Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Paradise? Najlepszy Burnout. Ale zrozumie to tylko ten kto miał ekipę, napyerdalal przez 600h beczki na kopalni albo flatspiny na tamie. Do tego beka, TONA beki na chellengach jak ten ze stodoła na 8 graczy.

Jak ktoś tylko grał i chciał wyścigi robić to w pełni rozumiem, ze mogło nie pyknać 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szaro bura, nieczytelna grafika(oraz trasy) i nijakie, niepotrzebnie otwarte miasto. Jak bym miał się bawić w cyferki, to dałbym 6/10, czyli niby zjadliwe, ale bywało lepiej.

Zdecydowanie bardziej ceniłem sobie formułę z Hot Pursuit(2010), a później już nic od nich nie sprawdzałem, nawet nie wiem czy EA ich nie rozmontowało.

 

Dokładnie tak było, chciałem tylko grać i robić wyścigi, ale widocznie nie była to gra przeznaczona dla mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Hot Pursuit to taki Burnout 3, tyle że z licencjami i bez takiej rozwałki.
Tak jak Most Wanted był dla mnie duchowym następcą Paradise właśnie.

Do odhaczania wyścigów na złoto faktycznie BP słabo się nadawał, ale i tak uwielbiam - tak jak @XM. pisze - w ekipie beka niesamowita, tona wyzwań do roboty, motywacja, że jakiś kumpel pobił Twój wynik...
Nawet tydzień temu, jak byłem u ziomka, to odpaliliśmy Burnout Party i we trzech na zmianę robiliśmy wyzwania - wciąż daje sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Wredny napisał:

No właśnie, więc dobrze pamiętałem, że tego ficzera nie było od początku.

Tak, doszło w darmowym dodatku w lutym 2009.

 

Siła BP tkwiła właśnie w multi i wyzwaniach. Na forumku grała masa ludzi, praktycznie zawsze było pełne lobby, nie ważne o której godzinie się grało. No i ten zajebisty myk z dołączaniem do online o którym wspomniałem wcześniej. Chciałeś zmienić ekipę, cyk dwie sekundy i  śmigasz w innym lobby.

Odnośnik do komentarza

Nadal w moim Top 3 wszech czasów :fsg:
Na PS2 przeszedłem 3 razy - wersje japońską, później US, a na końcu Subsistence, z normalną kamerą.
Na PS3 remaster znów mnie zachwycił, nie spodziewałem się, że zrobi na mnie takie wrażenie chociażby graficznie - wciąż wygląda cudownie.
No i oczywiście gameplay, smaczki, mechaniki, bossowie i genialnie wyreżyserowane scenki :obama:

Jakiś czas temu na kanale PlayStation Access, chłopaki robili pierwsze w życiu podejście do MGS3, pod okiem doświadczonego fana(tyka) serii.
W sumie nigdy nie oglądam fabularnych playthrough na YT, ale tutaj obaliłem całą serię - patrzenie, jak inni ją dopiero poznają i doceniają to, co my znamy od piętnastu lat... :banderas:
 

 

Odnośnik do komentarza

Ta oczo(pipi)na stylistyka była jednym z lepszych doznań jakie gościły na moim telewizorze w poprzedniej generacji. Może nie był to tytuł, który warto było brać na premierę za pełną cenę ale nie raz wracałem,  żeby ponownie doświadczyć tego parkoura.

 

Muza też była złotem, polubiłem przez to wykonawcę - Solar Fields, czasami sobie coś od niego zapuszczę na playliście.

 

Szkoda, że dwójka pomimo hypu wyszła taka nudna i bez pasji kompletnie zabijając markę.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Grabek napisał:

Az tak zle? Dwa lata lezy w szafce nieodfoliowana wersja na komputerek

Tak to jest, jak się dorzuca niepotrzebne open worldowe mechaniki typu odblokowywanie umiejętności czy dupne sidequesty. Słowem, rozwadnia gameplay plus tworzy dziwnaczne sci fi miasto.  Nigdy też nie zrozumiem po co był ten reboot story jak fabuła to jakiś dramat.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Próbowałem, jeszcze jak. Nie dam rady wrócić do tej gry :dunno:

Wiem, że to inna półka ale wystarczająco w tej gen udobruchał mnie Dying Light.

Dwójeczka dying light dostarczy, wiec można w sumie zapomnieć o ME. Jakby to nie było EA to wiele marek może być przetrwało

Odnośnik do komentarza

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2019/11/18/google-stadia-launch-review-a-technical-conceptual-disaster/

 

Jak to dobrze Kosman na FB skonkludował: "Jaka piękna katastrofa".

 

Może przynajmniej zamiklną na jakiś czas szarlatani wciskający wizję farm serwerów i graniu na lodówkach. Sorry, try again (much) later ;)

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić z czego wynika strach Mendrka przed streamingiem i czemu życzy takim inicjatywom jak Stadia i Playstation Now porażki?

 

Dlatego, że Sony nie postawiło wyraźnie na streaming. Wtedy czytałbyś, że pomimo drobnych błędów technicznych jakoś zostawia daleko w tyle Xboxa I PC.

 

;) 

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje że Sony bardzo mocno stawia na streaming:

 

PS Now jest w tej chwili obok Stadii to jedyna działającą komercyjna usługa streamingowa, Sony coraz mocniej ciśnie z marketingiem grania w chmurze (promocje, obniżka ceny, reklamy PS Now w Lidze Mistrzów, poszerzanie oferty o nowe gry i kraje), a deklaracje japończyków są takie że w przyszłej generacji jeszcze mocniej na nią postawią.

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Wciąż głównym motorem napędowym PlayStation jest konsola I gry na fizyku. Stadia stawia od razu na streaming I docelowo usługę na każdym sprzęcie tzw. "degradacja do ikonki na pulpicie".

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.