie przenośnej.

 

Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że do niektórych gier Switch ze Split Padem jest wygodniejszy od Steam Decka.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Suavek napisał:

Nie wiem, jak Lite, ale ze Split Pad na pewno będzie uczucie masywności. Niemniej jednak dla mnie był to najlepszy zakup do Switcha, który tak naprawdę uratował tę konsolę, bo normalne joycony były okrutnie niewygodne w formie przenośnej.

 

Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że do niektórych gier Switch ze Split Padem jest wygodniejszy od Steam Decka.

 

Szkoda tylko, że nie ma gyro w Split Padzie, no ale reszta elegancko.

Odnośnik do komentarza

No w tej chwili trzeba liczyć 200 zł+ za jedną grę i około 250 zł za Buzzery bezprzewodowe (te na kablu z ery PS2 za jakieś 50 zeta można dorwać), więc uważam, że i tak dorwałem uczciwie. Stan naprawdę ładny.

 

Ogólnie ceny za Buzz na PS3 utrzymują się na takim samym poziomie od kilku lat, więc IMO raczej będzie drożej, niż taniej. A co do Sony, to ich wysryw w postaci Wiedza To Potęga nie ma w ogóle podjazdu do Buzza. Nie wiem, dlaczego nie puścili kolejnej wersji z playlink, żeby odpowiadać na telefonie, a nie kosztownych kontrolerach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...