Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jimmyyy8 napisał:

A gdzie Ci się tak śpieszy kolego? Masz piękną grę na własność, na półeczkę. Docenisz dopiero jak to "średniowiecze" zniknie na dobre ;)

Rozumiem że w razie apokalipsy zombie i wyłączenia całkowitego sieci, te 17 GB pozwoli w pełni cieszyć się grą z płytki?

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, drozdu7 said:

Rozumiem że w razie apokalipsy zombie i wyłączenia całkowitego sieci, te 17 GB pozwoli w pełni cieszyć się grą z płytki?

Nie, bo z tego co się orientuję ta gra wymaga dostępu do sieci, a informacja o tym jest na okładce ;)

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza

 

Taki zestaw do mnie "wleciał" :good:Bo ostatnie tygodnie za kierownicą już mnie trochę zmęczyło, więc zaraz siadam latać :macek:

20230616-121409.jpg

 

Quote
Why do pilots say Fox 2 or Fox 3?
Fox One - Indicates launch of a semi-active radar guided missile (such as the AIM-7 Sparrow). Fox Two - Indicates launch of an infrared-guided missile (such as the AIM-9 Sidewinder). Fox Three - Indicates launch of an active radar guided missile (such as the AIM-120 AMRAAM and AIM-54 Phoenix)

 

 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Obecnie pudełka to tylko nośnik instalki, do której i tak trzeba będzie pobrać patcha, żeby granie miało sens. W skrajnych przypadkach nawet nie pograsz w niektóre gry, jeśli wydawca postanowi np. wyłączyć serwery, albo wprowadzić jakiś chory wymóg always-online zależny od aktualnej wersji gry.

 

Nie wspominając o tym, że nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem jakąkolwiek drukowaną instrukcję, czy jakiekolwiek ciekawe uzupełnienie pudełka. No chyba właśnie skończyło się to po siódmej generacji. Czasem jakieś niszowe gierki dorzucą bonus w postaci pocztówki, czy naklejki, ale to też wyjątek, nie reguła.

 

Co nie zmienia faktu, że nadal lubię mieć jakieś fizyczne wydanie gierek, które darzę sentymentem, lub które bardzo lubię. W skrajnych przypadkach potrafię grę kupić dwa razy, cyfrowo i w pudle (ostatnio cyfra na PC, pudło PS5). Tak, fanaberia. Ale język okładki już nie ma dla mnie AŻ takiego znaczenia, co kiedyś. Teraz ważne, żeby nie było niemieckiego oznaczenia wiekowego na froncie, oraz żeby grzbiet był estetyczny. ;)

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...