Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Grabek napisał:

Za wlaczanie do platyny wyzwan zwiaznych z rozgrywka w sieci powinna byc kara chlosty. Chyba ze mowimy o tytule typowo robionym pod multiplayer oczywiscie. 

Za samą konieczność grania w sieci, czy masz na myśli wyłączanie serwerów?

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, krzychu392 napisał:

Za samą konieczność grania w sieci, czy masz na myśli wyłączanie serwerów?

W sumie jedno i drugie. Jak juz serwery wylacza to w ogole frajerstwo jak ktos ma parcie na platyny. Ja np z poczatku chcialem wbic sobie calaczka w tlou, ale okazalo sie ze trzeba multi odhaczac takze tego :reggie:

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza

Do dziś do platyny w GTAV brakuje mi pier.dolonego 100 poziomu w online. Nie wiem, czy w ogóle serwery na PS3 jeszcze działają, ale tak czy siak na samą myśl o graniu w tym trybie robi mi się niedobrze. W U4 brakuje mi głównie trofeów z multi, co w świetle płatnego online sprawia, że prawdopodobnie nigdy ich nie wbiję.

 

Ogólnie hunterem nie jestem, ale już abstrahując od sensu zabawy w pucharki, yebać prądem trofki z gry online.

Odnośnik do komentarza

A ja czasem bym takowe chciał, bo dzięki temu mam większa motywację, by z danym trybem multi zostać na dłużej (o ie oczywiście jest fajny).
Po prostu bez pucharków zagram chwilę, ale mam wyrzuty sumienia, że ja tu jakieś multi cisnę, podczas gdy na półce tyle singlowego dobra zalega odłogiem i przez to nigdy na dłużej nie bawię w multi. A jakby były pucharki to miałbym wymówkę przed samym sobą, że przecież wypada dobić do tego 55. levelu, czy zaliczyć 1000 killsów :)

Odnośnik do komentarza

jbareham_191027_0968_100_decade_0001.0.j

https://www.polygon.com/features/2019/11/4/20944265/best-games-2019-2010-ps4-switch-xbox-pc-100-51

 

Polygon przygotował listę 100 najlepszych gier kończącej się dekady, dużo różnorodnch tytułów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

Znalazło się nawet miejsce dla Death Stranding, a wygrała gra fenomen Minecraft xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

demko gry

 

Dokładnie to teaser, który mocno zainspirował resztę świata (szczególnie studia indie) do stworzenia ciekawych tytułów :usmiech: Jest to na pewno fenomen, zwłaszcza w jakich okolicznościach P.T. wyszedł, także uważam, że miał spory wpływ w tej dekadzie na branże gier video. Top 10 dyskusyjne, ale do top 50 sam bym wrzucił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwie się dlaczego ludzie zawsze tak poważnie traktują te subiektywne listy, każdy ma różne opinie i gusta, więc nie ma co się kłócić że jakaś gierka jest o kilka pozycji za wysoko lub za nisko.

 

Ja tego typu zestawienia traktuje raczej jako ciekawostkę, na którą mogę od czasu do czasu spojrzeć i zobaczyć co już ograłem i w co jeszcze musze zagrać

Odnośnik do komentarza

Ok ale niech wrzucają chociaż jakieś normalne gry a tam część człowiek pierwszy raz na oczy widzi xd

 

@20inchDT Po P.T dużo horrorów zaczęło naśladować tamto demo - Layers Of Fear, RE7 itd.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ok ale niech wrzucają chociaż jakieś normalne gry a tam część człowiek pierwszy raz na oczy widzi xd

w sensie które gry nie są normalne? Ja np. ciesze się że zobaczyłem Kentucky Road Zero, grę o której wcześniej nie słyszałem, a która wygląda interesująco.

 

i tego właśnie oczekuje od tego rodzaju zestawień, nie potrzebuję aby utwierdzały mnie w przekonaniu że gry które uważam za dobre są dobre, ale chcę aby wskazywały mi te perełki, które umknęły mi w zalewie innych produkcji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pokemon go czy flapy Bird to fenomenty które porwał miliony. Gierki totalnie nie w moim stylu jednak umieszczenie ich na liście rozumiem. Zresztą Pokemon Go to bardzo fajny pomysł, wykonanie no i coś nowego. 

 

Wiadomo, że moja lista była by zupełnie inna. Pierwsze miejsce Heroes 3:kaz:

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Ok ale niech wrzucają chociaż jakieś normalne gry a tam część człowiek pierwszy raz na oczy widzi xd

 

@20inchDT Po P.T dużo horrorów zaczęło naśladować tamto demo - Layers Of Fear, RE7 itd.

Rok przed Silent Hills aka P.T. wyszło np. Outlast, a przed tym były inne podobne gry. To nie była żadna nowość, a stawianie tego w rankingu NAJLEPSZYCH gier, skoro gra nawet nie wyszła to jakiś dowci.p.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...