Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

Jedyne dwie gry, które kupiłem w cyfrze i pudełku, z MP nie mogłem się doczekać, a z Cupheadem wiadomo - też trzeba posiadać w kolekcji. Może jeszcze skuszę się kiedyś na kilka indyków, z tego względu, że Switch (bądź kompatybilny wstecz Switch2) zostaje u mnie na zawsze. Nigdy wcześniej gier nie kolekcjonowałem, bo wolałem dać komuś konsolę z grami, czy odsprzedać za grosze jakiemuś przyjacielowi, niż ta miałaby leżeć kurzyć się w szafie, gdy ktoś mógł korzystać. Do trumny przecież nie zabiorę.

 

Switch będzie wyjątkiem, dlatego że po pierwsze to kawał historii Nintendo, wierzę że w końcu pojawią się wszystkie Mario 3D i Zeldy, a po drugie to handheld, który mogę zabrać ze sobą wszędzie, no i hybryda, gdybym kiedyś miał ochotę pograć z przyjaciółmi na domówce, a jak wiadomo Switch z bogatą biblioteką gier na 4P jest do kanapowego multi najlepszym wyborem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

alienware aw3423dw
175hz, QD-Oled 1000 nits. Rozdzielczosc 3440 x 1440.
Jak sie zachowuje? Jak oled, piekne kolory, nieskonczony kontrast, czarna jak smola czern   i ten hdr.......Szczegolnie w gierce jak wlasnie dead space gdzie masz ciemne pomieszczenia i latarke, jakies male ale oczojebne zrodla swiatla. Grajac w taka horze jak sie spojrzy na miejsce gdzie swieci slonce to oko musi sie przez chwile przyzwyczaic.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, smallv86 napisał:

alienware aw3423dw
175hz, QD-Oled 1000 nits. Rozdzielczosc 3440 x 1440.
Jak sie zachowuje? Jak oled, piekne kolory, nieskonczony kontrast, czarna jak smola czern   i ten hdr.......Szczegolnie w gierce jak wlasnie dead space gdzie masz ciemne pomieszczenia i latarke, jakies male ale oczojebne zrodla swiatla. Grajac w taka horze jak sie spojrzy na miejsce gdzie swieci slonce to oko musi sie przez chwile przyzwyczaic.

 

A nie wkoorwia cię odgłos fana, który w tym monitorze chodzi przez cały czas?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...