Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

ztgEu4V.jpg

 

Zapas gierek za firmowe punkty, przyda się na czas izolacji. Blair Witch zdołał mi już napędzić stracha latającą płytą w pudełku, ale po odfoliowaniu wszystko jest z nią okej. Fajny gratis w postaci pocztówek i soundtracka z Anno 1800.

 

Kolejne dwie gierki dojdą w przyszłym tygodniu ;)

  • Plusik 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Metro Exodus miało na sobie jakąś cygańską folię, ale w środku wszystko nówka, pudełko bez sladów. To sprawka Empika czy może dystrybutora?

 

Wyłącznie sklepu - dystrybutor stosuje folie takie, jak masz na Uncharted. Twoje Metro musiało zostać przez kogoś już otwarte. Nie wiem tylko w jakim celu, czy ktoś grał czy nawet nie, a sprawdzał jedynie zawartość. Ale ten sposób foliowania ma Empik i Media Markt i ktoś z obsługi zafoliował to ponownie. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czoperrr napisał:

JCbtO8s.jpg

 

Metro Exodus miało na sobie jakąś cygańską folię, ale w środku wszystko nówka, pudełko bez sladów. To sprawka Empika czy może dystrybutora?



@Dave Czezky mi to niedawno wyjaśniał na PW, więc mam nadzieję, że się nie obrazi, jeśli go zacytuję (i że nie zdradzam w ten sposób jakiejś zawodowej tajemnicy) :shieeet:
 

Cytat

Pewnie gra wrocila z mediasa, bo tam maja prawo zwrotu, nie mogli zedrzec ceny bez zdzierania folii i zrobili repacka. 

Polscy dystrybutorzy ida nawet dalej - zalozmy ze maja 2000 egzenplarzy gry w wersji z premierowym dlc. Nie udaje im sie tego sprzedac, zostaje 500 szt. Zdzieraja folie, wyjmuja okladke day1 i dlc i drukuja nowa xd

Ale to nie tylko u nas, we wloszech np caly czas tak robia.

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, aux napisał:

A cóż to za wielkie pudło kurier zostawił na schodach :)

 

bLZRKzP.jpg

 

teAzLj5.jpg

 

Zamówione fuksem, była w sprzedaży góra 3 minuty. Akurat przeglądałem pre-ordery w Muve. Figurki na razie nie wyciągam. Najbardziej mnie cieszy mapa i znakomity soundtrack.

Pokaz co jest w skrzyni. Co tam przychomikowales ? Nie badz taki :lapka:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Fanek napisał:

@Czoperrr Uncharted 4 jak coś w ps+ będzie w kwietniu

Nie abonuje plusa od czasu przejścia na PS4.

 

Co do Metro Exodus, podejrzewam, że tak jak mówi @Wredny. Dystrybutor wyjął z opakowania plakat, który był egzemplarzach przedpremierowych i zafoliował ponownie. Szczyt bestialstwa. Z ciekawości napisałem do Empika i czekam na odpowiedź dlaczego sprzedali grę bez oryginalnej folii.

 

Na pudełku nie ma najmniejszego śladu więc nie będe bawił się w zwroty ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza

Grymel? Zawsze szanowałem. 

eTHlrmD.jpg

 

Pozdrawiam #teamcyfra

 

Edit:

 

No to jedziemy :D

 

o1BtCZe.jpg

 

fQxfydU.jpg

 

wpLszEi.jpg

 

u0i9aSZ.jpg

 

LvoDT5g.jpg

 

CTvXtaa.jpg

 

Przepraszam za jakość, dawno mi się tak ręce nie trzęsły :D 

 

Edit 2:

 

Jest i alternatywna okładka:

 

aeVGgdX.jpg

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...