Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając z Amazon po prostu bierzcie zawsze pod uwagę, że to moloch. Oni przetwarzają takie paczki w milionach. Książki mogą mieć ślady uszkodzenia jeszcze w magazynie zanim wjadą konwojerem do naczepy przewoźnika. Taki no name sklep w teorii powinien się bardziej postarać, bo pakuje i wysyła to jeden człowiek, a nie dziesiątki na różnym etapie procesu.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Zamawiając z Amazon po prostu bierzcie zawsze pod uwagę, że to moloch. Oni przetwarzają takie paczki w milionach. Książki mogą mieć ślady uszkodzenia jeszcze w magazynie zanim wjadą konwojerem do naczepy przewoźnika. Taki no name sklep w teorii powinien się bardziej postarać, bo pakuje i wysyła to jeden człowiek, a nie dziesiątki na różnym etapie procesu.

 

Dlatego lubię takie sklepy, które w podsumowaniu zamówienia mają okienko z uwagami, jak na czymś mi mocno zależy to wpisuję tam, że jak coś nosi ślady użytkowania to niech się nawet nie fatygują z wysyłką. W Perfect Blue np tak jest, oni nawet mieli tę książkę swego czasu teraz mi się przypomniało na stanie i sami do mnie zadzwonili, że te które do nich przyszły to każda sztuka ma jakąś wadę więc od razu zrezygnowałem. GOAT sklep :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Dlatego lubię takie sklepy, które w podsumowaniu zamówienia mają okienko z uwagami, jak na czymś mi mocno zależy to wpisuję tam, że jak coś nosi ślady użytkowania to niech się nawet nie fatygują z wysyłką. W Perfect Blue np tak jest, oni nawet mieli tę książkę swego czasu teraz mi się przypomniało na stanie i sami do mnie zadzwonili, że te które do nich przyszły to każda sztuka ma jakąś wadę więc od razu zrezygnowałem. GOAT sklep :)

No ale właśnie dlatego, że PB to prywaciarz. Kilka osób upilnujesz w jednym sklepie ale nie największy sklep internetowy z wieloma magazynami. Tam patrzą żeby zapakować szybko, a ewentualne zwroty bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Diablo IV pomogło mi sobie przypomnieć jakim średniowieczem jest kupowanie gier w pudełkach - te 17 Gb instalujące się z płyty 2x dłużej niż 57 Gb "patcha" pobieranego z serwerów, jest chyba tylko po to żeby nikt nie stękał, że na płycie nie ma gry ;)

 

20230615_172651.thumb.jpg.65e3bcdfda162b3b3e6ae7ff449af0ff.jpg

 

PS. Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować użytkownikowi GearsUp za rekomendację tej zacnej gry ;)

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...