Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie EA Access na miesiąc. Gdzie Way Out?  :/

 

Fez i Unravel fajne tytuliki. Burnout Paradise to wciąż najlepsze wyścigi od wielu, wielu lat i Forzy i NFSy mogą mu buty lizać. Czysta gra video.

Za to Titanfall 2 ma przekozackie poruszanie. Ogra się kampanię łysego.

Anthem trochę boli bo ma to potencjał, gdyby dać taki budżet jakiemuś utalentowanemu japońskiemu zespołowi to czuję, że Anthem mógłby być fajny. A tak jest najbardziej generyczny klimat z najbardziej generycznymi misjami. Szkoda. Bioware skończyło się na pierwszym ME.

 

Sprawdzę jeszcze ME: Catalyst, Plants i Peggle i akurat minie miesiąc. Fajna usługa za 15 zł by raz spróbować i już nigdy nie wrócić.

  • Haha 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

też sobie zakupiłem jakoś w wakacje, też sprawdziłem tego titanfalla (niby fajny, ale jednak nie na tyle żebym go skończył), burnouta (spoko gó.wno przez jakieś dwa dni, później mi się znudziło; w ogóle brak restartu wyścigu - wtf?) i nba live (ale porażka, normalnie jak gra na telefon) 

 

no ogólnie jak za 15 zł to nie tak źle, ale też większość tych gier to sredniaki, których się nawet ściągać nie chce

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2019 o 17:22, Ukukuki napisał:

Jeszcze Ubisoft za gnojenie Heroes of might and magic oraz The Settlers. 


Oraz za opuszczenie Splinter Cell i Prince of Persia - zwłaszcza tego drugiego mi brakuje.
 

12 godzin temu, Figaro napisał:

Nfs ostatnie dobre to Hot Pursuit od Criterionu a gralem w kazde po nim.


Dla mnie Most Wanted - też Criterion, a całość to wręcz Burnout Paradise 2.
 

2 godziny temu, Ludwes napisał:

burnouta (spoko gó.wno przez jakieś dwa dni, później mi się znudziło; w ogóle brak restartu wyścigu - wtf?)


Na PS3 nie było, ale w remasterze chyba wprowadzili restart.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Na PS3 nie było, ale w remasterze chyba wprowadzili restart.

Było na PS3.

 

W ogóle szkoda, że nie ma na rynku drugiej produkcji z tak działającym trybem multi. Wszystkie kolejne części NfS jeżeli chodzi o wspólne śmiganie to był spory krok wstecz. W BP były to dwa kliknięcia na krzyżaku i już się śmigało z ludźmi online, bez żadnych loadingów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figaro napisał:

Jest restart, podczas wyścigu :)

 

2 godziny temu, Square napisał:

Po też z tego co pamiętam.

 

59 minut temu, Wredny napisał:

Na PS3 nie było, ale w remasterze chyba wprowadzili restart.

 

a, aha, a ja, głupi, jak robiłem te piekielne trasy, to niekiedy nie dawałem rady za pierwszym razem i wracałem przez pół mapy, żeby spróbować raz jeszcze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Jestem pewien, zostało dodane w którymś patchu jakoś chyba niedługo po premierze.


No właśnie, więc dobrze pamiętałem, że tego ficzera nie było od początku.
 

56 minut temu, SlimShady napisał:

Paradise? Zdecydowanie najgorszy Burnout, jedyny w którego nie chciało mnie się grać i go skończyć. Kolejny przykład, gdzie otwarty świat zabił swego czasu zacną serię.


Jaśnie Pan raczy żartować... Owszem, B3 na zawsze w serduchu, ale Paradise było świetnym rozwinięciem serii - gra mimo pójścia w open world, nie straciła nic a nic i dostaliśmy chyba najlepszą piaskownicę, pełną zabawy na najwyższym poziomie.
Najgorszy Burnout to coś z pomiędzy jedynki, dwójki, a Dominatora.
 

18 minut temu, Ludwes napisał:

a, aha, a ja, głupi, jak robiłem te piekielne trasy, to niekiedy nie dawałem rady za pierwszym razem i wracałem przez pół mapy, żeby spróbować raz jeszcze :facepalm:


No ja tak samo. Na początku to tak nie drażni, bo zaraz jest jakieś inne skrzyżowanie, więc zaczyna się robić coś innego, ale jak już ma się prawie wszystko zaliczone, to podróż do startu była męcząca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.