Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dla posiadaczy Switcha może meh jak do tej pory, ale dla mnie pokazano wystarczająco gier na 2021 aby być zainteresowanym, a co dopiero doliczyć do tego poprzednie hicory. :obama: Dawajcie Switcha PRO plz, bo głupio tak kupić konsolę na miesiąc przed rewizją. :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem Direct z nadzieją, że pokażą wreszcie nową rewizję Switcha. A skoro go nie zaprezentowali, to że chociaż sprzedadzą mi obecna wersję konsolki jakimiś hiciorami, które za moment będą miały premierę.

 

No ale nic z tego - w dalszym ciągu niestety Switch raczej nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Może nie był to najlepszy Direct, ale zapowiedzieli kilka exów. Miitopia i Mario Golf raczej dla casuali, ale macie też wersję HD Skyward Sword, świetnie wyglądający tRPG spinoff Octopath Traveler, pierwszy raz w angielskiej wersji gry z serii Famicon Detective Club, a jako wisienkę na torcie Splatoon 3 (szkoda tylko, że 2022, ale liczę na test multiplayer w tym roku). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Jak dobrze było kupić Switcha rok temu, tyle jeszcze mam do ogrania XD BOTW 2 pewnie 2022 gdzieś, ale jak mają znowu takiego sztosa zrobić, to niech rzeźbią.

 

Stawiam na nową konsole w 2022. Minie 5 lat od premiery Switcha Taka różnica była pomiędzy Wiiu, a Switch. Ale to żaden pewniak. Konsola ma 5 lat, a była Zelda na premierę tylko. 

Do tego ich debilna polityka od dawna- pokazywanie 2msc przed premierą. 

Już raczej jestem pewny, że nowa Zelda i Metroid, to nowa konsola. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

???

Od 2018 roku tak sobie mówię - jeszcze chwila i cis wreszcie wyjdzie ciekawego.

Już nic nie wyjdzie, oprócz tego co ma wyjść mniej więcej. Wszystko co będą mogli to wpakują na nową konsolę. Na Switcha już nie muszą, i tak się sprzeda. Proponuję im za dwa lata wydać jeszcze Splatoona 4;]

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał:

 

Stawiam na nową konsole w 2022. Minie 5 lat od premiery Switcha Taka różnica była pomiędzy Wiiu, a Switch. Ale to żaden pewniak. Konsola ma 5 lat, a była Zelda na premierę tylko. 

Do tego ich debilna polityka od dawna- pokazywanie 2msc przed premierą. 

Już raczej jestem pewny, że nowa Zelda i Metroid, to nowa konsola. 

Tez tak uważam - 2022 nowa konsola z mocniejszymi bebechami. 

Odnośnik do komentarza

Cóż lineup zapchany do lipca. Średnio w sumie, ale prawie każdy miesiąc coś na switcha biorę. Ten golf może wezmę, ale ten trailer był lipny. 

 

Ale taktyczny rpg od octopath. Dla mnie gra directa. Cudo. Niech tylko nie zrobią fabuły w secret bossie. No ale 2022. 

 

Splatoon 3 - spoko, ale ja chce singla z dodatku do 2. Cudna gra.

 

SS się zagra, ale wolałbym WW.

NMH3 z datą spoko. Lokalizacja FC też fajnie, bo ponoć fabularnie jest ok.

 

Direct w sumie średni. Zabraklo Mereoida jak zawsze. Eh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...